Репетитор - Наталія Ч. id: 83395

Наталія Ч.

450 грн/год
450 грн/год

Будь-який вік. Математика, комп'ютерні дисципліни, графіка, біологія, розвиток.

Наталія Ч. 5.0(відгуків: 29)

Будь-який вік. Математика, комп'ютерні дисципліни, графіка, біологія, розвиток.

Предмети

Математика

Біологія

Програмування

Ландшафтний дизайн

Інформатика

Графічний дизайн

Комп'ютерна грамотність

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Я не є дипломованим вчителем математики і мій плюс саме в цьому – пояснюю матеріал нестандартно, не по-шкільному. Математику люблю і розумію. 13 років викладала її у приватному навчальному закладі.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Вважаю, що сучасні підручники біології перевантажені термінами, за якими губиться предмет в цілому. Працюю не на тупе заучування термінів, а на розуміння процесів, на систематизацію інформації. Вчу обирати головне, правильно конспектувати та працювати з інформацією.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Вчу програмувати 19 років. Надаю перевагу роботі з початківцями, з нуля. Правильно поставити базу знань дуже важливо для подальших занять. З дітьми працюю на цікавих, мальовничих програмах.
Програму навчання будую залежно від клієнта. Дистанційне навчання за бажанням клієнта. Мова за вибором – українська або російська. Працюю з особами, що мають обмежені можливості (крім осіб з проблемами зору та слуху).

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

За плечима 15 років фрілансу. Вперше познайомилася і захопилася цим предметом ще в школі. Будучи дипломованим біологом, при навчанні звертаю увагу на те, що зазвичай не дають більшість шкіл і курсів ландшафтного дизайну - на біологічну, кліматичну і грунтову складову питання. Також розглядаємо основи композиції та колористики. Багато уваги приділяю картування і підбору рослин по відповідних зонах.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

19 років викладала комп'ютерні дисципліни в приватному навчальному закладі. Вся шкільна інформатика - легко. Курси володіння комп'ютером для будь-якого віку. Є спеціальні програми для пенсіонерів, унікальні курси для навчання всією сім'єю. Основи комп'ютерної грамотності, графіка, програмування, навчальні ігрові програми для дітей. Програму навчання строю в залежності від клієнта. Віддалене навчання за бажанням. Можна працювати в групі не більше 4 осіб.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладаю комп'ютерну графіку 19 років. Photoshop, Illustrator, InDisign, Animate, Premier. На початковому рівні - 3Dmaxs. Є методики розвитку творчих навичок у дітей за допомогою комп'ютерних програм і малювання руками.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

19 років викладала комп'ютерні дисципліни в приватному навчальному закладі. Вся шкільна інформатика - легко. Курси володіння комп'ютером для будь-якого віку. Є спеціальні програми для пенсіонерів, унікальні курси для навчання всією сім'єю. Основи комп'ютерної грамотності, графіка, програмування, навчальні ігрові програми для дітей. Програму навчання будую в залежності від клієнта. Віддалене навчання за бажанням. Можна працювати в групі не більше 4 осіб.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Дніпро, Шевченківський, ж/м Тополя-1, пров. Джинчарадзе
Онлайн:
Так

Про себе:

Зараз мені 60 років. Я за своє життя займалася не однієї професією, якщо говорити коротко, то всі вони все ж таки були пов'язані з дизайном, програмування і навчанням. І я постійно вчуся чомусь новому, я люблю вчитися - це цікаво. Мій стаж викладання IT-дисциплін 23 роки, 17 з них я працювала в приватному навчальному закладі, який має філії по всьому світу. Там я викладала комп'ютерний дизайн, програмування і математику. А також будь-які інші предмети, які я знаю. За ці роки у мене були сотні учнів (вік від 5 років до 80), безліч груп різних напрямків. Тобто досвід у викладанні у мене досить великий.
Для мене важливий розвиток в учнів уміння думати самостійно, отримувати задоволення від виконання завдання.
Вважаю за необхідне більше уваги приділяти роботі з людьми з обмеженими можливостями, наразі розробляю методику роботи з однією з таких груп.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), магістр, 1986
Вік:
50+
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

29 відгуків про Наталія Ч.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

2

5

9

5+

18

Яна

5

17.01.2024

Математика, 7-9-й класи

5

Викладачем задоволена, рівень знань у дитини підвищився, матеріал пояснюється доступно. Рекомендую.... більше»
Дмитро

5+

21.12.2023

Програмування, JavaScript програмування

5+

Дякую компанії за допомогу та якісний сервіс. Заняттями з викладачем задоволений. Все сподобалось.... більше»
Татьяна

5+

11.11.2023

Програмування, Графічний дизайн, Базовий рівень

5+

Задоволена репетитором! Наталя Леонідівна має великі та різнобічні знання. Ворд, Ексель, БД - як двічі - два ... А Python - особливе дітище ... Дякую їй велике за працю!... більше»
Олена

5+

18.06.2023

Графічний дизайн, Базовий рівень

5+

Пані Наталя - дуже приємна викладачка, все пояснює максимально просто та зрозуміло, знайшла підхід до складної дитини. Син в захваті від занять і кожного разу чекає з нетерпінням. Дуже вдячна пані Наталі за чудові заняття та знання, котрими ділиться з учнем.... більше»
Володимир

5

10.05.2023

Програмування, Репетитор для початківців, Python програмування

5

Гарний репетитор! ... більше»
Наталья

5+

28.04.2023

Графічний дизайн, Робота з Adobe Illustrator

5+

Кваліфікований фахівець, зрозуміло пояснює матеріал, бачу результат. Рекомендую цього викладача.... більше»
Оксана

5+

28.11.2022

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже задоволені викладачем. Гарно пояснює.... більше»
Катерина

5+

15.10.2022

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже подобається підхід вчителя, пояснення матеріалу проходить дуже добре та зрозуміло.... більше»
Соня

5

15.10.2022

Математика, Підготовка до ЗНО

5

Так, я задоволена репетитором. Вміє знайти підхід, а також вміє все пояснити.... більше»
Надія

5+

03.09.2022

Програмування, Репетитор для дітей

5+

Прекрасний викладач, який легко знаходить підхід до дітей, цікавить. Заняття цікаві та різноманітні. Дочка займається з великим задоволенням.... більше»
Сергій

5+

21.07.2022

Програмування, Python програмування

5+

Заняття з програмування з панi Наталею стали для мене справжньою знахiдкою і великим везінням. Я захоплююся її майстерністю просто та зрозуміло пояснювати складні питання, рівнем професіоналізму та доброзичливістю! Щиро дякую за допомогу, планую продовжувати навчання далі та з впевненістю рекомендую пані Наталю як репетитора для найкращих друзів та усіх бажаючих краще розумітися в складних питаннях з програмування.... більше»
Андрій

5

02.07.2022

Програмування, Репетитор для початківців

5

Дитині цікаво займатись.... більше»
Тетяна

5+

20.02.2022

Інформатика, Комп'ютерна грамотність, 7-9-й класи

5+

Сайт BUKI допоміг знайти репетитора з інформатики – Наталія Леонідівна. З першого ж заняття із сином встановили чудовий контакт! Одразу отримала зворотний зв'язок щодо прогалин у знаннях та плані навчання як у рамках шкільної програми, так і в додаткових завданнях, необхідних за нинішніх умов юнакові, який планує пов'язати своє майбутнє з ІT, та й у будь-якій сфері зараз без цього не обійтися. Навчання йде інтенсивно, викладач гнучка, допомагає із незапланованими запитами, володіє сучасними прог... більше»
Ірина

5+

12.02.2022

Комп'ютерна грамотність, Репетитор для початківців

5+

Все добре, інформацію надають змістовно і доступно.... більше»
Руслана Давидюк

5+

28.01.2022

Програмування, JavaScript програмування

5+

Наталія Леонідівна прекрасний викладач, пояснює доступно матеріал і з позитивом. Буду звісно рекомендувати своїм знайомим, якщо вони зацікавляться JavaScript.... більше»
Олександр

5

29.10.2021

Інформатика, Університетські курси

5

Наталія Леонідівна - професійний викладач у своїй справі. Завдяки неї, мені вдалося подолати вже багато труднощів, що в мене виникали впродовж вивчення курсу інформатики. Вміє пояснювати матеріал чітко та зрозуміло. Рекомендую!... більше»
Марина

5

16.09.2021

Математика, 7-9-й класи

5

Гарний репетитор, але моїй дитині не підійшла.... більше»
Марина

5+

02.07.2021

Математика, 5-6-й класи

5+

Наталя Леонідівна - чудовий викладач і людина! Вміє знайти підхід і встановити контакт з дитиною! Відмінно пояснює предмет, дитина все розуміє і з задоволенням йде на заняття!... більше»
Вікторія

5+

25.04.2021

Математика, 5-6-й класи

5+

Викладач від Бога, пояснює доступно і зрозуміло для дитини.... більше»
Єлизавета

4+

25.02.2021

Математика, Підготовка до ЗНО, 10-11-й класи

4+

Займаємося з викладачем майже два місяці, дочка стала розуміти алгебру, в результаті чого підвищилися бали в школі, спасибі за роботу, будемо продовжувати займатися і готуватися до ЗНО.... більше»
Сергій

5+

11.12.2020

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Дуже хороший репетитор. Пояснює докладно і дохідливо. Дочка перестала боятися математику і з задоволенням ходить на заняття.... більше»
Яцишина Тетяна Миколаївна

5

03.12.2020

Ландшафтний дизайн, Репетитор для початківців

5

Хороший репетитор. Я задоволена.... більше»
Роман

4+

24.11.2020

Математика, Підготовка до ЗНО

4+

Наталія - хороший педагог, заняттями задоволений.... більше»
Анна

5

04.11.2020

Математика, Молодші класи 1-4

5

Займалися з репетитором недовго, бо територіально було незручно. Але враження - гарні! Викладач - хороший!... більше»
Наталія

5+

03.11.2020

Інформатика, 5-6-й класи

5+

Дякую компанії Букі за швидкий підбір викладача. Репетитор змогла вирішити нашу проблему та допомогла покращити знання. Рекомендую.... більше»
Лариса

5

25.10.2020

Математика, Підготовка до ЗНО, 10-11-й класи

5

Займаємося вже понад шість місяців - супер викладач!... більше»
Олена

5+

24.10.2020

Математика, Підготовка до ЗНО, 10-11-й класи

5+

Дочка задоволена. Репетитор хороший, все зрозуміло пояснює. Дякую.... більше»
Владислав Вовчук

5+

14.10.2020

Програмування, Python програмування

5+

Відмінний викладач, знає свою справу. Великий досвід викладання, ввічливе спілкування, намагається вибрати індивідуальний підхід, дохідливо пояснює все, допомагає поза заняттями якщо виникли питання поза заняттями, дуже радий, що почав освоювати програмування саме з нею. Не часто зустрінеш таких хороших фахівців.... більше»
Тамара

5+

14.10.2020

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Задоволені педагогом, позитивний відгук.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Валерія З. id: 101273

Валерія З.

Йде набір у міні-групи, 200 грн 1,5 години Провідниця у конструктивний та цікавий світ малювання, навчаю малюнку та живопису за індивідуальними програмами

4.9
400грн/год
Олена Р. id: 111670

Олена Р.

Мои принципы заинтересовать ребенка, прививать самостоятельность , мотивировать и прививать любовь к предмету !

5
400грн/год
Дарія К. id: 182031

Дарія К.

Я закінчила Nelson-Mandela-School у Німеччині (Берлін). На даний момент я живу більше п'яти років за кордоном і вільно розмовляю німецькою та англійською. Можу викладати шкільні предмети 4 мовами (німецька російська українська англійська).

400грн/год
Юрій К. id: 175012

Юрій К.

Привет, я Юрий! Я работаю разработчиком в области Android и имею более трех лет опыта преподавания в ИТ Академии ШАГ. Моя страсть – делиться знаниями и опытом в мире программирования.

5
500грн/год
Оксана В. id: 169564

Оксана В.

Ще в школі почала займатись з молодшими дітьми й підтягувати з ними математику, тому маю багаторічний досвід викладання. У своїй роботі використовую графічний планшет. Відправляю дитині відеорозбір завдань, щоб вона мала змогу самостійно ще раз опрацювати тему.

400грн/год