Репетитор - Галина П. id: 79406

Перевірений репетитор

Галина П.

1500 грн/год
1500 грн/год

Проживаю в Німеччині. Маю підтверджений С2 рівень. Готую до екзаменів та можу допомогти з розмовною мовою. Заняття проходять легко і ефективно.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Галина П. 5.0(відгуків: 27)

Проживаю в Німеччині. Маю підтверджений С2 рівень. Готую до екзаменів та можу допомогти з розмовною мовою. Заняття проходять легко і ефективно.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Уже дев'ять років я живу, навчаюся і працюю в Німеччині. Завдяки проживанню в німецькомовному середовищі і щоденному контакту з мовою, я володію не лише книжковою граматикою, але й живою, розмовною мовою. На шляху вивчення німецької мови я пройшла безліч курсів (як українських, так і німецьких) і мала можливість навчатися у різних вчителів. Це дало мені можливість ознайомитися з різноманітними техніками і методиками, пропустити їх через себе і синтезувати свій власний підхід, який я постійно вдосконалюю. На заняттях, окрім граматики, письма і читання, особливий акцент я роблю саме на розмовній мові. В навчанні використовую сучасні і ефективні матеріали від Hueber, Klett, Langenscheidt. Завжди індивідуально підбираю матеріал згідно з Вашими інтересами і потребами. Також для мене є важливим регулярне підвищення кваліфікації і розкриття нових сфер. Так останній рік я викладаю ще і медичну німецьку. Вивчення мови для мене — це захопливий і радісний процес. Саме це відчуття я і намагаюся передати своїм учням :) З радістю допоможу Вам в вивченні німецької мови!

Освіта:
Universität zu Köln, Deutschland, бакалавр, 2022
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

27 відгуків про Галина П.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

7

5+

20

Оксана

5+

16.10.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Займаюся з Галіною вже 8 місяців і дуже задоволена викладачем німецької мови. Галіна відповідальний та делікатний репетитор. Разом почали вивчати рівень В2, її підхід мені одразу сподобався та підходить дотепер. На уроках Галіна уважна, корегує усну мову, звертає увагу на помилки, детально доносить матеріал. Викладач має величезний обсяг навчального матеріалу для додаткових домашніх завдань (відео, аудіо, тексти, вправи) та дуже ретельно їх перевіряє, буквально кожне слово. Корегує граматику, вч... більше»
Владислав

5

30.08.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5

Дуже задоволені! У репетитора дуже класний підхід, підбирається індивідуально. Дуже легко у спілкуванні з викладачем!... більше»
Ірина

5+

26.04.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена викладачем! Вона допомагає розібратися в граматиці і підтягнути лексику. Я шукала викладача для підготовки до екзамену В1, бо мала проблеми з розмовною частиною, ми сконцентрувалися саме на цьому питанні і значно підтягнули мої знання. Уроки завжди проходять в комфортній та веселій атмосфері. Дуже вдячна викладачу за доступне пояснення складних тем. Всім можу радити до неї звертатися. ... більше»
Тетяна

5+

20.04.2023

Німецька мова, Вступ за кордон

5+

Задоволена роботою репетитора, дуже гарна дівчина. Методика навчання нам підійшла, Галина - дуже гарний вчитель!... більше»
Дмитро

5+

11.04.2023

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Займаюся з Галиною вже другий місяць, тож можу впевнено її рекомендувати, як компетентного вчителя, яка дуже цікаво викладає. Галина враховує всі побажання і будує заняття таким чином, щоб максимально задовільнити всі потреби у вивченні мови. Вивчаючи B1 рівень, звернувся, щоб удосконалити розмовну частину, але й про всі інші аспекти моя репетитор не забуває, ми постійно повторюємо граматику і вчимо щось нове. Не зважаючи на її щільний графік, Галина підібрала зручний для мене час, за що їй окре... більше»
Галина

5+

06.01.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Галина - дуже чудовий педагог. Одразу з перших кроків нашого навчання вона змогла знайти зі мною спільну мову. Вона дуже креативна, сучасна, добра, професіонал своєї справи. Під час уроку Галина використовує цікавий та зрозумілий для кожного матеріал, щодня пропонує нову лексику та доступно пояснює граматику. Вона мотивує мене мати хороші результати на екзамені.... більше»
Анастасія Казаченко

5+

29.11.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Я займаюсь з Галиною вже більше місяця і дуже довольна. Я отримую велике задоволення від уроків, і це мене дуже сильно мотивує на навчання. Вчителька прекрасно володіє німецькою мовою, я вже відчуваю в собі прогрес і тому вважаю, що наші зайняття ефективні. Мені подобається, що вона використовує індивідуальний підхід, питає зворотній зв‘язок та дослухається до нього. А також Галина дуже уважна, пунктуальна та відповідальна.... більше»
Ірина

5+

29.11.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Була в пошуках репетитора німецької мови і повезло з першого разу знайти чудового викладача. Дуже важливо (на мою думку) коли є індивідуальний підхід до учня. Саме тому уроки з Галиною проходять комфортно, насичено, весело, а головне - результативно 🤍... більше»
Марина

5

06.11.2022

Німецька мова, Носій мови

5

Я дуже задоволена навчанням з моєю викладачкою. Ми розбираємо всі питання, які з'являються протягом урока. Бо у мене дуже багато білих плям і я дуже вдячна Галині, що ми їх заповнюємо і у мене вже більше вкладається в голові граматика. Також ми говоримо - хоч я маю ще невеликий словарний запас, ми говоримо! Простими фразами, розбираючи помилки і на них навчаючись. Я з повною відповідальністю можу рекомендувати цього викладача. І для розмовних уроків і для граматики. Дякую ресурсу, що знайшла сво... більше»
Олексій

5+

31.10.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже хочу подякувати Галині за ті знання, що вона вкладає в своїх учнів і за терпіння, бо не кожен викладач хоче і вміє працювати з дорослими учнями. Галина знайшла підхід до мене, пояснює дуже доступно. Я починав вивчати німецьку з нуля. За два місяці занять я відчуваю значний прогрес в розумінні німецької мови, можу висловлюватись простими фразами, збагатив свій словниковий запас. При роботі з учнями, Галина надає увагу місцевості, де знаходяться її учні та враховує культурні особливості та ... більше»
Вова

5

09.06.2022

Німецька мова, Репетитор для початківців, Вступ за кордон

5

Дуже гарний викладач. Рекомендую.... більше»
Наталія

5+

02.06.2022

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Чудовий репетитор. Уроки завжди цікаві та ефективні. Донька завжди з настроєм чекає на заняття, а ми як батьки задоволені результатом на 100%. Дуже рекомендуємо порядного та професійного викладача Галину. І дякуємо компанії Буки за надану допомогу.... більше»
Марія

5

02.06.2022

Німецька мова, Розмовна мова

5

Заняттями дуже задоволена. Всі мої прохання успішно реалізовуються. Ми без проблем підлаштовуємо наші графіки та працюємо по темах та підручниках, запропонованих мною. Галина добре знає свою справу. Після декількох занять мені стало легше висловлювати свої думки, що для мене було в пріоритеті з самого початку. Тому, я дякую Галині) надіюся це не останній позитивний відгук, бо ми будемо продовжувати вчитися разом;)... більше»
Ніна

5+

09.07.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволена своїм викладачем німецької - Галиною! Навчання з нею проходить досить цікаво, продуктивно і зрозуміло. Галина прекрасно володіє матеріалом і завжди відповідає на поставлені мною (найчастіше спонтанні) питання. Наші уроки проходять легко, без відчуття «вантажу». Навчальний матеріал дається в різних формах, які Галина підбирає індивідуально. На заняттях ми досить багато практикуємо говоріння і слушаніе- що дуже важливо, на мій погляд, при вивченні мови. Галіна- молодий і талановити... більше»
Алла Чопенко

5+

01.07.2021

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Дитина займається з Галиною місяць. Викладач зміг зацікавити, знайти спільні інтереси. Багато розмовної практики. Продовжуємо займатись з Галиною. Від мене тільки найкращі рекомендації!... більше»
Олександр Порческу

5+

08.03.2021

Німецька мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців

5+

Мої заняття з Галиною проходят легко і в задоволення! Я звернулась до Галини з запитом підтримати вже існуючий рівень німецької (B1) розмовними практиками. Мені дуже подобається, що мій репетитор не лише адаптується під мої потреби, а ще й кожного заняття прагне знайти саме ті теми, які відкликаються моїм інтересам і на які я з задоволенням буду розмовляти. Впевнена, що для тих людей, хто поки, що не знає німецької зовсім і шукає свого "провідника" в світ цієї мови і культури, то Галина буде кла... більше»
Валентина

