Репетитор - Юлія Н. id: 81892

Юлія Н.

450 грн/год
450 грн/год

Підготовка до ДПА та ЗНО Граматика Розмовна англійська (рівень А1-В2) Французька з нуля (А1, А2, В1)

Юлія Н.

Підготовка до ДПА та ЗНО Граматика Розмовна англійська (рівень А1-В2) Французька з нуля (А1, А2, В1)

Предмети

Англійська мова

Французька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Готуєтеся до міжнародних іспитів (IELTS)? Ваша дитина готується до ДПА та ЗНО? Хочете вивчити англійську або французьку з нуля або підтягти граматику? Мрієте удосконалити ці мови? Тоді я Вам допоможу.

Я закінчила Київський національний лінгвістичний університет (англійська і французька, червоний диплом) і є репетитором більше 15 років.

Останні 3 роки мені подобається готувати учнів до шкільних іспитів з англійської мови (ДПА та ЗНО). Під час уроків ми з учнем не тільки виконуємо тести, але також працюємо над слабкими місцями в граматиці, поповнюємо словниковий запас, вчимо синоніми, вчимося писати листи. Крім того, жоден урок не проходить без розмовної практики.

Я вірю в те, що без граматики говорити вільно на будь-якій іноземній мові неможливо. Тому для дорослих пропоную уроки граматики, на яких увага приділятиметься Вашим слабким сторонам в граматиці. Закріплюватися вивчений матеріал буде розмовною практикою. Якщо Ви не впевнені, наприклад, в артиклях, то можете замовити у мене урок, на якому ми опрацюємо з Вами this weakness.

Також я допоможу Вам розговоритися і подолати розмовний бар'єр.


See you!

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), магістр, 2005
Вік:
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Вы в самом начале французского языка, а уже хотите бегло говорить на французском и понимать французскую речь? Боюсь, что понимать абсолютно все Вы сможете только на уровне В2-С1, НО слушать песни Hél

В условиях пандемии уроки с репетитором лучше перенести в Скайп, Zoom, Вайбер и другие приложения для связи. Эти приложения имеют много преимуществ и дают много возможностей в изучении языка онлайн и

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Устінья І. id: 138030

Устінья І.

Навчаюся онлайн,викладаю онлайн

5
400грн/год
Юлія П. id: 52543

Юлія П.

Готова допомогти кожному бажаючому покращувати свої знання англійської та турецької мов. Звертайтеся!

5
500грн/год
Ольга К. id: 172083

Ольга К.

На моїх заняттях я використовую власну методологію викладання мови, в ній акент роблю на "живу" мову, якою розмовляють сучасні люди. На моїх уроках Ви закріпите на практиці нову лексику, граматичні та орфоргафічні правила. Все буде логічно та послідовно між собою.

500грн/год
Яна Л. id: 142008

Яна Л.

Ваші діти списують у моїх учнів , а дорослі отримують професії своїх мрій та кардинально змінюють своє життя !

400грн/год
Аліса М. id: 108027

Аліса М.

Канд. філолог. н. IT English, General English. Грантові програми США, перекладач в Швеції, коледж Англії. CELTA

450грн/год