Репетитор - Тагир Н. id: 83896

Тагир Н.

250 грн/год
250 грн/год

Креативний викладач зі своєю програмою, навчальний англійської дуже швидко

Тагир Н.

Креативний викладач зі своєю програмою, навчальний англійської дуже швидко

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Здравствуйте, меня зовут Тахір, я вже більше трьох років викладаю англійську. Люди одружуються, змінюються покоління, гримлять пандемії і революції - а я все викладаю і викладаю. Народився і виріс в родині вчителів. Обожнюю англійська та викладання, весь цього віддаюся, аби учневі було цікаво.

За цей час я розробив спеціальну програму "НАІС: Негайний Англійська на іскрометний Швидкості", по якій можна заговорити на грамотному американською англійською за дуже стислі терміни.

Заняття підганяються під таку форму, в якій вам зручніше займатися. В першу чергу враховуються ваші вимоги і побажання.

Я навчаю зрозуміло і весело, щоб матеріал запам'ятався надовго.

Головне, що я роблю - я вчу розмовляти і розуміти правила одночасно. Після уроків граматики ви залишитеся здоровими, а розмовляти будете за межами: "Моя твоя розуміти, а далі бог допоможе".

У мене великий мовний досвід, тому вам дістануться найсвіжіші розмовні конструкції, з якими можна і подорожувати, і дивитися серіали.

Я вчу і слухати і говорити. Моє завдання - зробити так, щоб вам було легко. Ваше завдання - слухати і, по можливості, отримувати задоволення.

Я буду радий побачити вас на пробному занятті.

Освіта:
Казанський Державний інститут культури, студент, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

О том, как работают фразовые глаголы в английском языке.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Дарина Ш. id: 71101

Дарина Ш.

репетитор з англійської мови, викладаю рівні А1-В2, використовую підручники оксфордської програми, підбираю індивідуальний матеріал

4.7
250грн/год
Наталія Ф. id: 45545

Наталія Ф.

Не люблю сухий матеріал, який потрібно просто зубрити. Тому знаходитемо з учнями найбільш комфортні для них методи навчання.

220грн/год
Ярослава С. id: 159825

Ярослава С.

Закохана в англійську. Молода випускниця універу, яка вже з досвідом викладання у школярів та студентів П. С. Щодо дипломів (у мене їх декілька:)

200грн/год
Анна Г. id: 173671

Анна Г.

Мене звати Губенко Анна Володимирівна, закінчила Навчально-науковий інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На даний момент я навчаюся на магістратурі в університеті імені Михайла Драгоманова.

250грн/год
Марія П. id: 88598

Марія П.

Викладаю англійську ефективно і цікаво

250грн/год