Репетитор англійської мови, математики, фізики – Михайло М.

Михайло М.

id: 7878

Місто:

Дніпро

Предмети:

Ставка:

300 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до вступу за кордон, Програма Росток, Підготовка до школи, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Дніпропетровська обл., Дніпро:

Амур-Нижньодніпровський (ж/м Сонячний, ж/м Фрунзенський - 1, ж/м Фрунзенський-2, ж/м Левобережный-1, ж/м Левобережный-2, Амур, Нижньодніпровськ, Кирилівка, Клинчик, Кам'янка, Ломівка, Боржом, Султанівка, Сахалін, Березанівка)

Шевченківський (Центр, ж/м Тополя-1, Підстанція, ж/м Тополя-2, ж/м Тополя-3, 12-й квартал, Мирний, Авіаторське)

Соборний (Нагірний, Табірний, ж/м Сокіл-1, ж/м Сокіл-2, ж/м Перемога-1, ж/м Перемога-2, ж/м Перемога-3, ж/м Перемога-4, ж/м Перемога-5, ж/м Перемога-6, Підстанція, Мандриківка, Лоцкаменка, Тунельна балка, Монастирський острів, Коса)

Новокодацький (Червоний Камінь, Комунар, Парус-1, Парус-2)

Індустріальний (ж/м Лівобережний-3, ж/м Клочко-5, ж/м Клочко-6, Самаровка, Олександрівка)

Самарський (ж/м Чаплі, ж/м Придніпровськ, ж/м Ігрень, ж/м Одинківка, ж/м Північний)

Чечелівський (Чечелівка, 12 квартал, Краснопілля, Аптекарська балка, Південний машинобудівний завод)

У репетитора: Дніпропетровська обл., Дніпро, ж/м Тополя-1, Тополь-1 д.8 кв.115

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара (2009)

Ступінь:

Магістр


Мої учні успішно вступали і закінчували престижні ВНЗ Дніпропетровська та України. Матеріал будь-якого рівня пояснюється простими словами. Моє завдання: зробити складне зрозумілим конкретному учневі. Навчання "з нуля" в будь-якому віці. Допомога з домашніми завданнями: пояснюю алгоритми і стратегії розв'язання завдань певного типу, щоб учень міг розв'язати їх самостійно.Підготовка до ЗНО, ДПА та інших іспитів.Є можливість проводити заняття англійською мовою.

Відгуки клієнтів (9)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Молодші класи

Я задоволена методикою роботи репетитора. Хоча ми співпрацюємо із Михайлом нетривалий час, однак певний прогрес у розумінні предмету учнем проявляється вже зараз. Учень сумлінно співпрацює і засвоює новий матеріал. Михайло - досвідчений і дисциплінований репетитор.

Людмила (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Фізика, Хімія, Шкільна програма 5-9 класи

Михайло сподобався нам тим, що він дуже відповідальний і сумлінний репетитор. Він допомагав нашому сину-семикласнику готуватися до уроків з математики, фізики та хімії. З усього було видно, що він старався зрозуміло пояснити матеріал, наводив цікаві приклади. Єдине, чого не вистачало нам у репетиторові, - вимогливості і принциповості. Передусім у роботі з активними підлітками.

Дмитро (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Мельник Михайло приємний і як вчитель, і як людина. Моїй дитині дуже подобається з ним працювати, тим паче її успішність підвищилась. Хотіли б і більше занять на тиждень, та репетитору далеко їхати до нас.

Григорій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)