Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Марина С. id:78877

Марина С.

300 грн/год

Марина С.

«Математика і фізика для 5-11 кл. і дорослих (є досвід), допоможу придбати і закріпити зн-я, цікаво і незвично, «радянські» і сучасна-е методики.»

Предмети

Математика

Фізика

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Психологічна підтримка в отриманні знань, виявлення прогалин і їх рішення. Систематизація і складання логічних ланцюжків. Доступне і лаконічне пояснення матеріалу. Використовую різні посібники та таблиці.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Ул Тульская дом 36, Одеса

Онлайн:

ні

Про себе

Я вчитель математики і фізики, (ЗНО, ДПА, к / р, підготовка в Рішельєвський ліцей, учні старше 18 років і «просто для себе»). Стаж роботи індивідуально з 1995 року, маю другу вищу освіту - психолог. Строго індивідуальний підхід до кожного учня, підбір відповідних форм і методів навчання (для одних - максимально доступне пояснення матеріалу, виявлення та усунення причин нерозуміння, для інших - рішення завдань підвищеної складності, вдосконалення навичок самостійного мислення і навчання). Акцент на розвиток здібностей до самостійного вирішення завдань. Використовую «радянські» і сучасні методики. Працюю тільки у себе вдома на ул.Тульская (Київський район). Є окремий кабінет і обладнання.

Освіта:

Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського, аспірант, 1995

Вік:

46-55

Досвід:

більше 20 років

відгуки

2 відгуків про Марина С.

5/5

5+

0

5

2

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Оксана

5

01.11.2021

Математика, Підготовка до ЗНО

5

Гарний репетитор. Всім задоволені.

Наталія

5

15.06.2021

Математика, Підготовка до ЗНО

5

Профі своєї справи.