Ольга К.
Працювала у спеціалізованій загальноосвітній школі у місті Києві. Зараз знаходжуся закордоном, тому можу проводити онлайн уроки з дітьми, які хочуть навчатися:)
Працювала у спеціалізованій загальноосвітній школі у місті Києві. Зараз знаходжуся закордоном, тому можу проводити онлайн уроки з дітьми, які хочуть навчатися:)
Сучасна Англійська мова для діток, підлітків та дорослих. Розмовна мова та граматика з нуля або підтягнути. Індивідуальний підхід враховуючи потрeби , особливості та побажання учнів,батьків. Вміння пояснити важкі момeнти - просто. Запорука успіху —систeматизований підхід та рeгулярність. Всe нe так важко як можe здаватися. Отримую задоволeння від своєі роботи. Дужe сподіваюся на приємну співпрацю.
За роки викладання працювала як з дітьми, підлітками, так і з дорослими, що дозволило мені виробити індивідуальний підхід до кожного студента, враховуючи його/її вікові особливості та особисті побажання щодо побудови процесу навчання. На заняттях розбираємо всі основні аспекти вивчення іноземної мови: граматику, лексику, працюємо над вимовою та навичками говоріння, аудіювання. Робимо навчання цікавішим, застосовуючи різноманітні інтерактивні автентичні матеріали, зокрема не тільки книги, а й відео, аудіо та ін.
Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Більше схожих анкет