Репетитор - Алла В. id:8223

Алла В.

«Початкова школа, підготовка до школи, підготовка до ДПА.»

Алла В.

170 грн/год

Предмети

Молодші класи

Підготовка до школи

Рівні викладання:

Підготовка до ДПА (4 клас)

Базовий рівень

Програма Росток

Інтелект України

Рівні викладання:

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Місця занять

В учня:

Харків:

Шевченківський

ж/м 339, ж/м 335, ж/м 336, ж/м 337, ж/м 338, ж/м 1, ж/м 2, ж/м 5, ж/м 6, Університет, метро Перемога, метро Олексіївська, Метро 23 серпня, Ботанічний сад, Метро Наукова, Метро архітектора Бекетова, метро Держпром

Холодногірський

Майдан Конституції, Історичний музей
У викладача:

вул. Ахсарова, 3, Харків

Онлайн:

так

Про себе

Учитель вищої категорії. Маю великий досвід роботи з учнями початкової школи. Серед учнів є переможці районних олімпіад "Путівка в науку", Всеукраїнський конкурс імені Петра Яцика. Індивідуальний підхід до кожної дитини. Різні методики викладання.

Освіта:

Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), магістр, 1994

Досвід:

більше 20 років

відгуки

21 відгуків про Алла В.

4.9/5

5

20

4

1

3

0

2

0

1

0

Жанна Караченцева
13.10.2020

Молодші класи, Каліграфія, Підготовка до ДПА (4 клас)

Дуже задоволена!!!! Викладач вимогливий до учня, матеріал пояснює доступно і зрозуміло. Відразу ж знайшла контакт з онуком. Результатами навчання задоволені. Пунктуальна. Завжди вчасно приходить на заняття. Загалом 5 100%., А в подальшому будемо дивитися на бажання учня на досягнення в навчанні. Рекомендую.

Кристина
20.12.2019

Молодші класи, Базовий рівень, Підготовка до ДПА (4 клас)

Спасибі гарному викладачеві, працюємо з задоволенням!

Ірина
04.09.2019

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Ходили до Алли Василівни на підготовку до школи, викладач дуже сподобався дитині і дитина із задоволенням ходив на заняття.

Тетяна
17.08.2019

Молодші класи, Підготовка до ДПА (4 клас)

Хороший викладач. За дуже короткий термін підготувала дитину до ДПА. У нас психологічно складна дитина, але Алла знайшла підходи і займалися ми з задоволенням. Рекомендую.

Артем Осьмуха
28.06.2019

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Алла Василівна займалась з моєю дитиною підготовкою до школи. Репетитор відразу знайшла спільну мову з донькою. Викладач досвідчена та працьовита.

Світлана
05.04.2019

Молодші класи

Репетитор нам сподобалась та підійшла на сто відсотків. Алла Василівна легко знаходить підхід до дитини, розуміє що саме потрібно повторити та який матеріал пояснити. Результатами задоволені. Займаємось і зараз. Рекомендую.

Олена
24.12.2018

Молодші класи, Базовий рівень

З Аллою Василівною займаємося по предметах молодшої школи. Попередньо задоволені співпрацею. Але про результат говорити можна буде вже в кінці року.

Вікторія
20.04.2018

Молодші класи

Хороший педагог, що володіє знаннями і доброзичливістю

Дарина
13.04.2018

Молодші класи

Співпрацею з репетитором задоволені. Дитина у 2-ому класі отримує кваліфіковану допомогу. Рекомендуємо.

Сергій
06.04.2018

Молодші класи

Алла Василівна чудовий викладач, відповідально відноситься до занять. Має особистий підхід, рекомендую.

Ольга
05.07.2018

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Алла Василівна- дуже розумний і добрий педагог. Вона цілком влаштовує мене і мою дитину. Заняття проходять на високому рівні уже майже 9 місяців. Рекомендую.

Оля
31.08.2018

Молодші класи

Алла Василівна дуже гарний викладач. Оцінка 5+.

Юлія

Молодші класи

Алла Василівна чудовий репетитор молодших класів, дуже чуйна та добра!! Вона займалась з моєю донькою Машою. Ми задоволені результатом! Дякую за підбір репетитора!

Євгенія

Молодші класи

Нам дуже подобається вчитель! Алла Василівна знайшла підхід одразу. Син Матвій дуже задоволений, а ми його досягненнями. Окрім того, що вони виконують домашнє завдання, ще багато додатково читають. Оцінки значно покращились, навіть "12" балів син почав приносити додому. Дякую Вам за підбір репетитора!

Ірина

Молодші класи, 7 - 9 класи

З Венгрин Аллою Василівною моя дитина готувався до ДПА в 4 класі. Репетитор знайшла підхід до сина, йому було комфортно на уроках. І ДПА здали успішно. Дякую за надану допомогу!

Анна

Молодші класи, 7 - 9 класи

Викладач дуже сподобався, позитивна та приємна людина. Спочатку заняття доньці Анастасії, яка вчиться у 1 класі, давались складно, а потім вона займалась з великим задоволенням. За короткий час значно покращився рівень знань. На жаль, в подальшому не будемо займатись, тому що ми переїхали. До роботи компанії зауважень не маю

Ольга

Математика, Молодші класи, 7 - 9 класи

Алла Василівна дуже хороший репетитор та людина. Вона займалася з нашим сином, який у третьому класі. Вміє зацікавити дитину та знайти підхід. Проводить заняття доступно, тому проблем зі школою у нас не було. Рекомендуємо репетитора, особливо для дітей молодших класів.

Тетяна

Математика, Молодші класи

Алла Василівна хороший репетитор для діток. Займалася з дочкою Вікторією математикою. Дитина з допомогою репетитора стала краще розуміти предмет. Алла Василівна знає як зацікавити дитину. Ми дуже задоволені.

Зоя

Молодші класи

Ми дуже задоволені результатом! Не зважаючи на те, що син відмінник, йому не вистачало швидкості виконати завдання. Алла Василівна навчила його швидко схоплювати суть завдання. Як виконувати одне і те саме завдання кількома способами або навпаки: як вирішити завдання за допомогою однієї дії. Пунктуальна та відповідальна. Дякуємо за вдалий підбір репетитора.

Юлія

Підготовка до школи, 7 - 9 класи

Алла Василівна дуже нам подобається. Швидко знайшла підхід до моєї доньки та успішно її готує до школи. Цей репетитор може в собі поєднувати м'якість і водночас вимогливість. Дякуємо вам за допомогу.

Віталіна

Молодші класи

Роботою репетитора Алли Василівни задоволені. Доступно пояснює шкільну програму 2-го класу. Вміє зацікавити. Дочці заняття подобаються, вони проходять в легкій і невимушеній формі. Рівень знань покращився. Влітку не займаємося, але з вересня плануємо продовжити заняття обов'язково.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки