Репетитор - Марія М. id: 77092

Перевірений репетитор

Марія М.

300 грн/год
300 грн/год

Працюю зі школярами молодших класів. Я є вчителем початкових класів та маю більше 30 років досвіду роботу в одній з кращих шкіл міста.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Марія М. 5.0(відгуків: 11)

Працюю зі школярами молодших класів. Я є вчителем початкових класів та маю більше 30 років досвіду роботу в одній з кращих шкіл міста.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Підготовка до школи

Молодші класи

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

В своїх практиках викладання я використовую нестандартні методи навчання, роздатковий ілюстративний матеріал, ефективні підходи НУШ та використання різних комп'ютерних технологій, щоб зацікавити дитину.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Пропоную уроки онлайн, які є дуже зручними та ефективними! Вже декілька останніх років я та моя донька (яка проводить дослідження по методам викладання в одному з найкращих університетів Америки) вивчаємо, як зробити онлайн-освіту ефективною, базуючись на науці вивчення (science of learning). Тому, в своїх практиках викладання я використовую нестандартні методи навчання, роздатковий ілюстративний матеріал, ефективні підходи НУШ та використання різних комп'ютерних технологій, щоб зацікавити дити

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Репетитор для діток 1-5кл. з математики, укр. мови, . Підготовка домашніх завдань та контрольних робіт, ДПА. Програми: " "Інтелект України", "Росток", "Світ чекає крилатих", НУШ. Допоможу подолати труднощі у навчанні. Дипломований вчитель початкових класів.

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Винниченка (КДПУ), магістр, 1990
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

11 відгуків про Марія М.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

4

5+

7

Юлія

5+

29.03.2024

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Маю надзвичайну вдячність до Мар'ї Іванівни за її прекрасну роботу з моєю донькою Євою. Завдяки її високому професіоналізму, неймовірній терплячості та індивідуальному підходу, моя дитина зробила значний прогрес у навичках читання. Мар'я Іванівна вміє знайти підхід до дитини, залучити її інтерес до навчання та розвинути любов до читання. Це надзвичайно цінно для нас. Я без сумніву ставлю 5 зірок цьому чудовому репетитору і з впевненістю рекомендую її всім, хто шукає висококласного фахівця для своєї дитини. Дякуємо вам, Мар'є Іванівно, за вашу працю та вклад у майбутнє наших дітей!... більше»
Ангеліна

5

28.08.2023

Молодші класи, Базовий рівень

5

Задоволені, хороший вчитель! Репетитора рекомендую! ... більше»
Вікторія

5

29.06.2022

Молодші класи, Інтелект України

5

Чудова вчителька. З першого заняття знайшла підхід до дитини і головне - мотивувала до навчання. Завдяки Марії Іванівни донька зуміла надолужити весь матеріал з програми Інтелект-Україна і значно підняти рівень знань. Рекомендую викладача від Бога.... більше»
Анна

5+

13.03.2022

Молодші класи, Підготовка до ДПА (4 клас)

5+

Дуже кваліфікований фахівець. Знайшла підхід до дити. Не зважаючи на воєнний стан в нашій країні, вона продовжує займатися з нами. Це не тільки знання, але й шалена моральна підтримка. Дякую Вам Марія Іванівно.... більше»
Оксана

5+

28.12.2020

Молодші класи, Програма Росток

5+

Молодші класи. Росток. Дуже задоволені викладачем. Викладач від Бога. Дитина все розуміє і з радістю іде на заняття. Дуже дякуємо Вам, Марія Іванівно, за вкладені сили, терпіння, набуті знання і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.... більше»
Оксана

5+

16.11.2020

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Дякую. Марія Іванівна прекрасний вчитель, досвідчений та знаючий свою справу, професійно та якісно працює. Заняттями задоволені. Нам дуже подобається, тому рекомендую. 5 балів мало. Це вчитель з Великої літери.... більше»
Оксана

5+

25.09.2020

Молодші класи, Інтелект України

5+

Ми дуже задоволені нашим учителем, займаємося за програмою 4 класу. Позитивний, добрий і Уважний педагог, з дитиною встановилися прекрасні відносини, завжди з радістю чекає уроку! Велике спасибі Марії Іванівні, щиро рекомендую її до співпраці!... більше»
Ірина

5

07.09.2020

Підготовка до школи, Підготовка до школи

5

Марія готувала сина до школи. Заняття дуже сподобалися як мені, так і сину)). Рекомендую.... більше»
Віталій

5+

22.07.2020

Молодші класи, Програма Росток

5+

Задоволений роботою репетитора. Заняття проходять добре, репетитор доносить матеріал в доступній, зрозумілій формі. Завжди входить в наше положення щодо гнучкості графіку. Рекомендую.... більше»
Олеся

5

06.07.2020

Підготовка до школи, Підготовка до школи

5

Марія Іванівна, чудовий фахівець з величезним досвідом. Вчитель зразу зрозумів мету занять та ми досягли успіхів у читанні! За лічені заняття ми перейшли від читання складів до читання казочок. Однозначно рекомендуємо!!!... більше»
Віталія Стельмащук

5+

19.06.2020

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Чудова вчителька! Моя дитина пропустила багато навчання із-за карантину і я переживала, щоб вона нічого не забула. Марія Іванівна не тільки помогла підтягнути математику, але й дуже підвищила швидкість читання. Ми продовжуватимемо займатись=) найкращі рекомендації! Дякую, Марія Іванівна!... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Розвиток критичного мислення є одним із пріоритетних завдань навчально-виховного процесу нової української школи. І, тому, ні для кого не секрет, що кожна школа ставить перед собою мету навчити або ро

Всі блоги користувача »

Схожі анкети