Репетитор - Роман Б. id:86373

Перевірений репетитор

Роман Б.

200 грн/год

Роман Б.

«Допомагаю з домашнім завданням, готую до ЗНО та олімпіад.»

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Математика

Рівні викладання:

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Молодші класи 1-4

Деталі про досвід викладання:

Індивідуальний підхід до учня; власна програма занять; доступність пояснень; сучасна методика викладання; акцент на практичних завданнях; гнучкий графік; постійна комунікація; використання електронних джерел. Перше заняття БЕЗКОШТОВНЕ.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Мене звати Букатюк Роман. У школі я постійно брав участь у предметних олімпіадах різних рівнів. Триразовий переможець обласної олімпіади з хімії, чотириразовий переможець всеукраїнської олімпіади з географії, бронзовий призер Міжнародної олімпіади з наук про Землю 2015 у Бразилії, переможець студентської олімпіади з геології. 2020 року закінчив навчання за ОС "Бакалавр" у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Науки про Землю", отримавши диплом з відзнакою. 2019 року брав участь у науковому стажуванні в Альбертському університеті, Едмонтон, Канада. Навчаюся на магістратурі в КНУ ім. Тараса Шевченка на кафедрі геофізики. Щойно завершив навчання за обміном в університеті Лотарингії, Франція. Маю трирічний досвід викладання учням середнього та старшого шкільного віку. Я чесний, відповідальний,
комунікабельний та старанний. Обожнюю футбол, люблю музику, захоплююся фотографією та архітектурою. Кожна людина унікальна, саме тому розумію, наскільки важливо віднайти окремий підхід до кожного учня та складати програму відповідно до його рівня знань. Намагаюся пояснювати матеріал максимально просто й обов'язково закріплювати кожен пройдений урок практичними завданнями. Часто використовую для уроків електронні ресурси. Постійно на зв'язку й готовий будь-коли допомогти, якщо виникають певні труднощі чи питання. Маю гнучкий графік.

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), бакалавр, 2020

Вік:

18-25

Досвід:

більше 3 років

відгуки

Відгуки клієнтів

5+

0

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Діана

5

19.11.2020

Хімія, 7-9-й класи

5

Викладач хороший. Зайшов спільну мову з дитиною. Усім задоволені.