Репетитор - Марія М. id:77092

«Працюю зі школярами молодших класів. Я є вчителем початкових класів та маю більше 30 років досвіду роботу в одній з кращих шкіл міста.»

100 грн/год

Марія М.

id: 77092

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (4 клас) Підготовка до школи Репетитор для дітей Базовий рівень Програма Росток Інтелект України

Про себе

Пропоную уроки онлайн, які є дуже зручними та ефективними! Вже декілька останніх років я та моя донька (яка проводить дослідження по методам викладання в одному з найкращих університетів Америки) вивчаємо, як зробити онлайн-освіту ефективною, базуючись на науці вивчення (science of learning). Тому, в своїх практиках викладання я використовую нестандартні методи навчання, роздатковий ілюстративний матеріал, ефективні підходи НУШ та використання різних комп'ютерних технологій, щоб зацікавити дитину.

Підготовка до школи - деталі про досвід викладання:

Вже декілька останніх років я та моя донька (яка проводить дослідження по методам викладання в одному з найкращих університетів Америки) вивчаємо, як зробити онлайн-освіту ефективною, базуючись на науці вивчення (science of learning). Тому, в своїх практиках викладання я використовую нестандартні методи навчання, роздатковий ілюстративний матеріал, ефективні підходи НУШ та використання різних комп'ютерних технологій, щоб зацікавити дитину.

Молодші класи - деталі про досвід викладання:

Пропоную уроки онлайн, які є дуже зручними та ефективними! Вже декілька останніх років я та моя донька (яка проводить дослідження по методам викладання в одному з найкращих університетів Америки) вивчаємо, як зробити онлайн-освіту ефективною, базуючись на науці вивчення (science of learning). Тому, в своїх практиках викладання я використовую нестандартні методи навчання, роздатковий ілюстративний матеріал, ефективні підходи НУШ та використання різних комп'ютерних технологій, щоб зацікавити дити

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Марія готувала сина до школи. Заняття дуже сподобалися як мені, так і сину)). Рекомендую.

Молодші класи, Програма Росток

Задоволений роботою репетитора. Заняття проходять добре, репетитор доносить матеріал в доступній, зрозумілій формі. Завжди входить в наше положення щодо гнучкості графіку. Рекомендую.

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Марія Іванівна, чудовий фахівець з величезним досвідом. Вчитель зразу зрозумів мету занять та ми досягли успіхів у читанні! За лічені заняття ми перейшли від читання складів до читання казочок. Однозначно рекомендуємо!!!

Молодші класи, Базовий рівень

Чудова вчителька! Моя дитина пропустила багато навчання із-за карантину і я переживала, щоб вона нічого не забула. Марія Іванівна не тільки помогла підтягнути математику, але й дуже підвищила швидкість читання. Ми продовжуватимемо займатись=) найкращі рекомендації! Дякую, Марія Іванівна!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Розвиток критичного мислення є одним із пріоритетних завдань навчально-виховного процесу нової української школи. І, тому, ні для кого не секрет, що кожна школа ставить перед собою мету навчити або розвинути цей навик у кожного учня, починаючи з початково

Відеопрезентація викладача

Схожі анкети Червоноград

Тетяна О.

Вчитель початкових класів - інклюзія

80грн/год

Наталя К.

Я-Наталя, випускниця коледжу. Поступаю в університет. За освітою-вчитель початкових класів. Обожнюю свою професію. Використовую різні цікаві методики.

100грн/год

Мирослава К.

Вчитель початкових класів. Підготую вашу дитину до школи, допоможу поглибити знання з української мови, математики учням початкових класів, підготую до ДПА.

4.9
100грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Марія М. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Червоноград і проводить заняття з таких предметів:

  1. Молодші класи
  2. Підготовка до школи
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ДПА (4 клас)
  • Підготовка до школи
  • Репетитор для дітей
  • Базовий рівень
  • Програма Росток
  • Інтелект України
Заняття проводяться у репетитора, онлайн, вартість уроку – 100 грн/год.