Репетитор - Денис М. id: 83065

Перевірений репетитор

Денис М.

600 грн/год
600 грн/год

Mam na imię Denis. З польською мовою пов'язаний з 2008 року. Гарантую, що Ви заговорите польською вже на першому занятті!

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Денис М. 5.0(відгуків: 10)

Mam na imię Denis. З польською мовою пов'язаний з 2008 року. Гарантую, що Ви заговорите польською вже на першому занятті!

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Польська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Використовую комунікативний метод навчання, сучасні навчальні матеріали та власні методичні напрацювання в залежності від конкретних завдань, що навчається.
Розвиваємо всі 4 навички одночасно і паралельно: Мовлення, Читання, Лист, Аудіювання.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Мої +:
Вища фiлологічна освіта.
Вільне володіння польською, українською та росiйською мовами.
Досвід педагогічної діяльності в очному та дистанційному форматах.
Впевнений користувач пакету Microsoft Office. Знання сучасних платформ для проведення онлайн уроків (Zoom, Google Meet).
Вмію зацікавлювати учнів та допомагати досягти бажаного результату.
Дотримуюся педагогічної етики і культури спілкування, уміння уникати конфліктів.
Відповідальний. Пунктуальний. Працюю на результат.

Магістр польської філології. Дипломований викладач польської мови в ОНПУ. Досвід репетитора - 5 років. Мої учні успішно вступають до польських ВНЗ і проходять співбесіду на Карту Поляка. Працюю зі школярами, студентами та дорослими. Мотивую та допомагаю вивчити польську мову «з нуля». Готую до співбесіди на Карту Поляка і до (строковому) переїзду в Польщу. Доступно пояснюю матеріал, використовуючи на заняттях польську, українську та російську мови. Використовую комунікативний метод навчання, сучасні навчальні матеріали та власні методичні напрацювання в залежності від конкретних завдань, що навчається.

Зараз працюю викладачем кафедри польської мови в Одеській Політехніці, а також в Польському культурному центрі при Одеському відділенні ім. Адама Міцкевича Союзу поляків в Україні. Також працював викладачем польської мови в Odessa Science Center (2015), BlueBird Hub Odessa (2016-2017), Навчальному центрі "Гармонія" (2018-2019).

Освіта:
Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), аспірант, 2013
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

10 відгуків про Денис М.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

10

Ольга

5+

27.02.2023

Польська мова, Вступ за кордон, Рівень B1-B2

5+

Денис Вікторович - чудовий викладач! Заняття проходять змістовно і цікаво, приділяється час не тільки основній меті уроку, але й викладач знайомить з різноманітними культурними аспектами країни, мову якої учень вивчає! До того ж , Денис Вікторович дуже приємна, грамотна і вихована людина! Мій син займається із задоволенням! Всім рекомендую! ... більше»
Роман

5+

30.04.2022

Польська мова, Співбесіда на карту поляка

5+

Чудовий викладач, приємний у розмові, спокійно все розповідає та пояснює, багато корисної додаткової інформації, дуже задоволений з вибором!!... більше»
Анна

5+

25.03.2022

Польська мова, Співбесіда на карту поляка

5+

Чудовий викладач польської мови! Денис дуже компетентний і має глибокі знання, завжди відповідає на всі мої запитання і надає всі необхідні знання! Дуже рекомендую заняття з ним!... більше»
Ольга

5+

05.01.2022

Польська мова, Репетитор для дітей

5+

Все подобається, дитина дуже задоволена і мотивація до вивчення мови, ще більше зростає, спасибі!... більше»
Ксенія

5+

26.11.2021

Польська мова, Вступ за кордон

5+

Син займається з Денисом уже кілька місяців, дуже задоволений, на урок чекає з нетерпінням. Я теж із задоволенням спостерігаю, як його захопив цей процес) Окрім того, що Денис чудовий викладач, він ще й дуже ерудований та закоханий у свою справу, ця енергія передається і його учням.... більше»
Катя

5+

30.09.2021

Польська мова, Співбесіда на карту поляка

5+

Дуже задоволена викладачем. Ще йду до своїх цілей та сподіваюсь, що за допомогою Дениса їх обов'язково досягну.... більше»
Ніна

5+

26.09.2021

Польська мова, Репетитор для початківців

5+

Мені польський знадобився для повсякденного спілкування. Незважаючи на те, що мова вчу всього лише півтора місяці, вже можу розповісти про себе і підтримати нескладний розмова. Дуже задоволена репетитором! Мені дуже подобається з ним займатися, так що буду продовжувати ... З упевненістю можу сказати, що Денис - це викладач, якого сміливо і повністю можу рекомендувати. Його відрізняє професіоналізм, комунікабельність, пунктуальність, відповідальність, цікава і доступна подача матеріалу!... більше»
Людмила

5+

21.09.2021

Польська мова, Співбесіда на карту поляка

5+

Мені подобається працювати з Денисом, цікава подача матеріалу. Рекомендую... більше»
Дар'я

5+

29.08.2021

Польська мова, Репетитор для початківців

5+

Денис чудовий репетитор і дивовижна людина! Заняття з ним проходять дуже легко і цікаво. Я займаюся з ним вивченням польської мови і хочу сказати, що він бездоганно справляється зі своєю роботою. Він може знайти підхід і донести матеріал так, що не зрозуміти його буде дуже складно. А ще, як на мене, не мало важливу роль відіграють особистісні якості людини. Так ось, Денис дуже добрий і позитивний чоловік, а ще він неймовірно толерантний. З ним дуже приємно спілкуватися. Мені дуже подобається зай... більше»
Аліна

5+

02.03.2021

Польська мова, Репетитор для початківців

5+

Прекрасний викладач, приємна і цікава людина)... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

У статті висвітлені питання, що найчастіше лунали під час проходження співбесід із консулами РП на отримання Карти поляка

В предложенном материале рассматривается целесообразность использования карточек, стикеров и фишек, а также ассоциаций, которые они могут вызывать, с целью изучения, закрепления в памяти и повторения

Данная статья представляет собой краткий очерк, посвящённый вопросам изучения грамматики любого иностранного языка и может быть полезна для широкого круга читателей, желающих научиться говорить на нов

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Ксенія Л. id: 102624

Ксенія Л.

Живу в Варшаві, викладаю більше 5 років. Здобула другу освіту у Варшаві. Допоможу визначитися з вузом, роботою. Навчу розуміти поляків, розмовляти, читати, писати! Навчаю польської мови онлайн, з нуля або з початковим знаннями. Навчаю в Скайпі Мій професіоналізм та розуміння навчального процесу допоможуть вам швидко та ефективно освоїти польську.

500грн/год
Валерія А. id: 165557

Валерія А.

Валерія. 22 роки. Вчитель молодших класів, також маю додаткову спеціалізацію, це асистент вчителя з інклюзивної освіти.

600грн/год
Валерія П. id: 137193

Валерія П.

* Заняття для новачків та для більш високого рівня * Підготовка до життя в Польщі * Розмовні уроки * Підготовка до іспитів * Граматика та лексика

500грн/год
Вячеслав Р. id: 43291

Вячеслав Р.

Програмування як для початківців та студентів інформатики, так і консультації для програмістів: C++, Python, Java HTML5, CSS3, Java Script, PHP5, MySQL/HXR, JQuery, SVG Лекції лише on line.

5
500грн/год
Діана Д. id: 154979

Діана Д.

Гнучкий графік. Маленькі групи. Працюю на результат, якмй не змусить на себе чекати!

500грн/год