Репетитор біології, ландшафтному дизайну, ботаніки, зоології, фізіології, генетики, екології – Михайло М.

Михайло М.

id: 7978

Місто:

Ужгород

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Базовий рівень, Підготовка до вступу за кордон

Місця проведення занять:

На виїзді:

Закарпатська обл., Ужгород: Центр, Новий район, Минай, Проспект

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Національний лісотехнічний університет України (2008)

Ступінь:

Спеціаліст


Заняття за класичними академічними методиками з застосуванням власних розробок. Використання фундаментальної літератури, наочних посібників, презентацій.Досвід викладання предметів лісотехнічного профілю українською, російською мовами з 2009 року (викладач).Моя стратегія підготовки учнів/абітурієнтів/студентів - це:1. Вивчення основних понять і законів біології.2. Вивчення ключових питань біології та прикладів, що ілюструють знання цих питань.3. Формування природничо-наукової ерудиції (особливо важливо для майбутніх студентів-біологів і медиків).4. Створення у свідомості цілісної картини живої природи.Моя методика допомагає абітурієнту:- Добре вивчити основні біологічні та екологічні закони, визначення і терміни;- Правильно розуміти і пояснювати закономірності явищ навколишнього світу, зокрема процесів, що лежать в основі життєдіяльності організмів;- Вільно орієнтуватися в загальнобіологічних і екологічних питаннях;- Швидко і ефективно накопичити великий обсяг знань;- Легко оперувати отриманими знаннями;- Якісно підготуватися до проходження ЗНО.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Креслення

З Михайлом Михайловичем у мене було кілька занять. Про нього нічого поганого не можу сказати, хороший репетитор. Але після кількох уроків я зрозуміла, що ці заняття не підходять моїй спеціальності в університеті. Тому припинила заняття, але враження про нього як про фахівця хороші.

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Галина
Галина

Досвід: більше 3 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Хімія, Біологія

Показати профіль
Уляна
Уляна

Досвід: більше 2 років

Ставка: 90 грн/год

Предмети: Біологія

Показати профіль