Репетитор - Людмила К. id:79430

Людмила К.

350 грн/год

Людмила К.

«Займаюся акторською майстерністю, ораторським мистецтвом, вокалом. Готую до вступу в ВНЗ та творчі коледжи.»

Предмети

Уроки вокалу

Акторська майстерність

Ораторське мистецтво

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Спеціалізовані курси

Деталі про досвід викладання:

Навчіться себе відчувати, чути, приймати, любити, вдосконалювати, розвивати — це головний меседж занять з акторської майстерності. Під керівництвом педагога-фахівця ви зможете: • Розкрити свій творчий потенціал • Оволодіти акторськими техніками та прийомами • Впевнено триматися на сцені • Позбутися фізичних блоків і комплексів • Покращити пластику • Вправно володіти голосом • Контролювати емоції • Чітко формулювати думки • Успішно виступати на публіці

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Рівні викладання:

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Спеціалізовані курси

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Оратор — це людина, яка вміє говорити вільно, виразно, переконливо, правильно, ясно, точно, стисло, доцільно. На заняттях з ораторського мистецтва ви навчитесь вправно володіти: • силою голосу; • інтонацією; • темпом і ритмом мовлення; • паузами; • жестами й мімікою; • секретами переконливого, ефективного, яскравого публічного виступу.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Харків

Онлайн:

ні

Про себе

ОСВІТА
У 2011 році закінчила Харківське музичне училище імені Б. М. Лятошинського на спеціальність «Музичне мистецтво», спеціалізація: «Спів», з присвоєнням кваліфікації: артист хору (ансамблю), викладач співу.
У 2016 році закінчила Харківський національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського за спеціальністю «Театральне мистецтво» з присвоєнням кваліфікації: актор драматичного театру і кіно; науковець-дослідник; викладач вищого навчального закладу
У 2016 році навчалася в Харківському національному університеті мистецтв імені І. П. Котляревського за спеціальністю «Музичне мистецтво» та з присвоєнням кваліфікації: концертно-камерний співак; викладач.
У 2018 році закінчила асистентуру-стажування при Харківському національному університеті мистецтв імені І. П. Котляревського, фах 025 — музичне мистецтво.
Від вересня 2019 року і до цього часу навчаюся в аспірантурі при Харківському національному університеті мистецтв імені І. П. Котляревського.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
Від вересня 2015 року і до цього часу працює в Харківському музичному училищі імені Б. М. Лятошинського на посаді викладача майстерності актора та культури мови.
Від листопада 2017 року і до цього часу працює в Харківському академічному російському драматичному театрі ім. О. С. Пушкіна на посаді артиста І категорії.

Педагогічна діяльність
• Проводила акторський тренінг у німецькій школі для дітей (м. Берлін, м. Нюрнберг) під час проекту «Право, говорити» за підтримки театру «Wheels» (м. Берлін, 2016 р.)
• Проводила акторський тренінг «Тренінг як шлях розвитку креативності імпровізації» на базі ХНУМ ім. І. П. Котляревського (м. Харків, 2016 р.)
• Проводила акторський тренінг «Створення сценічного образу музикантів-виконавців» на базі ХМУ ім. Б. М. Лятошинського (м. Харків, 2018 р.)
Результати педагогічної діяльності:
- Студенти — лауреати міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «MARINE FANTASY» («Морська Фантазія») (м. Київ, 2020 р.)
- Студенти — лауреати міжнародного дистанційного конкурсу-фестивалю мистецтв студентської творчої молоді під час надзвичайної ситуації пандемії COVID-19 «Київська веселка» (м. Київ, 2020 р.), (за підтримки Департаменту молоді та спорту КМР та телеканалу «Зіркафест»), номінація акторська майстерність.

Режисерсько-постановча діяльність:
• Режисер-постановник музично-літературної композиції «Кричати хочеться від болю» (присвячена пам’яті трагедії Бабиного Яру) на базі ХМУ ім. Б. М. Лятошинського (м. Харків, 2015 р.)
• Режисер-постановник музично-драматичної вистави «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» за мотивами повісті М. Гоголя «Ніч перед Різдвом» на базі ХМУ ім. Б. М. Лятошинського (м. Харків, 2018 р.)
• Режисер-постановник шоу-мелодрами на 1 дію «Дочки-Матері» за мотивами п’єси Г. Лорки «Дім Бернарди Альби» на базі ХМУ ім. Б. М. Лятошинського (м. Харків, 2019 р.)

Брала участь в числених майстер класах. Та маю низку наукових статей.

Освіта:

Харківський національний університет мистецтв ім. Котляревського (ХНУМ), аспірант

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

відгуки

3 відгуків про Людмила К.

5/5

5+

2

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Вікторія

5+

18.11.2021

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Людмила прекрасний педагог та професіонал своєї справи! Рекомендую!

Надія Байрачна

5

10.06.2021

Акторська майстерність, Спеціалізовані курси

5

Дуже задоволені роботою, дякуємо за підготовку. Прекрасний викладач.

Наталя

5+

20.08.2020

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Найкраща! Мабуть, єдина репетитор, яка переживала за моє надходження більше всіх. Все було саме, за завданнями, чітко, ясно. За два місяці зробила з мене супер мега круту співачку. Кожен день писала, дізнавалася, як справи з надходженням і результатами конкурсу. Просто найкраща і найулюбленіша і крапка.