Репетитор - Галина П. id:79406

Галина П.

400 грн/год

Галина П.

«Викладаю німецьку мову для дорослих і дітей, для початківців і тих, хто вже має певний рівень знань (рівні А1, А2, В1)»

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Підготовка до олімпіад

Університетські курси

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Носій мови

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Рівень C1-C2

Вступ за кордон

До співбесіди в посольстві

Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Уже майже сім років я живу, вчуся і працюю в Німеччині. На шляху вивчення німецької мови я пройшла безліч курсів (як українських, так і німецьких) і мала можливість навчатися у різних вчителів. Це дало мені можливість ознайомитися з різноманітними техніками і методиками, пропустити їх через себе і синтезувати свій власний підхід, який я постійно вдосконалюю. На заняттях, окрім граматики, письма і читання, особливий акцент я роблю саме розмовною мовою. В навчанні використовую сучасні і ефективні матеріали від Hueber, Klett, Langenscheidt. Завжди індивідуально підбираю матеріал згідно з Вашими інтересами і потребами. З радістю допоможу Вам в вивченні німецької мови!

Освіта:

Universität zu Köln, Deutschland, бакалавр

Вік:

26-35

Досвід:

більше 1 року

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять

відгуки

14 відгуків про Галина П.

5/5

5+

11

5

3

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Алла Чопенко

5+

01.07.2021

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Дитина займається з Галиною місяць. Викладач зміг зацікавити, знайти спільні інтереси. Багато розмовної практики. Продовжуємо займатись з Галиною. Від мене тільки найкращі рекомендації!

Ніна

5+

09.07.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволена своїм викладачем німецької - Галиною! Навчання з нею проходить досить цікаво, продуктивно і зрозуміло. Галина прекрасно володіє матеріалом і завжди відповідає на поставлені мною (найчастіше спонтанні) питання. Наші уроки проходять легко, без відчуття «вантажу». Навчальний матеріал дається в різних формах, які Галина підбирає індивідуально. На заняттях ми досить багато практикуємо говоріння і слушаніе- що дуже важливо, на мій погляд, при вивченні мови. Галіна- молодий і талановитий викладач! Рекомендую! Ви не тільки будете освоювати новий рівень мови, а й отримувати величезне задоволення від самого процесу навчання!

Валентина

5+

09.03.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Мені дуже подобається займатися з Галиною. вона дуже позитивний, веселий і цікавий викладач. Вся інформація подається в зрозумілому вигляді. Прикольно те, що багато говоримо. Постійно дізнаюся щось нове)

Олександр Порческу

5+

12.03.2021

Німецька мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців

5+

Мої заняття з Галиною проходят легко і в задоволення! Я звернулась до Галини з запитом підтримати вже існуючий рівень німецької (B1) розмовними практиками. Мені дуже подобається, що мій репетитор не лише адаптується під мої потреби, а ще й кожного заняття прагне знайти саме ті теми, які відкликаються моїм інтересам і на які я з задоволенням буду розмовляти. Впевнена, що для тих людей, хто поки, що не знає німецької зовсім і шукає свого "провідника" в світ цієї мови і культури, то Галина буде класним першим вчителем і підбере саме ту програму та той темп вивчення, який вам найбільш підійде. Рекомендую!

Анастасія

5+

19.02.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Мій репетитор Галина і я дуже задоволена. Це велика радість вивчати німецьку з викладачем, який любить свою роботу та є носієм мови. Індивідуальний підхід, відповідальна підготовка до кожного заняття, дуже кваліфікований викладач.

Вікторія

5+

25.02.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Роботою викладача задоволена, привітний та приємний викладач, доступно доносить інформацію, дуже відповідально відноситься до заняття, з наполегливістю та старанням пояснює кожну тему. Дуже подобається вчитись кожного уроку, ні на секунду не пошкодувала, що обрала саме Галину.

Аліна

5+

19.02.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволена! Займаємось місяць, а я вже можу будувати правильно речення, лексичний запас постійно поповнюється, а найголовніше – можу підтримувати діалог. Заняття проходят в приємній атмосфері, Галина - дуже приємна людина. Надзвичайно пощастило з таким викладачем.

Юлія

5+

16.02.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Я знайшла чудового викладача. Дуже індивідуальне навчання: вправи, інтенсивність, структура. Подача матеріалу на вищому рівні. Галина прекрасно заповнює порожні місця у знаннях, направляє, вчить з почуттям гумору і позитивним настроєм. Рекомендую 100%, як професіонала своєї галузі!

Юлия

5

01.06.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5

Заняттями з репетитором задоволена.

Христина

5+

11.01.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже приємні враження від занять з Галиною. Цікаво проводить заняття, відповідає на всі поставленні питання в повному обсязі. Часом заняття проходять так швидко, що не хочеться закінчувати)) Рекомендую!

Богдан

5+

05.01.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Неймовірна викладачка. Добре пояснює та дає достатньо матеріалу, і дуже приємна як людина, напевно, найголовніше для репетитора, оскільки з нею цікаво вчитись.

Надія

5

11.01.2021

Німецька мова, 7-9-й класи

5

Роботою репетитора задоволена, швидко домовились про формат роботи. Репетитор пунктуальна та відповідально ставиться до поставлених задач. Сину вчитель сподобалась.

Леся

5

29.12.2020

Німецька мова, Рівень B1-B2

5

Галина - чудовий репетитор, приємна і дуже комунікабельна людина. Сама скористалася її послугами, задоволена. Рекомендую!

Анастасія

5+

29.12.2020

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Прекрасний викладач. Займаюся вже місяць і я дуже задоволена результатами. Галина легко знайшла підхід, все подається з легкістю і в невимушеній атмосфері:) Матеріал для кожного заняття завжди індивідуально підібраний, що дуже важливо для мене. Щиро рекомендую!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки