Репетитор - Наталія К. id: 76907

Наталія К.

400 грн/год
400 грн/год

Уроки комп'ютерної графіки (Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw). Уроки комп'ютерної верстки (Adobe InDesign).

Наталія К. 5.0(відгуків: 27)

Уроки комп'ютерної графіки (Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw). Уроки комп'ютерної верстки (Adobe InDesign).

Предмети

Графіка

Дизайн

Інтернет-маркетинг

Уроки фотошопа (Photoshop)

Графічний дизайн

Комп'ютерна грамотність

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

У графічному дизайні я з 2009 року, викладаю з 2013 року, в креативі — все життя.
Були учні різного віку — від 8 до 70 років. Я знайду підхід до кожного!
Навчу працювати з основними інструментами та функціональною базою програм, основам дизайну. Далі можна використовувати отримані навички для поліграфії, веб-дизайну, малювання, ретуші, SMM та багато іншого.
Надаю консультації з окремих тем чи навчання у вигляді повного курсу. Працюю в Skype, Zoom.
Пояснюю матеріал легко та доступно, аналізую виконані домашні завдання, відповідаю на всі додаткові запитання учнів.
Не витрачаю жодної хвилини уроку марно — ми "вичавлюємо" максимум з кожної теми.
P.S. Графік доступного часу може відрізнятись.
P.P.S. Перше заняття оплачується по факту. Далі — по системі "абонемента". Тобто оплата наперед від 8 уроків.

Освіта:
Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ), магістр, 2019
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

27 відгуків про Наталія К.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

8

5+

19

Дарья

5

08.06.2023

Графічний дизайн, Базовий рівень

5

Хочу поділитися своїм позитивним відгуком про Наталію. Мені дуже подобається, як Наталія вкладає велике зусилля у пояснення матеріалу. Вона завжди готова відповісти на усі запитання та надати додаткову допомогу, коли це потрібно. Завдяки її наполегливості та підтримці, я почуваю себе впевнено в своїх знаннях та навичках графічного дизайну.... більше»
Анастасія

5+

29.05.2023

Графічний дизайн, Базовий рівень

5+

Дуже гарна репетиторка, все чітко та зрозуміло. Приємна людина і компетентна вчителька. Дуже рекомендую!... більше»
Ольга

5

06.12.2022

Графічний дизайн, Робота з Adobe Illustrator

5

Хочу залишити свій відгук, тому ще Наталія дійсно універсальний викладач з дуже великим досвідом в області графічного дизайна. Я не початківець, і ми обговорювали тему нашого навчання, тому я можу сказати, що отримала ті знання, які я хотіла. Бажаю всім успіхів в навчанні! Дякую Наталії.... більше»
Лариса

5+

06.12.2022

Графіка, Уроки фотошопа (Photoshop), Веб-Дизайн, Графічний дизайн, Комп'ютерна грамотність, Базовий рівень

5+

Хочу висловити глибоку подяку Наталі за її професіоналізм. Грамотно та доступно подався матеріал. Дуже відповідальна, пунктуальна та доброзичлива. Педагог завжди на зв'язку та готова прийти на допомогу будь-якої хвилини. Я задоволена, що Наталя була моїм викладачем. Дуже рекомендую!!!... більше»
Ігор

5+

14.11.2022

Графічний дизайн, Базовий рівень, Робота з Adobe Illustrator

5+

Наталія допомогла почати працювати в програмі Adobe Illustrator - необхідно було в стислий термін освоїти цю програму з нуля для подальшого навчання дизайну та анімації. Ми підібрали оптимальний графік та час, уроки були дуже насиченими та цікавими, домашні завдання завжди перевірялися і ми виконували "роботу над помилками". Рекомендую Наталію як креативного, відповідального та пунктуального викладача та дякую за допомогу!... більше»
Надія

5

24.10.2022

Графічний дизайн, Базовий рівень, Робота з Adobe Illustrator

5

Дуже кваліфікований викладач. Володіє практиками графічного дизайну і може донести їх до учня та розказати деталі.... більше»
Діана

5

18.09.2022

Дизайн, Графічний дизайн, Базовий рівень

5

Ми з Наталією Олександрівною займалися не багато, але мені дуже сподобався цей викладач. Вона вдало організовуює кожен урок, зрозуміло пояснює та підлаштовується під швидкість і можливість учня сприймати інформацію. Також що є для мене важливим - зосередженість на своїй роботі. Жодного разу ми не відходили в сторону інших питань та тем, лише все про програму та її інструменти. Завдяки нашим урокам тепер я можу легко користуватися Adobe Photoshop i виконувати будь-які роботи. 5/5 Дякую!... більше»
Оксана

5+

24.08.2022

Уроки фотошопа (Photoshop), Графічний дизайн, Репетитор для початківців

5+

Навчання у Наталії йде за чітким планом. Як для початківця, для мене всі уроки дуже зрозумілі, підтримка від педагога доступна в будь-який час, Наталя завжди на зв'язку. Всі заняття змістовні, насичені корисною інформацією, прикладами. Для закріплення матеріалу після кожного уроку домашні завдання з послідуючим розбором та коригуванням від педагога. Наталя - майстер своєї справи. Дуже вдячна їй за те, що ділиться своїми знаннями.... більше»
Таня

5+

30.06.2022

Графічний дизайн, Робота з Adobe Illustrator

5+

Наталя – чудовий викладач. Доньці дуже подобається вивчати Фотошоп із Наталією.... більше»
Маргарита

5+

04.06.2022

Графічний дизайн, Базовий рівень

5+

Я уже як три місяці навчаюся в Наталії, і, мушу визнати, я відчуваю, що на кілька кроків ближче до своєї мрії. Я відчуваю, що у мені є новий досвід, нові уміння й навички. Я завжди з нетерпінням чекаю наступного уроку. А після вивчення курсу "Adobe Illustrator з нуля" наші уроки просто сповна творчістю. Створення візитівок на власний смак, колажів, оголошень - та навіть книжкових обкладинок! Я дуже рада, що обрала саме цього викладача, і ні в якому разі не шкодую про свій вибір. Тому буду й над... більше»
Наталія

5+

22.02.2022

Графіка, Уроки фотошопа (Photoshop), Графічний дизайн, Репетитор для початківців

5+

Наталія – чудовий викладач! Уроки проводить цікаво і дуже зрозуміло пояснює матеріал. Мені, як новачкові, важливо, щоб було просто і зрозуміло. Мені дуже подобається займатися з нею. Рекомендую!... більше»
Вікторія

5+

30.11.2021

Графічний дизайн, Базовий рівень

5+

Донька (16 років) вивчає з Наталією Photoshop, дуже задоволена як процесом навчання, так і результатом. Наші найкращі рекомендації Наталії... більше»
Надежда

5+

30.11.2021

Графічний дизайн, Базовий рівень

5+

Хороший, пунктуальний викладач пояснює матеріал дуже доступно. Усі уроки відбуваються вчасно, без переносів та затримок. Враження тільки позитивні, раджу всім!... більше»
Юлія

5+

29.10.2021

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5+

Вивчаю із Наталією Photoshop. Займаємось ось уже 3 місяці один раз на тиждень, але я вже майже освоїла всі базові функції програми. Наталя дуже доступно та зрозуміло пояснює теми, видає цікаві домашні завдання та не завантажує зайвою теорією. Тепер я можу створити колаж, плакат, візитку та іншу друковану продукцію, можу відретушувати фотографію, зробити корекцію кольору, малювати і багато іншого. Для мене уроки стали цікавим хобі, до того боялася навіть відкрити Photoshop. Планую також пройти у ... більше»
Карина

5+

11.07.2021

Графічний дизайн, Підвищення майстерності

5+

Спасибі, я дуже задоволена тим що саме Наталія М. мій репетитор. Ми швидко знайшли спільну мову, викладається матеріал чітко і доступно а також професійні фішки прискорюють роботу дизайнера особливо цінні.... більше»
Наталія

5+

05.07.2021

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5+

У Наталії чудова ПРАКТИЧНА програма вивчення графічного редактора в Photoshop. Вона займається з мій донькою (їй 11 років) І це не нудні уроки зайди туди натисни то і буде тобі щастя. А є цікаве завдання (картинка) І що б її отримати потрібно паралельно використовувати той чи інший функціонал програми. Таким чином дитина на практиці вивчає програму і отримує задоволення від процесу і в кінці уроку результат який її радує! В кінці уроку Наталія видає домашку, що б закріпити пройдений матеріал і д... більше»
Вероника

5

12.05.2021

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5

Спеціаліст своєї справи.... більше»
Євгенія

5+

08.05.2021

Графіка, Уроки фотошопа (Photoshop), Графічний дизайн, Репетитор для початківців

5+

Наталія гарний репетитор графічного дизайну, є помітний прогрес після занять.... більше»
Валерія

5+

29.04.2021

Графічний дизайн, Базовий рівень

5+

Найкраща компанія та чудові менеджери. Дякую за підбір кваліфікованого викладача. Все сподобалось. Рекомендую.... більше»
Марія

5

25.02.2021

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5

Заняття пройшли добре, я задоволена співпрацею.... більше»
Оля

5+

13.12.2020

Графічний дизайн, Базовий рівень

5+

Син тільки почав займатися з Наталією і йому дуже подобається. Хороший вчитель, ми задоволені.... більше»
Анжела

5

19.11.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Графічний дизайн, Підвищення майстерності

5

Викладач чудова, дохідливо пояснює, уважна до допущених помилок, при розборі домашніх занять. Оцінка викладача 5 балів. Рекомендувавши.... більше»
Віктор

5

18.11.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Графічний дизайн, Базовий рівень

5

Викладач досить швидко зі мною зв'язався. Приначили урок і я задоволений заняттями. Дякую також сайту, що запропонували гарного викладача. Буду звертатись ще)))... більше»
Зінаїда

5+

20.09.2020

Графічний дизайн, Базовий рівень

5+

Це заняття, від яких отримуєш максимум задоволення і знань. Наталія не тільки дохідливо пояснює, відповідає на всі питання, а й надихає любити Графічний дизайн ще більше ❤️... більше»
Михайло

5+

23.08.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Графічний дизайн, Репетитор для початківців

5+

П'ять з великим плюсом. Хочу порекомендувати всім! Шукав репетитора, який проводить заняття на своїй території. Що дозволяє більш глибоке засвоєння матеріалу, це моя думка. Контактна дівчина легко знаходить спілкування з учнями.... більше»
Лідія

5+

04.07.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5+

Найкращий викладач. Дуже доступно пояснює, чуйна і приємна Наталі з легкістю навчить всьому, що знає! Я дуже задоволена своїм викладачем і буду навчатися у неї і далі.... більше»
Сергій

5+

09.06.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Базовий рівень

5+

Дуже задоволений роботою з Наталею: абсолютно зрозуміле пояснення матеріалу, грамотна методика навчання, результат - 100%.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Полезная информация для желающих изучать векторный графический редактор Adobe Illustrator.

В этой статье хочу рассказать историю графического редактора Photoshop, с чего все начиналось, как он постепенно оброс знакомыми деталями и как стал таким, как сейчас.

Рисование фигурами, настройка фигур и управление ими.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Наталія Т. id: 29806

Наталія Т.

Навчаю основам комп'ютерного дизайну, роботі в найпопулярніших графічних пакетах, відеомонтажу, верстці і створення сайтів.

4.9
350грн/год
Діана Б. id: 179165

Діана Б.

Практикуючий програміст. Репетитор з програмування мовами Java, C, C++, C#. Допомога до вступу до іноземних ВНЗ. Маю досвід викладання програмування для дітей на мові Scratch. Також допоможу з базами даних (SQL, Datalog).

5
350грн/год
Дмитро К. id: 172963

Дмитро К.

Я - досвідчений програміст з більш ніж 5-річним стажем у розробці ПЗ. Я люблю передавати свої знання та допомагати іншим досягати успіхів у програмуванні. Я маю досвід викладання як початківцям, так і досвідченішим учням. Мій основний стек технологій включає С#, JavaScript, Python, Unity, React Js, Selenium, Unity, Cypress.

350грн/год
Анастасія Н. id: 165528

Анастасія Н.

Репетитор-викладач малювання, образотворчого мистецтва, академічного малюнка. Підготую до творчого конкурсу до будь-якого вишу чи училища України. Навчу професійно малювати з будь-яким рівнем офлайн або онлайн)

5
350грн/год