Репетитор румунської мови – Тетяна Ф.

Тетяна Ф.

id: 8547

Місто:

Хмельницький

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Репетитор для початківців, Носій мови, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Хмельницька обл., Хмельницький: Гречани, Дубове, Заріччя, Книжківці, Лезневе, Озерна, Південно-Західний, Ракове, Ружична, Центральний

У репетитора: Хмельницька обл., Хмельницький, Центральний

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Державний Аграрний Університет Молдови (2005)

Ступінь:

Спеціаліст


Викладач і носій румунської мови з досвідом роботи і підготовкою людей різного віку і рівнів мови до здачі присяги в Румунії. Заняття проходять по скайпу в зручний для Вас час та день! Індивідуальний підхід до кожного учня! Гарантiя вашого успiху! Постійне володіння актуальною інформацією щодо проходження присяги в Румунії!

Відгуки клієнтів (11)Всі відгуки користувача

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

Я готуюся до співбесіди в посольстві з Тетяною Фаритівною. Займаємося ми по скайпу, учитель добре володіє румунською мовою, доступно подає і пояснює матеріал, нові слова, граматику.

Роман (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 28.04.2017


Румунська мова, Шкільна програма 5-9 класи

З репетитором я займався недовго, бо ми проводили заняття по скайпу, а потім я знайшов репетитора у своєму місті. Я сам зі Львова. Порівнюючи з моїм теперішнім викладачем, (а вона носій мови), Тетяна трішечки гірша в розмовній мові. Хоча початковий рівень румунської, Тетяна Фаритівна мені дала. Роботою компанії задоволений, звертався вже декілька разів.

Володимир (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Румунська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Тільки позитивні відгуки про Тетяну Фаритівну. Було декілька занять, зараз не займаємося з особистих причин, але планую обов'язково продовжити. Тетяна Фаритівна дуже приємна людина, подобається як вона ставиться до своєї роботи і до учнів. Завжди на позитиві.

Наталя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)