Репетитор - Христина М. id: 84384

Христина М.

170 грн/год
170 грн/год

Викладаю англійську мову різних вікових категорій. Досвід викладання більше 2 років. Працювала як зі школярами, так і з дорослими.

Христина М.

Викладаю англійську мову різних вікових категорій. Досвід викладання більше 2 років. Працювала як зі школярами, так і з дорослими.

Предмети

Англійська мова

Англійська мова

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • Підготовка до НМТ (ЗНО)
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • Молодші класи 1-4
  • 10-11-й класи
  • Розмовна мова
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • 5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Особливу увагу приділяю розмовною навичкам. Використовую автентичні навчальні посібники, відео та аудіо матеріали.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Люблю людей і свою професію. Мій власний досвід довів мені, що будь-яка людина може вивчити другу мову. Вірю, що позитивна атмосфера і різноманітність занять завжди допоможуть досягти бажаного результату.
Вірю, що у кожної людини є здібності до мов, просто потрібен правильний підхід.

Освіта:
Херсонський державний університет (ХДУ), магістр, 2017
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором