Репетитор - Діана С. id: 86297

Перевірений репетитор

Діана С.

400 грн/год
400 грн/год

Викладаю для дітей, підлітків і дорослих англійську і японську мови.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Діана С. 5.0(відгуків: 21)

Викладаю для дітей, підлітків і дорослих англійську і японську мови.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Англійська мова

Японська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Забезпечую індивідуальні підходи до кожного учня, незалежно від віку (діти та дорослі). Використовую різноманітні матеріали, такі як аудіозаписи, ігри та тести. Забезпечую підтримку та допомогу учням з виконанням домашніх завдань. Відстежую прогрес та відповідаю на запитання, щоб забезпечити оптимальне розуміння матеріалу.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Маю закінчену освіту японської мови і культури з дипломом бакалавра. Крім основного навчального матеріалу, я використовую відео, аудіо та ігри, щоб зробити уроки цікавими та забезпечити практичне використання мови. Впроваджую елементи культури Японії у процес викладання. Розповідаю студентам про традиції, звичаї та етикет Японії, що сприяє глибшому розумінню мови та культурного контексту. Маю три роки досвіду у викладанні японської мови як дітям, так і дорослим.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладаю англійську та японську мови для дітей, підлітків та дорослих. Можу зацікавити учня у вивченні цих мов, використовуючи не звичайний шкільний підхід, а інтерактивну складову з пізнавальних відео, ігор, творчих завдань, які допоможуть швидше засвоїти матеріал. Займаюся індивідуально та шукаю підхід до кожного учня, виходячи з його інтересів та захоплень. Після вивчення певної теми є контроль у різних формах зміцнення вивченого матеріалу. Допомагаю студентам розвивати навички вимови, розуміння на слух, читання та листи. Використовую рольові ігри, практичні завдання та дискусії для покращення комунікативних навичок. Забезпечую підтримку та допомогу учням із виконанням домашніх завдань.

Викладання японської та англійської – це не тільки моя професія, але й моя пристрасть. Я дуже люблю допомагати студентам засвоювати мову, ділитися своїми знаннями та бачити їхні успіхи. Це спонукає мене до постійного вдосконалення та створення мотивуючого та приємного навчального середовища.

Закінчила Університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Інститут філології», спеціалізація «Мова та література (японська), друга – англійська» з дипломом бакалавра.

Розклад за домовленістю.

Англійська - 300 грн/година

Освіта:
Київський університет імені Бориса Грінченка, бакалавр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

21 відгуків про Діана С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

3

5+

17

Олександр

5+

17.04.2024

Англійська мова, Японська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців

5+

Діана не тільки справжній професіонал своєї справи, а й щира людина з прекрасною душею. У неї чарівна усмішка, яка не виходить з голови) Дякую за мотивацію та любов до навчання.... більше»
Oleksandr

5+

27.03.2024

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

Я, як початківець, більш ніж задоволений зайняттями. Сенсей Діана використовує індивідуальний підходить до учня на базі того, що учень вже знає або до чого в учня є питання. Заняття - це не зубріжка теорії і нових слів, а практичний підхід з завданнями та інтерактивними іграми. Також у Діани завжди є порада, як краще засвоїти проблемний матеріал, якщо такий буде. Великим плюсом можу виділити домашнє завдання та його перевірку.... більше»
Ivan

5+

27.02.2024

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

З Діаною дуже приємно займатися, все пояснює зрозуміло та просто!... більше»
Наталі Півень

5+

20.01.2024

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

Вчитель дуже швидко знайшла спільну мову з дитиною. Дочка в захваті від того, як репетитор викладає. На заняттях донька не встигає помітити, як проходить урок, вчитель добре пояснює матеріал і він сам по собі здається легким. Легка атмосфера, доступно пояснює, цікавий матеріал та індивідуальний підхід - це прямо майстерність вчителя. Донька щоразу очікує на нову зустріч з вчителем. Рекомендуємо.... більше»
Уляна

5+

18.12.2023

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

Мені дуже подобається ця репетиторка, я в захваті. Дуже добре пояснює теми, все зрозуміло🤍... більше»
Олексій

5+

18.12.2023

Японська мова, Репетитор для дітей

5+

Вчителю ставлю максимальний бал, дитині дуже подобається все дуже гарно роз'яснює. Дякую за роботу.... більше»
Maryna

5+

11.12.2023

Японська мова, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5+

Вчитель дуже швидко знайшла спільну мову з дитиною. Син в захваті від того, як репетитор викладає. За три уроки вони вже дуже багато всього вивчили. Будемо продовжувати працювати з Діаною та іншим рекомендуємо!... більше»
АННА

5+

23.10.2023

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

Викладач Діана дуже зрозуміло пояснює матеріал, в неї він різноманітний, різні відео, ігри та інше. Її заняття завжди цікаві та корисні, і я не лише вчу мову, а й культуру Японії. Також до кожного вона знаходить свій підхід!... більше»
Алеся

5+

28.08.2023

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Доброго дня) Займаюся англійською з Діаною. Хочу сказати, що вона так круто пояснює, що розумієш все одразу. На її уроки «хожу» з задоволенням. Кожен урок дуже цікавий з різними тестами, відео, текстами. Вона дуже доброзичлива і прям відчувається те, що людина вкладається в своє діло повністю. Буду продовжувати займатися з нею, бо це перший вчитель який мені так добре підійшов😍... більше»
Маркусс

5

26.07.2023

Японська мова, Репетитор для початківців

5

Цікаві, інтерактивні уроки та зручна комунікація. Викладач Діана завжди дуже швидко відповідає, а також надсилає навчальні матеріали.... більше»
KATERYNA

5+

26.03.2023

Англійська мова, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5+

Моєму сину дуже подобаєтся навчатись з Діаною, на заняттях не встигаєш помітити, як проходить урок, вона добре пояснює матеріал і він сам по собі здається легким. Моя дитина чекає з нетерпінням кожного уроку. Самі уроки за дуже цікавою програмою. Я дуже щаслива, що мій син полюбив англійську з першого класу, завдяки Діані.... більше»
Олександра

5+

23.10.2022

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

Найкращий репетитор, я максимально задоволена, матеріал гарно підібраний, тому не важко вчиться, з Діаною дууже швидко знайшли спільну мову, на уроці цікава інфа і почуваєш себе дуже комфортно. За два місяці занять вже багато чого знаєш!:)... більше»
Віра Оснач

4+

11.09.2022

Японська мова, Репетитор для початківців

4+

Мої враження щодо навчання з Діаною. По-перше, дійсно, до кожного учня є свій підхід. Коли я попросила показувати мені ієрогліфи до нових слів, а не тільки запис хіраґаною, вона надала мені доступ до книги з ними. Також є наявність прослуховування діалогів. По-друге, на уроках не буває гнітючої атмосфери. Кожного уроку тебе запитають: "Як в тебе справи?", за кожне добре виконане завдання тобі скажуть: "молодець", а якщо щось не виходить, то не біда) По-третє, зручна оплата. Я можу оплачувати уроки тоді, коли мені найзручніше, що не дає приводу перейматися, чи знайдеться необхідна сума за короткий період часу. Домашнє завдання по темі, не буває нічого не зрозумілого, але якщо й так, то завжди можна перепитати в чаті. Тепер чисто моя думка, які є "недоліки". Я би хотіла, щоб можна було грати у якісь ігри, наприклад, картки. Вправи повторюються по книжці граматично, що є непогано, але іноді хочеться, щоб урок розбавили грою.... більше»
Катерина

5+

10.05.2022

Японська мова, Репетитор для дітей

5+

Дуже гарний викладач. Швидко знайшла підхід до дитини. Результати навчань видно вже після другого уроку. Дякую)... більше»
Тетяна

5

03.05.2022

Японська мова, Репетитор для початківців

5

Діана дуже пунктуальна, відповідальна людина. Матеріал пояснює цікаво, просто і доступно, її уроки дочці дуже подобаються, добре запам'ятовуються.... більше»
Наталія

5+

13.02.2022

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

Уроки відбуваються в ігровій формі. Викладач уміє зацікавити. Легко, зрозуміло та доступно. Немає "шкільного зубріння", дитина займається з великим задоволенням. Індивідуальний підхід до учня, результат хороший. Я задоволена.... більше»
Кароліна

5+

13.09.2021

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

Репетитором дуже задоволена! Все дуже доступно пояснює, цікаво! З нетерпінням чекаю кожне заняття: 3... більше»
Андрій

5+

10.09.2021

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

I've been really impressed with how Diana has guided me through the Japanese learning process. And even more so because she teaches me in English. I'll not be changing teachers any time soon and she has my full recommendation.... більше»
Юлія

5

11.06.2021

Китайська мова, Японська мова, Репетитор для дітей

5

Мой ребёнок, девочка 9 лет изучает японский язык 1 месяц .Занимается с Дианой 2 раза в неделю по 1 часу . По словам ребёнка занятия проходят отлично... більше»
Едгар

5+

14.11.2020

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

Це найкращий викладач з тих, що у мене були за шкільні та університетські роки.... більше»
Тетяна

5+

04.10.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Починаємо з "нуля" дитина дуже чекає Діану, хоче займатися. Хороший підхід цікаві заняття. Будемо продовжувати!... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Ольга П. id: 157365

Ольга П.

Досвід роботи з дітьми від 7 до 16 років, також з дорослими. Створюю легку атмосферу для занятть, легко знаходжу спільну мову та підхід до кожного студента. Використовую сучасні методи викладання різні методики, в залежності від приоритетів, потреб та віку студентів.

450грн/год
Світлана С. id: 79440

Світлана С.

Активна, комунікабельна, позитивна, вмію мотивувати)

350грн/год
Вікторія К. id: 154830

Вікторія К.

Комфортне середовище, атмосфера співпраці, вибудовування дружнього спілкування з учнями та організація ефективного освітнього процесу. Підбираю оптимальні інструменти для передачі знань, відчуваю настрій кожної дитини, підвищую ефективність навчання.. Зараз навчаюся за кордом в іспанському університеті - Universidad de Cádiz.

4.7
400грн/год
Іванка Т. id: 177689

Іванка Т.

Привіт! Я студентка АГХ, в м. Краків одного з найкращих технічних університетів Європи. З радістю допоможу підготуватися до вступу за кордон, здаванням НМТ, і загалом просто зацікавлення в навчанні дітей основам математики та англійської. Для того кому підходить формат онлайн, була б рада співпрацювати:)

400грн/год
Ірина Л. id: 172128

Ірина Л.

Проводжу приватні заняття з англійської мови. Працюю з відповідальними, серйозними та завзятими учнями молодших, старших класів, студентами та дорослими людьми, як українцями, так і іноземцями. Понад двадцять років займаюся як викладанням, так і перекладачем. Більше року проживаю у Великій Британії.

350грн/год