Репетитор - Наталія Т. id: 79624

Перевірений репетитор

Наталія Т.

1200 грн/год
1200 грн/год

Викладаю фотомистецтво, дизайн, IT-технології. Володію англ. м. Зі мною легко досягнути бажаний результат. Завжди враховую всі нюанси кожного учня.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Наталія Т. 5.0(відгуків: 7)

Викладаю фотомистецтво, дизайн, IT-технології. Володію англ. м. Зі мною легко досягнути бажаний результат. Завжди враховую всі нюанси кожного учня.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Уроки фотошопа (Photoshop)

Фотографія

Графічний дизайн

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю багатий теоретичний і практичний досвід у сферах фотомистецтва, дизайну, IT-технологій та викладання. До роботи завжди маю серйозний підхід, тому, в першу чергу, зацікавлена у вашому розвитку і досягненню ваших цілей навчання. З кожним учнем працюю легко, але на максимальний результат та завжди враховую всі нюанси кожної індивідуальності.

Фотографією займаюся близько 10 років. Знімаю в різних жанрах, тому, що бачу красу в усьому, що мене оточує.
Я дуже люблю свою справу, люблю спілкування з людьми.
У своїй роботі завжди прагну до гармонії та естетиці. Можу навчити вас професійно і швидко обробляти фотографії, працювати в таких графічних редакторах як Adobe Photoshop, Adobe Lightroom та Capture One на будь-якому пристрої.

Освіта:
Криворізький національний університет, спеціаліст, 2011
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

7 відгуків про Наталія Т.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

5

Анна

5

26.07.2021

Графічний дизайн, Базовий рівень

5

Заняття проводяться цікаво. Педагог знає свою справу. Учениця задоволена і ми плануємо продовжувати уроки.... більше»

Відповідь:

Анно, дякую Вам за відгук! З радістю чекаю наступного заняття.

Ірина

5+

22.06.2021

Фотографія, Базовий рівень

5+

Наталія - відмінний викладач, чудово пояснює, підлаштовується під потреби студентів, і графік, завжди готова допомогти і підказати щось поза заняттями, також висилає дуже багато цікавої інформації. Дуже задоволена прогресом після занять з нею і не планую зупинятись, тому всім раджу:)... більше»

Відповідь:

Дякую, Ірино! З такою допитливою, уважною, розумною і старанною ученицею завжди дуже приємно працювати! Результати Ваших робіт і росту - моя гордість! Дуже дякую, що прислухаєтесь до мене і моїх порад та старанно підходите до виконання домашніх робіт і підготовки до кожного наступного заняття!

Наталія

5+

09.06.2021

Уроки фотошопа (Photoshop), Фотографія, Графічний дизайн, Відеомонтаж, Репетитор для початківців, Базовий рівень

5+

Наталя - відмінний викладач, матеріали ретельно підібрані, систематизовані під мої потреби, заняття проходять у приємній атмосфері, інформація подається в легкій зрозумілій формі. Бачу по своїм роботам великий прогрес і не планую зупинятися на досягнутому. Великий плюс, що Наталя поза занять залишається доступна, відповідає на всі питання, дає багато найсучаснішою інформації по кожній темі. Кожне заняття для мене - це нові відкриття, мотивація і натхнення!... більше»

Відповідь:

Наталіє, дякую Вам за зворотній зв'язок і за такий детальний і приємний відгук! Мені завжди цікаво з Вами працювати і обговорювати наші улюблені теми, щодо зйомок, обробок фотографій, та психологічного аспекту цього мистецтва! Я дуже рада, що ми легко знайшли спільну мову і також чекаю нашого наступного заняття!

Ольга

5

02.06.2021

Уроки фотошопа (Photoshop), Фотографія, Репетитор для початківців

5

Наталія Валеріївна - ввічлива, порядна, пунктуальна, чудовий репетитор, доступно все пояснює, її робота направлена на задоволення моїх потреб.... більше»
Зорік

5+

19.05.2021

Уроки фотошопа (Photoshop), Базовий рівень

5+

Дуже хороший викладач, чітко і доступно все пояснює.... більше»

Відповідь:

Дякую, Зорік за приємний відгук! З таким кмітливим учнем робота відбувається з задоволенням. З радістю зустрінусь знову й навчу чомусь новому! :)

Тетяна

5+

24.04.2021

Фотографія, Базовий рівень

5+

Наталя професіонал своєї справи, пояснює все грамотно і дохідливо. Уроки повністю виправдали мої сподівання. Відмінний репетитор і приємна людина.... більше»

Відповідь:

Тетяно, я Вам дуже вдячна за приємний відгук і гарну взаємну роботу. :)

Єлизавета

5+

06.03.2021

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5+

Величезне спасибі Наталії Валеріївні за терпіння і знання, які вона дає. Дуже цікаві уроки!... більше»

Відповідь:

Дуже дякую Вам, Єлизавето, за приємний відгук! :)

Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Катерина Ц. id: 179754

Катерина Ц.

Я графічний дизайнер з великим досвідом роботи у різних компаніях, що дозволяє мені бути універсальним фахівцем, здатним швидко і якісно виконувати будь-які завдання. Я маю досвід роботи як керівник команди, так і дизайнер UI/UX, а також викладання моєї галузі та продуктовий дизайн.

1000грн/год