Репетитор - Анна Ш. id:86156

Анна Ш.

«Кожна дитина неповторна і унікальна! Тому в програму вносяться зміни індивідуально для кожної дитини, абітурієнта, студента.»

Анна Ш.

400 грн/год

Предмети

Малювання

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Місця занять

В учня:

Київ:

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама, Конча Заспа, Палац Україна, Васильківська

Дарницький

Осокорки, Позняки, Харківський масив, Славутич

Печерський

Печерськ, Видубичі

Святошинський

Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко, Житомирська, Коцюбинське
У викладача:

ні

Онлайн:

ні

Про себе

У 2010 році закінчила Київський індустріальний коледж, напрямок - образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, спеціальність - художник-графік. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, технологічна освіта, спеціальність - викладач загальнотехнічних дисциплін вищого навчального закладу, вчитель креслення і профільного навчання - дизайн предметного середовища, магістр, 2013 р. Кандидат педагогічних наук 2017р., дисертація на тему «Методика навчання художнього проектування майбутніх фахівців з дизайну», 2017 р. Маю досвід роботи з дітьми від 4-х років. Працюю з дітьми, абітурієнтами, студентами. Готую до вступу в художні вузи. Маю власні видані програми, затверджені Міністерством освіти України. Працюю за авторською програмою, розробленою на основі теоретичних і методичних рекомендацій образотворчої грамоти Лі Н.Г., Кандинського В.В. з урахуванням віку дитини. З 2015 року викладач у НПУ імені М.П. Драгоманова.

Освіта:

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ), кандидат наук (PhD), 2017

Вік:

26-35

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять