Репетитор - Анжела Р. id: 86759

Анжела Р.

250 грн/год
250 грн/год

Викладаю математику для учнів 5-11 класів; також-готую до успішної здачі ДПА та ЗНО з цього предмету.

Анжела Р. 5.0(відгуків: 6)

Викладаю математику для учнів 5-11 класів; також-готую до успішної здачі ДПА та ЗНО з цього предмету.

Предмети

Математика

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Вітаю вас!
Мене звати Анжела. Я-викладач / репетитор математики.
Живу я в місті Запоріжжя. Люблю подорожувати, вчитися і вчити. Математику я полюбила ще в школі. А ґрунтовно її вивчити мені допомогли на радіофізичному факультеті в Харківському національному університеті ім. Каразіна.
За своєю додатковою освітою-я магістр психології і практичний психолог. Тому вмію налагодити контакт з учнем, врахувати його індивідуальні особливості в процесі навчання.
На своїх уроках я використовую системний підхід. Я не репетирую і не натаскую учня, а допомагаю йому зрозуміти-чому виникла та чи інша складність? Що він робить не так? Як можна зробити швидше і ефективніше?
Перед стартом наших занять я домовляюся про те, що успіх в навчанні залежить не тільки від мене, а й від працьовитості і наполегливості самого учня.
Ми разом досліджуємо хід його думок, і при необхідності – коригуємо в потрібному напрямку. При цьому-я ділюся секретами, лайфхаками, але не забуваю нагадувати про ті закони математики, які ми не можемо порушувати.
Разом ми шукаємо відповідні для розуміння приклади-з інших шкільних предметів, з повсякденного життя, з того, що прямо ось зараз, під рукою.
Поступово учень забуває стан "знову не вийшло" і запам'ятовує відчуття в стані " я хочу, і я можу з цим впоратися! У мене вийде!».
Так, ще додам, що мій досвід індивідуального викладання математики учням середніх і старших класів-більше 15 років. Я намагаюся бути в курсі сучасних шкільних вимог і нововведень. І запрошую на мої уроки. Разом у нас все вийде!
З любов'ю-Анжела.

Освіта:
Запорізький національний університет; Національний університет" Запорізька політехніка", Спеціаліст, магістр, 1988
Вік:
50+
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

6 відгуків про Анжела Р.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

3

5+

3

Олена

5

24.11.2021

Математика, 7-9-й класи

5

Займаємось уже більше місяця. Син задоволений, дуже зрозуміло пояснює, спокійно, доступно, у такому ритмі працює, як комфортно синові. Про результати поки що рано говорити, але зрушення точно є. А головне, відсутній негатив по відношенню до предмета та занять загалом. Хоча математики у нас найулюбленіший предмет.... більше»
Olga Olga

5

13.10.2021

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

Добридень! нам все подобається! дуже хороший репетитор, дитині подобається як пояснює, приємне спілкування.... більше»
Наталія

5

29.10.2020

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

Анжела - чудовий репетитор. Залишилися задоволені.... більше»
Яна

5+

19.10.2020

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Анжела Василівна - грамотний математик, уважний педагог та цікава й відповідальна людина! Мій син з допомогою Анжели Василівни готується до ЗНО! Сподіваюсь, що в нас все вийде!!! Дякуємо вам!!!... більше»
Антоніна

5+

15.10.2020

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Наш син, якому 17 років, займається з чудовим вчителем (педагогом) з математики Анжелою Василівною. Викладачем дуже задоволені (Підготовка до ЗНО), син став краще розуміти математику, вважає Складні приклади без калькулятора, стала подобатися геометрія. Заняття проходять 2 години. Вчителі рекомендуємо. P. S. За освітою вона ще й психолог, це важливо для взаємодії з дітьми.... більше»
Світлана

5+

04.10.2020

Математика, 10-11-й класи

5+

Дуже гарний викладач! З легкістю знайшла підхід до дитини! Маємо певний позитивний результат від занять.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Ірина Г. id: 15101

Ірина Г.

Обожнюю свою роботу, згодна допомогти тим, кому потрібна математика та є бажання працювати. Викладаю тільки індивідуально, без груп!

4.9
250грн/год
Микита К. id: 163251

Микита К.

Вітаю всіх! Мене звати Микита. Я із задоволенням допоможу будь-кому зрозуміти математику Про себе: — готую до ЗНО/НМТ три роки — випустив більше 70 учнів (індивідуальні + курс) — склав ЗНО на 191 бал — навчаюся на бюджеті Середній бал учнів 2023 (НМТ): 183,7 Намагаюся знайти спільну мову з кожним учнем, щоб математика стала простою

220грн/год
Тетяна Д. id: 104017

Тетяна Д.

Репетитор з підготовки до школи і виконання домашніх завдань. Няня. Бебісіттер.

5
250грн/год
Ганна П. id: 88918

Ганна П.

Викладаю математику, алгебру та геометрію для учнів 5-11 класів.

5
200грн/год
Світлана П. id: 150805

Світлана П.

Освіта: 1) Запорізький державний університет (1996–1999), кваліфікація – фізик; 2) Класичний приватний університет (2007-2008), кваліфікація – магістр системного аналізу та управління.

200грн/год