Репетитор румунської мови – Тетяна Ф.

Тетяна Ф.

id: 8547

Місто:

Хмельницький

Предмети:

Румунська мова

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Репетитор для початківців, Носій мови, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Хмельницька обл., Хмельницький: Гречани, Дубове, Заріччя, Книжківці, Лезневе, Озерна, Південно-Західний, Ракове, Ружична, Центральний

У репетитора: Хмельницька обл., Хмельницький, Центральний

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Державний Аграрний Університет Молдови (2005)

Ступінь:

Спеціаліст

Викладач і носій румунської мови з досвідом роботи і підготовкою людей різного віку і рівнів мови до здачі присяги в Румунії. Заняття проходять по скайпу в зручний для Вас час та день! Індивідуальний підхід до кожного учня! Гарантiя вашого успiху! Постійне володіння актуальною інформацією щодо проходження присяги в Румунії!

Відгуки клієнтів (10)Всі відгуки користувача

Румунська мова, Шкільна програма 5-9 класи

З репетитором я займався недовго, бо ми проводили заняття по скайпу, а потім я знайшов репетитора у своєму місті. Я сам зі Львова. Порівнюючи з моїм теперішнім викладачем, (а вона носій мови), Тетяна трішечки гірша в розмовній мові. Хоча початковий рівень румунської, Тетяна Фаритівна мені дала. Роботою компанії задоволений, звертався вже декілька разів.

Володимир (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Румунська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Тільки позитивні відгуки про Тетяну Фаритівну. Було декілька занять, зараз не займаємося з особистих причин, але планую обов'язково продовжити. Тетяна Фаритівна дуже приємна людина, подобається як вона ставиться до своєї роботи і до учнів. Завжди на позитиві.

Наталя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Румунська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Замовниця задоволена роботою Тетяни Фаритівни. Вона швидко знайшла підхід, продуктивно та якісно організувала навчання. Замовниця швидкими темпами опановує навчальний матеріал. Атмосфера співпраці приємна та легка. Результат співпраці став проявлятись за кілька тижнів співпраці. Замовниця задоволена та рекомендує компанію "БУКІ" всім

Анна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі