Репетитор - Анастасія Н. id: 77866

Анастасія Н.

400 грн/год
400 грн/год

Репетитор для учнів початкової школи, читання, письма, інформатики. Працюю на результат. Візьму до уваги ваші побажання.

Анастасія Н. 5.0(відгуків: 1)

Репетитор для учнів початкової школи, читання, письма, інформатики. Працюю на результат. Візьму до уваги ваші побажання.

Предмети

Математика

Українська мова

Молодші класи

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Опрацьовую технології інтерактивного навчання, мала практику з навчанням та розвитком дітей 2-5 років.
Особисті якості: відповідальна, ввічлива, комунікабельна, чесна; володію українською та російською мовою.
Під час занять використовую новітні технології та методи. Для досягнення кращого результату застосовую дидактичні матеріали та різноманітну наочність.

Освіта:
Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ), бакалавр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Вероніка

5+

22.08.2023

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Хороший репетитор, ми займаємося з нею, рекомендую! Молодець вона! ... більше»

Схожі анкети

Ольга Б. id: 22063

Ольга Б.

Викладаю українську мову для учнів 9-11 класів.

5
350грн/год
Анастасія Х. id: 42270

Анастасія Х.

Математика - дуже важлива складова у розвитку особистості. Маючи навик вирішення елементарних математичних задач, можна сформувати аналітичне мислення, яке допоможе у майбутньому бути більш свідомим. У своїй практиці маю більше 20 учнів, з різними характерами та уподобаннями. Індивідуальний підхід до кожної дитини.

5
350грн/год
Марина М. id: 177593

Марина М.

Досвідчений репетитор допоможе вам зрозуміти математику! Маю досвід викладання більше 20 років. Вмію та люблю навчати дітей. Можу простою мовою розповісти складні теми. Намагаюся знайти індивідуальний підхід до кожного учня. Допомога з контрольними роботами та домашніми завданнями (рівень: стандарт, профільний, поглиблений).

5
400грн/год
Катерина М. id: 4569

Катерина М.

Застосовую знання з психології при підготовці учнів до ЗНО.

5
400грн/год
Олексій Г. id: 177385

Олексій Г.

Живу з моєю родиною в Німеччині, маю трьох чудових доньок та багато сивого волосся завдяки їм. Це дає мені змогу знайти індивідуальний підхід до різної вікової категорії дітей, і це дуже цікаво. Кожна дитина має свій потенціал, але також можливо створити і нові потенціали в них. Сподіваюся я зможу відкрити в ваших дітях щось нове.

400грн/год