Репетитор - Наталія Ч. id:83395

«Будь-який вік. Математика, комп'ютерні дисципліни, графіка, біологія, розвиток.»

300 грн/год

Наталія Ч.

id: 83395

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

1986

Вік:

50+

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО 10 - 11 класи Підготовка до ДПА (9 клас) 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Університетські курси Репетитор для початківців Базовий рівень Спеціалізовані курси Python програмування JavaScript програмування C++ програмування Підвищення майстерності Робота з Adobe Illustrator

Про себе

Зараз мені 56 років. Я за своє життя займалася не однієї професією, якщо говорити коротко, то всі вони все ж таки були пов'язані з дизайном, програмування і навчанням. І я постійно вчуся чомусь новому, я люблю вчитися - це цікаво. Мій стаж викладання IT-дисциплін 19 років, останні 17 років я працюю в приватному навчальному закладі, який має філії по всьому світу. Я викладаю комп'ютерний дизайн, програмування і математику. А також будь-які інші предмети, які я знаю. За ці роки у мене були сотні учнів (вік від 5 років до 80), безліч груп різних напрямків. Тобто досвід у викладанні у мене досить великий.
Для мене важливо розвиток в учнів уміння думати самостійно, отримувати задоволення від виконання завдання.
Вважаю за необхідне більше уваги приділяти роботі з людьми з обмеженими можливостями, наразі розробляю методику роботи з однією з таких груп.

Математика - деталі про досвід викладання:

Я не є дипломований вчитель математики і мій плюс саме в цьому – пояснюю матеріал нестандартно, не по-шкільному. Математику люблю і розумію. 13 років викладаю її у приватному навчальному закладі.

Біологія - деталі про досвід викладання:

Вважаю, що сучасні підручники біології перевантажені термінами, за якими губиться предмет в цілому. Працюю не на тупе заучування термінів, а на розуміння процесів, на систематизацію інформації. Вчу обирати головне, правильно конспектувати та працювати з інформацією.

Програмування - деталі про досвід викладання:

Вчу програмувати 19 років. Надаю перевагу роботі з початківцями, з нуля. Правильно поставити базу знань дуже важливо для подальших занять. З дітьми працюю на цікавих, мальовничих програмах.
Програму навчання будую залежно від клієнта. Дистанційне навчання за бажанням клієнта. Мова за вибором – українська або російська. Працюю з особами, що мають обмежені можливості (крім осіб з проблемами зору та слуху).

Ландшафтний дизайн - деталі про досвід викладання:

За плечима 15 років фрілансу. Вперше познайомилася і захопилася цим предметом ще в школі. Будучи дипломованим біологом, при навчанні звертаю увагу на те, що зазвичай не дають більшість шкіл і курсів ландшафтного дизайну - на біологічну, кліматичну і грунтову складову питання. Також розглядаємо основи композиції та колористики. Багато уваги приділяю картування і підбору рослин по відповідних зонах.

Інформатика - деталі про досвід викладання:

19 років викладаю комп'ютерні дисципліни в приватному навчальному закладі. Вся шкільна інформатика - легко. Курси володіння комп'ютером для будь-якого віку. Є спеціальні програми для пенсіонерів, унікальні курси для навчання всією сім'єю. Основи комп'ютерної грамотності, графіка, програмування, навчальні ігрові програми для дітей. Програму навчання строю в залежності від клієнта. Віддалене навчання за бажанням. Можна працювати в групі не більше 4 осіб.

Графічний дизайн - деталі про досвід викладання:

Викладаю комп'ютерну графіку 19 років. Photoshop, Illustrator, InDisign, Animate, Premier. На початковому рівні - 3Dmaxs. Є методики розвитку творчих навичок у дітей за допомогою комп'ютерних програм і малювання руками.

Комп'ютерна грамотність - деталі про досвід викладання:

19 років викладаю комп'ютерні дисципліни в приватному навчальному закладі. Вся шкільна інформатика - легко. Курси володіння комп'ютером для будь-якого віку. Є спеціальні програми для пенсіонерів, унікальні курси для навчання всією сім'єю. Основи комп'ютерної грамотності, графіка, програмування, навчальні ігрові програми для дітей. Програму навчання строю в залежності від клієнта. Віддалене навчання за бажанням. Можна працювати в групі не більше 4 осіб.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

3 відгуків з середньою оцінкою 5

Математика, Підготовка до ЗНО, 10 - 11 класи

Дочка задоволена. Репетитор хороший, все зрозуміло пояснює. Дякую.

Програмування, Python програмування

Відмінний викладач, знає свою справу. Великий досвід викладання, ввічливе спілкування, намагається вибрати індивідуальний підхід, дохідливо пояснює все, допомагає поза заняттями якщо виникли питання поза заняттями, дуже радий, що почав освоювати програмування саме з нею. Не часто зустрінеш таких хороших фахівців.

Математика, Підготовка до ЗНО

Задоволені педагогом, позитивний відгук.

Схожі анкети Дніпро

Ірина П.

Викладаю математику. Вік учнів: від 2 до 102.

5
200грн/год

Amina E.

Hi EVERYBODY I'm Amina from Marocco I wish that I will be so useful for you.

200грн/год

Андрій В.

Репетитор по Java, ментор.

5
200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Наталія Ч. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Дніпро і проводить заняття з таких предметів:

 1. Математика
 2. Біологія
 3. Програмування
 4. Ландшафтний дизайн
 5. Графічний дизайн
 6. Інформатика
 7. Комп'ютерна грамотність
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • 10 - 11 класи
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Університетські курси
 • Репетитор для початківців
 • Базовий рівень
 • Спеціалізовані курси
 • Python програмування
 • JavaScript програмування
 • C++ програмування
 • Підвищення майстерності
 • Робота з Adobe Illustrator
Заняття проводяться у репетитора, в учня, онлайн, вартість уроку – 300 грн/год.