Репетитор - Богдана Б. id:77836

«Я закінчую другий курс Шевченка на спеціальності біотехнології і біоінженерія, отримую стипендію і перебуваю в четвірці кращих з нашого курсу.»

100 грн/год

Богдана Б.

id: 77836

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ)

Ступінь:

студент

Рік закінчення:

2022

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Університетські курси Підготовка до вступу за кордон Спеціалізовані курси

Про себе

Я завжди схилялася до думки, що шлях до успіху лежить через любов до справи, якою ви займаєтесь. Мені дуже пощастило, тому що предметам, з якими я вирішила зв'язати своє життя, мене вчили люди, які самі були в захваті від них. Вони подарували мені найголовніше - любов до того, чим я займаюся. Я навчу Вашу дитину любити біологію, тому що сама живу цією любов'ю щодня. На першому занятті я розповім, як правильно розставляти пріоритети в навчанні, розповім про свій досвід і поділюся секретами того, як стати найкращим, у першу чергу для самого себе. Я навчу її лідерським якостям і правильним підходам до навчання, поділюся секретами ефективного запам'ятовування матеріалу. Навчу абстрактному мисленню, ну, і звичайно ж, підготую до здачі іспиту. Я переконана, якщо дитина захоче, всього за півроку зможе вивчити весь шкільний курс біології. Моє завдання - не бездушно навалити на неї гори інформації, а розповісти про те, що їй дійсно може знадобитися. Дитина може прочитати хоч 50 книг і не скласти успішно іспит, хоча насправді достатньо прочитати всього 4 книги, решта - це вміння користуватися отриманою інформацією. Я навчу розуміти мислення людей, що складають питання ЗНО та допоможу розвинути інший підхід до вирішення цих тестів. Покажу їй реальні масштаби того, що доведеться вивчити в майбутньому, розповім про перспективи будь-якої області біології, яка її цікавить і, головне, якщо вона визнає, що їй подобається те, з чим їй доведеться пов'язувати своє життя довгі роки, я навчу її впевненості в своїх силах. Якщо я побачу вогник в її очах - зроблю все від мене залежне, щоб Ваша дитина стала кращою з кращих. Я новачок, тому буду вчитися разом з Вашою дитиною, але обіцяю, що від цих занять вона залишиться в захваті.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Київ

120грн/год

Софія І.

Репетитор з математики та хімії

4
120грн/год
120грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Богдана Б. має досвід роботи менше 1 року. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Хімія
  2. Біологія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Університетські курси
  • Підготовка до вступу за кордон
  • Спеціалізовані курси
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 100 грн/год.