Репетитор - Андріана Д. id: 82516

Андріана Д.

300 грн/год
300 грн/год

Викладаю англійську для дорослих та дітей

Андріана Д. 5.0(відгуків: 1)

Викладаю англійську для дорослих та дітей

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Граматика

Деталі про досвід викладання:

Я вважаю, що мову можна вивчити лише використовуючи її. Тому на моїх заняттях не буде нудного зазубрювання правил. Лише практика.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Привіт!
Я вивчала прикладну лінгвістику в університеті "Львівська Політехніка". Багато подорожувала,жила закордоном і використовувала англійську.

На своїх заняттях фонусуватимусь в основоному на розмові. Тож, якщо ви хочете покращити розмовну англійську - you are welcome. Підбиратиму для вас вокабуляр на ті теми, які ви хочете опанувати, створюватиму і вестиму діалог, щоб мотивувати вас використовувати нові фрази. Буду ненав'язливо виправляти помилки, щоб ви вчились говорити правильно.

Пишіть - поспілкуємось!

Освіта:
Національний університет «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»), бакалавр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
менше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Роман

5

01.11.2020

Англійська мова, Репетитор для дітей

5

Хороший репетитор. Шкода, що недовго займалися.... більше»

Схожі анкети

Дмитро Г. id: 101488

Дмитро Г.

Займаюся репетиторством понад 5 років. Готую до НМТ, ЄВІ та інших іспитів. Здебільшого працюю з дітьми (9-11 класи) та дорослими. Проводжу заняття як індивідуально, так і в групах. Ставка відрізняється залежно від формату занять. Підтягую навички спілкування англійською, розуміння на слух, написання листів/есе тощо.

4.9
350грн/год
Світлана Д. id: 112832

Світлана Д.

Набір учнів на індивідуальні заняття з англійської мови онлайн! 🌟Запрошуємо усіх бажаючих на індивідуальні заняття з англійської мови онлайн.

5
350грн/год
Інна Л. id: 142718

Інна Л.

With my passion for helping students, in writing, reading, comprehension, grammar, punctuation, and sentence formation, I believe that I could significantly improve your knowledge as your English Tutor.

5
300грн/год
Ріта Я. id: 176476

Ріта Я.

привіт, мене звати Ріта, і я маю на меті закохати вас в англійську мову. Розуміння англійської неймовірно корисне у наш час, тому я з радістю супроводжуватиму вас на шляху до її розуміння та практичного застосування ;)

300грн/год
Ірина С. id: 126231

Ірина С.

Відповідальна та комунікабельна, знайду мову з вашою дитиною та вами.

300грн/год