Репетитор - Єлизавета П. id: 81997

Єлизавета П.

250 грн/год
250 грн/год

Репетитор англійської мови. Індивідуальний підхід до кожного учня в залежності від знання мови і цілей учня.

Єлизавета П.

Репетитор англійської мови. Індивідуальний підхід до кожного учня в залежності від знання мови і цілей учня.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Пропоную послуги репетитора англійської мови - рівні від А1 до В2. Допоможу подолати мовний бар'єр, розібратися з граматикою, почати вживати всі вивчені слова і конструкції на практиці. Так само поділюся цікавими методами запам'ятовування лексики.
Про себе: студентка Інституту філології КНУ ім. Шевченко. Так як навчаюся на кафедрі перекладу з англійської та німецької мови, знаю як швидко, а головне ефективно вивчити англійську мову.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), бакалавр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Юлія С. id: 88744

Юлія С.

Викладач англійської мови для дітей та дорослих

250грн/год
Анастасія В. id: 65195

Анастасія В.

Люблю свою роботу. Завжди намагаюся зробити процес навчання цікавим та обирати для цього не тільки лише підручники та воркбуки. Я організована і продумую різні ігри і сам контент уроку заздалегідь, завжди вислуховую побажання свого учня та його батьків.

4
200грн/год
Тамі П. id: 139051

Тамі П.

Моя головна мета – допомогти Вам досягти поставленої мовної мети через цікаві для Вас теми, Ваш психологічний комфорт та особистісний розвиток!

250грн/год
Наталія С. id: 100959

Наталія С.

Закінчила КНУ імені Тараса Шевченка. Брала участь у міжнародних проектах з вивчення іноземних мов (Франція, Австрія, Словаччина, США).

200грн/год
Катерина Б. id: 63307

Катерина Б.

Репетитор з китайської мови, займаюся з учнями, котрі зовсім не знають мови, мають початковий рівень. Навчаю дітей та дорослих.

250грн/год