Репетитор - Дар

«Репетитор англійської мови. Викладаю англійську дітям і дорослим. Є досвід роботи за кордоном»

300 грн/год

Дар'я К.

id: 79802

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate) До співбесіди в посольстві

Про себе

Всім привіт. Мене звуть Дарія, і я запрошую вас в цікавий світ англійської мови. Я викладач з шестирічним досвідом роботи. За останній рік я провела понад 1000 уроків більш ніж 30 учням. Ми вчимо англійську в легкій і невимушеній обстановці. Для кожного свого студента я знаходжу індивідуальний підхід, враховуючи всі особливості характеру, темпераменту, типу сприйняття інформації (візуал, аудіал, кінестет , дигітал), інтересів і хобі. Завжди шукаю цікаві матеріали (пісні, відео, різні інтерактиви, сучасні сайти і підручники, постійно стежу за новинками в методиках і самій англійській мові). Мотивую вивчати англійську із задоволенням, без зубріння, без писанини і без нудних стародавніх підручників.
Я обов'язково проводжу діагностику рівня знань учня, готую індивідуальний план, допомагаю у виконанні домашніх завдань, швидко, креативно і зрозуміло пояснюю новий матеріал, даю творчі завдання, моніторю всі зміни в освітніх програмах і методів навчання, вмію знаходити спільну мову з будь-якою людиною.
Я поділюся з вами корисними лайфхаками: як швидко і назавжди вивчити слова, як легко запам'ятати граматичні конструкції і відразу ж виводити їх в мову, як заговорити на першому занятті, як виробити акцент носія та ін.; а також, крутими ресурсами, де ви зможете дивитися фільми в оригіналі, вивчати граматику через ігри, спілкуватися з носіями, практикуючи отримані знання і тд.

Запрошую вас до мене на заняття! Давайте вчити англійську разом.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Комунікативна методика. Заснована на вивченні мови в реальних ситуаціях, що дозволяє швидко і природно оволодівати навичками спілкування і легко застосовувати англійську в повсякденному житті.
Метод CLIL (предметно-мовне інтегроване навчання) це вивчення англійською всіх або декількох предметів шкільної програми.
Eliciting-техніка, яка вимагає від учнів самим надавати потрібні слова, конструкції та інформацію, замість того, щоб отримувати її від викладача.
Гейміфікація

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Київ

Дар'я А.

Репетитор з англійської мови для дітей віком від 5 до 10 років.

200грн/год
200грн/год

Вікторія С.

Репетитор англійської та польської мов, займаюся з різними віковими категоріями.

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Дар'я К. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.