5+

08.03.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Мені дуже подобається займатися з Галиною. вона дуже позитивний, веселий і цікавий викладач. Вся інформація подається в зрозумілому вигляді. Прикольно те, що багато говоримо. Постійно дізнаюся щось нове)... більше»
Вікторія

5+

24.02.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Роботою викладача задоволена, привітний та приємний викладач, доступно доносить інформацію, дуже відповідально відноситься до заняття, з наполегливістю та старанням пояснює кожну тему. Дуже подобається вчитись кожного уроку, ні на секунду не пошкодувала, що обрала саме Галину.... більше»
Анастасія

5+

18.02.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Мій репетитор Галина і я дуже задоволена. Це велика радість вивчати німецьку з викладачем, який любить свою роботу та є носієм мови. Індивідуальний підхід, відповідальна підготовка до кожного заняття, дуже кваліфікований викладач.... більше»
Аліна

5+

18.02.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволена! Займаємось місяць, а я вже можу будувати правильно речення, лексичний запас постійно поповнюється, а найголовніше – можу підтримувати діалог. Заняття проходят в приємній атмосфері, Галина - дуже приємна людина. Надзвичайно пощастило з таким викладачем.... більше»
Юлія

5+

16.02.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Я знайшла чудового викладача. Дуже індивідуальне навчання: вправи, інтенсивність, структура. Подача матеріалу на вищому рівні. Галина прекрасно заповнює порожні місця у знаннях, направляє, вчить з почуттям гумору і позитивним настроєм. Рекомендую 100%, як професіонала своєї галузі!... більше»
Юлия

5

16.01.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5

Заняттями з репетитором задоволена.... більше»
Надія

5

10.01.2021

Німецька мова, 7-9-й класи

5

Роботою репетитора задоволена, швидко домовились про формат роботи. Репетитор пунктуальна та відповідально ставиться до поставлених задач. Сину вчитель сподобалась.... більше»
Христина

5+

10.01.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже приємні враження від занять з Галиною. Цікаво проводить заняття, відповідає на всі поставленні питання в повному обсязі. Часом заняття проходять так швидко, що не хочеться закінчувати)) Рекомендую!... більше»
Богдан

5+

05.01.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Неймовірна викладачка. Добре пояснює та дає достатньо матеріалу, і дуже приємна як людина, напевно, найголовніше для репетитора, оскільки з нею цікаво вчитись.... більше»
Анастасія

5+

29.12.2020

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Прекрасний викладач. Займаюся вже місяць і я дуже задоволена результатами. Галина легко знайшла підхід, все подається з легкістю і в невимушеній атмосфері:) Матеріал для кожного заняття завжди індивідуально підібраний, що дуже важливо для мене. Щиро рекомендую!... більше»
Леся

5

29.12.2020

Німецька мова, Рівень B1-B2

5

Галина - чудовий репетитор, приємна і дуже комунікабельна людина. Сама скористалася її послугами, задоволена. Рекомендую!... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Ольга М. id: 45227

Ольга М.

Кваліфікований репетитор англійської та німецької мов для дорослих і дітей. Основна методика викладання - розмовна, спрямована на подолання мовного бар'єру і боязні говорити іноземною мовою за рахунок чітко відпрацьованої схеми побудови уроку. Індивідуальний підхід.

5
1500грн/год
Марія Л. id: 46205

Марія Л.

Досі не розумієш німців та/або тобі важко підтримати розмову з ними?

5
1200грн/год
Наталія Б. id: 91169

Наталія Б.

Німецька мова, математика німецькою Освіта: Од. національний університет ім. Мечникова, фак– філолог, німецька мова та літер, англ мова, Універ. Хоенхайм, Німеччина, економічний фак., математика та економіка німецькою мов. онлайн курси - A1 20 уроків 1200 мікро-групи 2-4 учнів 250 індивідуальні 600

1600грн/год
Єлизавета Ж. id: 78652

Єлизавета Ж.

Доброго дня! Мене звати Єлизавета, і я дипломований спеціаліст у галузі іноземних мов. Я закінчила університет з дипломом з відзнакою іі вже пʼять роки є викладачем іноземних мов. Пропоную якісні послуги викладача німецької та англійської мов для дітей та дорослих.

4.5
1500грн/год
Денис Ф. id: 16505

Денис Ф.

Вчитель німецької мови з Відня. Підготовка до іспиту А1 - С1, Test DaF, Goethe Zertifikat, ÖSD.

5
1200грн/год