Репетитор - Марія С. id: 79699

Марія С.

350 грн/год
350 грн/год

Поділюсь багаторічним досвідом навчання з філософії та суміжних дисциплін, котрий з задоволенням здобула в університеті та в післядипломній освіті.

Марія С. 5.0(відгуків: 2)

Поділюсь багаторічним досвідом навчання з філософії та суміжних дисциплін, котрий з задоволенням здобула в університеті та в післядипломній освіті.

Предмети

Математика

Філософія

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Зрозумілою мовою для учня пояснюю математику, учень вивчає предмет базуючись на практиці вирішування завдань, які детально пояснюю, завдяки чому дитина вчиться не лише рахувати, обчислювати, а і логічно розмірковувати, робити власні висновки, що сприяє успіхам в навчанні загалом.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Супровід навчання студентів та учнів, а також усіх зацікавлених. Саме бажання навчатись та зрозуміти предмет є основа успішного результату в навчанні.
Допомога з домашніми завданнями, контрольні, курсові. Проводжу індивідуальні заняття по скайпу.
Ціна залежно від типу роботи 200-400 грн./год

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Отримала освіту в університеті ім. І. Франка, мріяла зі старших класів, тож я магістр філософії та спеціаліст правознавства, навчалась в аспірантурі за спеціальністю філософія. 4 роки працювала в університеті. Допоможу зрозуміти предмет та полюбити його. Вашим стимулом буде отриманий результат, та для цього потрібне Ваше бажання.

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), магістр, 2009
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Марія С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Зоя

5+

20.12.2022

Філософія, Університетські курси

5+

Марія, дуже чемна, коректна, вихована, уважна, делікатна людина, віддана своїй справі. Професіонал з великої букви. Надійна, доброзичлива, привітлива, добре розуміється в предметі, в сучасній системі освіти. З таким викладачем легко, та приємно навчатися. За індивідуальний підхід, людські та професіональні якості, рекомендую Марію, як найкращого репетитора!... більше»
Соломія

5+

11.11.2022

Філософія, Університетські курси

5+

Все чудово, дякую за допомогу)... більше»

Схожі анкети

Катерина Д. id: 174345

Катерина Д.

Легко і цікаво поясню матеріал. Зацікавила вже багатьох у вивченні математики. Математика - це просто, і я це вам доведу.

350грн/год
Олена С. id: 164452

Олена С.

Ментальна арифметика для дітей 5-12 років. Надаю доступ до онлайн-платформи. Стаж роботи у цій сфері-6 років. Є диплом Київського педагогічного університету щодо закінчення курсу ментальної арифметики. Логіка та мислення - курс для дітей 8-12 років для дітей, які хочуть поглибити свої знання поза шкільною програмою.

300грн/год
Роман О. id: 64604

Роман О.

Репетитор з математики. Готую до ЗНО.

4.9
300грн/год
Віталіна Б. id: 11053

Віталіна Б.

Репетитор з вищої та шкільної математки

4.9
400грн/год
Анатолій К. id: 98577

Анатолій К.

Я аспірант філософії та релігієзнавства ЛНУ ім. І. Франка.

5
300грн/год