Репетитор - Ольга Б. id:8469

Перевірений репетитор

Ольга Б.

300 грн/год

Ольга Б.

«Репетитор з хімії. Проводжу якісні, легкозрозумілі та чіткі заняття з хімії. Набір на ЗНО-2022 вже припинений.»

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Хімія

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

Підготовка до олімпіад

Деталі про досвід викладання:

Під час пояснення теоретичного матеріалу використовую показ коротких навчальних відео, різні схеми, таблиці, ілюстрації, що полегшує засвоєння навчального матеріалу і робить заняття цікавішими. Просто та доступно вчу учнів розв'язувати задачі та виконувати інші завдання. Дехто згодом дивується, що все не так важко, як вони уявляли і часто хімія стає одним з улюблених предметів.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Вул.15 Квітня 1, Тернопіль

Онлайн:

так

Про себе

Під час навчання в школі та в університеті брала участь і була призером Всеукраїнських шкільних та студентських олімпіад.
Маю досвід роботи в школі та ВНЗ. Репетиторством займаюся ще зі студентських років, а це вже більше 10 років. Мої учні, які займаються достатньо і сумлінно, складають ЗНО на високі бали(170-190+). Учням середніх класів зазвичай вдається підняти свій рівень з середнього(4-6 балів) до достатнього(7-9 балів), а то й високого рівня(10-12 балів).
Для занять використовую професійний графічний планшет, завдяки чому учні бачать все, що я на ньому пишу, на екрані комп'ютера.
Проводжу онлайн-заняття на платформі ZOOM. Працюю по різних книжках та посібниках, як друкованих, так і електронних. Даю учням д/з та перевіряю його, що забезпечує ефективність співпраці. Завжди відкрита до спілкування з батьками, якщо є бажання і потреба, а також з учнями в позаурочний час, як по телефону, так і по вайбері або в інших месенджерах. Буду рада співпраці з вами!

Освіта:

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова, магістр, 2010

Вік:

26-35

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

відгуки

17 відгуків про Ольга Б.

5/5

5+

11

5

5

4+

1

4

0

3

0

2

0

1

0

Наталія

5

27.01.2022

Хімія, 7-9-й класи

5

Пані Ольга - досвідчений, уважний, компетентний вчитель і надзвичайно приємна в спілкуванні людина. Донька займається з радістю, почувається впевненіше на уроках. Так що ми продовжуємо працювати!

Відповідь:

Пані Наталія, для мене ваш відгук має особливе значення, адже ви також педагог. Мені також подобається працювати з Машею, працелюбною, відповідальною та здібною ученицею. Дякую вам за відгук та співпрацю!

Єгор

5+

26.01.2022

Хімія, Підготовка до ЗНО

5+

Все подобається, комунікація та роз'яснення на найвищому рівні, на зв'язку у будь-який час дня! Прогрес помітний.

Відповідь:

Дякую, Єгор, за позитивний відгук. Приємно, що наша співпраця тобі подобається. По тому, як ти працюєш і мислиш, маю всі підстави вважати, що ти добре складеш ЗНО і поступиш на бажану спеціальність, чого власне і бажаю!

Владислав

5+

10.01.2022

Хімія, Підготовка до олімпіад

5+

Я пройшов курс занять із репетитором із хімії Олею. Я написав вчительці з проханням у термінові строки підготувати мене до олімпіади з хімії. Лише за декілька уроків ми встигли повторити та опрацювати величезний матеріал. Уроки мені дуже сподобалось. Вони були продуктивними, адже саме завдяки заняттям я вдало написав роботу та зайняв призове місце. Курс пройшов онлайн, дуже круто, що вчителька має навички користування різними онлайн платформами та графічним планшетом, що значно облегшує та прискорює процес навчання. Дуже дякую за швидку відповідь на платформі! Ольга завжди підтримувала зв‘язок зі мною, відповідала на питання навіть у позаурочний час. Але найголовніше, що вчителька знає та любить свій предмет! Моя особиста оцінка 5+. Кращого вчителя годі й шукати!!! Дуже дякую платформі Buki, що у вас такі круті вчителі :)

Відповідь:

Для вчителя отримати такий сердечний відгук - це надзвичайно приємно..Тоді розумієш, що немарно обрав таку професію, адже є учні, які попри те, що самі є дуже обдарованими, розуміють і цінують зусилля і старання, яких докладає вчитель. Тоді хочеться і далі рости професійно і вкладати серце в свою роботу, бо як сказав Василь Олександрович Сухомлинський: " До хорошого уроку вчитель готується все життя..."

Максим

5

05.01.2022

Хімія, 7-9-й класи

5

Мені сподобалося працювати з репетитором. Приємна у спілкуванні, я швидко вивчив матеріал. Мені пояснили майже семестр хімії за два тижні.

Відповідь:

Максим, я рада, що нам вдалося в кінці першого семестру так плідно попрацювати і ти добре написав семестрову к.р. Продовжуємо і надалі співпрацю, впевнена, що у тебе все вийде.

Христина

5

26.02.2021

Хімія, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

Дуже гарний викладач, все добре пояснює, якщо щось не зрозуміла, то вона ще раз поясне. Дуже культурна й приємна в спілкуванні людина. Завжди відгукується, навіть поза заняттями, допоможе із шкільними завданнями.

Відповідь:

Дякую, Крістіна, за теплі слова..

Наталія

5

31.07.2020

Хімія, Біологія, 7-9-й класи

5

Я дуже задоволена роботою! Пані Оля - це відповідальний і тактовний вчитель. Матеріал пояснює доступно і зрозуміло. Дитина із задоволенням займається.

Відповідь:

Пані Наталія, вдячна вам за хороший відгук про нашу співпрацю. Мені теж приємно було займатися з вашою Діанкою, розумною та допитливою ученицею.

Ірина

5+

15.05.2020

Хімія, 10-11-й класи

5+

Дуже задоволена роботою викладача. Допомагає розв'язати будь-які завдання, завжди позитивна і мила у спілкуванні. Професіонал свого предмета. Дякую за хорошу співпрацю. Рекомендую!

Відповідь:

Іра, дякую за довіру. Приємно, що зверталися до мене за допомогою. Мені цікаво було співпрацювати з вами.

Наталія

5+

27.04.2020

Хімія, 7-9-й класи

5+

Прискіпливо вибирала репетитора та наразі дуже задоволена: за місяць моя 14-річна дитина стала кращою ученицею з хімії, вже не боїться шкільного викладача, а навпаки, з нетерпінням чекає коли перевірять її роботу) Пані Оля доступною мовою пояснює та зацікавлює до предмету. Однозначно РЕКОМЕНДУЮ!

Відповідь:

Пані Наталя, дякую за позитивну оцінку моєї роботи. Ваша дочка, Діанка, дуже сумлінно ставиться до занять, виконання домашнього завдання, тому і був результат нашої співпраці.

Руслана

5+

28.02.2020

Хімія, 7-9-й класи

5+

Завдяки вашому сайту знайшла репетитора з хімії своєї старшої доньки, яку я довго шукала, бо з часом втратились зв'язки. Ми дуже цьому раді!!! Тепер Оля займається з моєю молодшою. Задоволені навчанням на всі 100%. Оля - прекрасний викладач, пояснює дуже доступно, оцінки доньки в школі радують. Рекомендую її всім.

Відповідь:

Руслана, приємно, що ви шукали мене і знайшли). Наші заняття з Мартою і досі продовжуються, як завжди тішить чіткість і швидкість роботи вашої доньки на уроці. Радію успіхам і Христини, і Марти.

Діана

4+

14.04.2020

Біологія, Підготовка до ЗНО

4+

Ольга Павлівна - хороший репетитор. У мене до її роботи зауважень немає. Все добре.

Відповідь:

Дякую тобі, Діана, за добрі слова..

Аліна

5+

08.12.2019

Біологія, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже хороший репетитор, легко подає матеріал. Матеріал легко засвоюється і запам‘ятовується :) Вміє знайти підхід до дитини. Рекомендую!

Відповідь:

Дякую тобі, Алінка, за хороший відгук)

Шегда Олександра

5+

15.01.2020

Хімія, 7-9-й класи, Підготовка до ЗНО

5+

Синові Ольга як репетитор з хімії, дуже подобається. На занятті кожну тему репетитор викладає доступно, зрозуміло і цікаво. Син залюбки відвідує заняття з хімії. Як мама, роботу п.Олі я оцінюю на 5.

Відповідь:

Пані Леся, приємно знати, що вам сподобалась наша співпраця з Сергієм, вашим сином. Він дуже здібний учень, з такими учнями працювати одне задоволення.

Людмила

5+

03.12.2019

Біологія, 7-9-й класи

5+

Роботою вчителя задоволений! Швидко знайшли спільну мову. Оцінки значно покращились, хоча займаємось лише місяць.

Відповідь:

Рада цьому, вдячна за відгук)

Альона

5+

05.12.2019

Хімія, 7-9-й класи

5+

Ольга дуже хороший репетитор з хімії. Син задоволений, вже э і перші гарні оцінки в школі. Дякуємо Вам за ваш талант і знання, якими Ви кожен тиждень ділитесь з нами.

Відповідь:

Дякую вам за хороший відгук, мені теж було приємно співпрацювати з вами)

Марія

5

19.12.2019

Біологія, Підготовка до ЗНО

5

Все добре, тільки вчити багато треба. 5 балів з п'яти.

Відповідь:

Те, що багато вчили, якраз і допомогло добре здати ЗНО і поступити на бажану спеціальність, чому я і рада)

Лілія

5+

24.11.2019

Хімія, Біологія, Підготовка до ЗНО

5+

Я дуже задоволена, що найшла саме цього викладача Ольгу. Приємна викладачка, дуже чітко і ясно розповідає. Нічого лишнього, лише по темі. Дуже легко займатись, легко все сприймати. Я задоволена на всі 100%! Супер❤️ Дякую сайту)

Відповідь:

Дякую, Ліля, за стільки приємних слів)

Людмила

5+

31.10.2019

Хімія, 7-9-й класи

5+

Роботою вчителя дуже задоволена. Ми займаємося близько місяця і вже по оцінках видно результат.

Відповідь:

Дякую вам за відгук)

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Хімія - нелегкий предмет. Однак це не означає, що її неможливо знати і розуміти. Що ж необхідно для цього? І як здати добре ЗНО з хімії? Деякі думки з цього приводу та поради ви знайдете у нижче наведеній статті.

Відеопрезентація