Репетитор - Марія С. id:85301

Марія С.

«Привіт! Мене звати Марія. І я з радістю допоможу Вам покращити свій рівень знання італійської мови або ж почати її вивчати.»

Марія С.

250 грн/год

Предмети

Італійська мова

Рівні викладання:

10 - 11 класи

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Рівень C1-C2

Вступ за кордон

Деталі про досвід викладання:

- знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня. - проживала та навчалася в Італії, тож знаю мову не лише з книжок. - маю багатий досвід у викладанні.

Місця занять

В учня:

Львів:

Сихівський

Боднарівка, Новий Львів, Козельники, Міські Пасіки, Старий Сихів, Сихів, Санта Барбара, Пироговка, Іскра, Персенківка

Галицький

Снопків, Софіївка, Центр, Цитадель, проспект Шевченка, проспект Свободи, Площа Ринок
У викладача:

Львів

Онлайн:

так

Про себе

Мене звати Марія, і я - репетитор італійської мови з великим досвідом. Впродовж 2004 - 2010 років я навчалася у Київському Національному Лінґвістичному Університеті та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Переклад (італійська мова)» та здобула кваліфікацію філолога, перекладача італійської мови. Протягом 2004 - 2007 років навчалася у Папському Університеті Gregoriana (Рим, Італія) та захистила ліценціат (вчений ступінь) італійською мовою. З 2011 і дотепер працюю як ФОП, здійснюю діяльність у галузі: - переклад усний/письмовий (включаючи при необхідності підпис у нотаріуса) - перекладацький супровід бізнесу - переклад сайтів тощо… З 2010 по 2012 викладала італійську мови в Українському Католицькому Університеті (вищий рівень). З 2009 по 2011 працювала імпорт-менеджером/перекладачем у приватній українській фірмі, що займалася імпортом продуктів харчування з Італії. З 2009 по 2010 викладала італійську мову у Львівській Лінґвістичній Гімназії, у мовній школі «Language Express» при Українському Католицькому Університеті, у мовній школі «Language Fast», а також у мовній школі «Лідер». З 2008 по 2009 працювала викладачем італійської мови в Українському Католицькому Університеті (базовий рівень). З 2008 року почала здійснювати усні та письмові переклади на замовлення Львівської Міської Ради та перекладацьких агенцій: «Поліглот», «Логос», «Лідер», «Діалог», «Ріо», «Інфолайн», «Лінгвоман», «Центр мов та перекладів», «Лінгвістичний центр». У роботі репетитором я стараюся знайти індивідуальний підхід до кожного учня, подаю багато цікавого та корисного матеріалу, займаюсь як з людьми, у яких вже є певний рівень знань, так і з тими, які тільки хочуть почати її вивчати. Зі мною учні будуть мати змогу не тільки покращити свої знання граматики і вивчити багато корисної лексики, а також попрактикувати розмовну мову.

Освіта:

Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), магістр, 2010

Вік:

36-45

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять

відгуки

Відгуки клієнтів

5

1

4

0

3

0

2

0

1

0

Марта
09.11.2020

Італійська мова, Розмовна мова

Із задоволенням характеризую викладача пані Марію! Інтелігентна, професійна, толерантна! Вміє пояснити, вміє вислухати, вміє проявити належне терпіння. Займатись з нею - справжнє задоволення! Дякую!