Репетитор - В'ячеслав Б. id: 83570

В'ячеслав Б.

250 грн/год
250 грн/год

АВТОРСЬКА ОНЛАЙН – КУРС РОСІЙСЬКОЇ МОВИ Курс комплексний. У ньому поєднано граматика, орфографія та пунктуація, культура мови, лексика, практична стилістика та практичні заняття з написання творів, есе та інших видів письмових робіт. Усунення прогалин у знаннях. Підготуватися до складання іспитів усіх рівнів.

В'ячеслав Б.

АВТОРСЬКА ОНЛАЙН – КУРС РОСІЙСЬКОЇ МОВИ Курс комплексний. У ньому поєднано граматика, орфографія та пунктуація, культура мови, лексика, практична стилістика та практичні заняття з написання творів, есе та інших видів письмових робіт. Усунення прогалин у знаннях. Підготуватися до складання іспитів усіх рівнів.

Предмети

Зарубіжна література

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Метою мого навчання є не механічне забезпечення учня програмної інформацією і натаскування на її запам'ятовування, а розумовий розвиток учня, активне осмислення ним навчального матеріалу, виховання звички до розумової праці, посидючості і уважності, вміння мислити і аналізувати прочитане і почуте, ясно і грамотно висловлювати свої думки.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Мій курс сприяє:
- інтелектуальному розвитку учня, формуванню вміння логічно осмислювати інформацію;
- розуміння творів художньої літератури в їхньому історичному, культурному та соціально-психологічному контекстах;
- розвитку усного та письмового літературного мовлення, вмінню яскраво і образно говорити і висловлювати свої думки.

НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ З ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ З ОБЛІКОМ ВІКУ ВЧЕНОГО І ЙОГО ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОСВІТНИХ ПОТРЕБ

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Закінчив з відзнакою Одеський державний університет імені І.І. Мечнікова. Працював учителем, заступником директора, директором загальноосвітньої школи. Паралельно викладав у Південноукраїнському державному університеті імені К.Д.Ушинського, навчався в аспірантурі. Захистив дисертацію на звання кандидата філологічних наук в Інституті російської мови ім. В.В.Виноградова РАН. Після захисту дисертації продовжив викладацьку та наукову діяльність у вищих навчальних закладах Одеси. Коло наукових інтересів – методика викладання російської мови та літератури, методика дистанційного навчання російській мові та літературі. Автор монографій, наукових та публіцистичних статей з проблем педагогіки, мовознавства, літературознавства, методики дистанційної освіти. З 2013 року займаюсь науковими дослідженнями у сфері домашньої освіти дітей. Є автором проекту навчально-консультаційного центру домашньої (сімейної) та альтернативної освіти, який успішно функціонує з 2014 року. Учасник наукових конференцій та семінарів з проблем альтернативної освіти та методики викладання в Україні і за кордоном.
Усі мої учні успішно вступили до вищих навчальних закладів України та зарубіжних країн.

Освіта:
Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), кандидат наук (PhD), 1981
Вік:
50+
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Анжеліка П. id: 37757

Анжеліка П.

Репетитор з української та російськоі мов та украінськоі літератури, зарубіжної літератури. Працюю з учнями та студентами.

4.9
270грн/год
Рената Б. id: 81739

Рената Б.

Викладач з англійської, німецької. Живу закордоном. Досвід викладання понад 5 років.

250грн/год
Віра Г. id: 120548

Віра Г.

Навчаємось особисто, онлайн за сучасними методиками, навчальними посібниками з використанням дидактичних ігор, вправ для зорового сприйняття тощо.

5
250грн/год
Олена К. id: 179898

Олена К.

Мене звуть Олена Віталіївна. Я закінчила у 1993 році ОДУ ім. Мечникова за спеціальністю "російська мова та література". З 1993 року викладала у школі російську мову, російську та зарубіжну літературу. (Стаж 30 років). Є численний матеріал із предметів, зібраний за 30 років. Є досвід роботи з учнями різних рівнів.

200грн/год
Владислава Ш. id: 60991

Владислава Ш.

Репетитор для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку: підготовка до школи, підготовка до ДПА (4 клас), англійський, виконання д / з.

200грн/год