Репетитор - Віталій К. id:84663

Віталій К.

150 грн/год

«З англійської мови маю рівень -"Pre-Intermediate"та зазвичай займаюсь з дітьми дошкільного віку чи з молодших класів.»

Предмети

Англійська мова

Українська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

Деталі про досвід викладання:

Мій метод викладання допомагає учням швидко долати мовні бар'єри... напрацювання якнайбільшого словникового запасу плюс колоритні фразеологізми, а також творчі письмові завдання, які допомагають не тільки виявляти помилки в правописі чи то граматичні помилки, але й відчути себе літератором співтворцем сучасної української мови. Кожен урок має чітку пропорційну структуру в якій робота за підручниками складає не більше 50% загального часу.

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Деталі про досвід викладання:

Передусім я розкриваю учням функціональні можливості англійської мови. Наприклад, як запам'ятавши одне слово, зробити зробити з нього три і більше нових, знаючи необхідні суфікси та префікси. Або як швидко запам'ятовувати нові слова в контексті чи візуалізуючи їх, адже наше сприйняття на 70% залежить від зорової пам'яті!

Місця занять

В учня:

Харків:

Київський

Північна Салтівка 2, Північна Салтівка 3, Північна Салтівка 4, Північна Салтівка 5, Журавлівка, Метро Студентська, Метро Київська, Метро Пушкінська
У викладача:

Вул. Джерельна, Харків

Онлайн:

так

Про себе

Українська мова є для мене рідною і я щоденно її практикую - де б я не був! Маю більше 5 років досвіду роботи в державній школі, в якості вчителя української мови та літератури. Разом з тим у позашкільний час займаюся приватною практикою викладання. Окрім української володію також англійською, польською, російською. Інші мови постійно допомагають мені вдосконалювати мою рідну. Своїх учнів я навчаю, тому що ...."знання та вміння - це слова синоніми!" Тобто будь-яке набуте знання має практичне застосування! І я дійсно прагну, щоб мої учні не тільки досконало знали українську мову, але й якнайбільше її практикували - були її носіями! Люблю активний відпочинок. Обожнюю подорожувати Україною!

Освіта:

Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ), спеціаліст, 2009

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором!

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок
Середа

Є вільний час

Четвер
П'ятниця

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять