Репетитор - Валерія М. id:86895

Валерія М.

120 грн/год

«Знаю 4 іноземні мови. ЗНО з англійської - 197; закінчила КНУ Шевченка (арабська, англ., франц); дистанційно вчуся в American University in Cairo»

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

5 - 6 класи

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Місця занять

В учня:

Запоріжжя:

Вознесéнівський

Автопарк, Парк трудової слави, Цирк, Критий ринок, Фестивальна площа - вулиця Гагаріна, Острів Хортиця, Північне шосе, вулиця Миру - 12-го квітня, Універмаг Україна - вулиця Сталеварів, 5-та лікарня, Козак-Палац, 6-та лікарня, медичний університет, Район літака, бульвар Гвардійський
У викладача:

Запоріжжя

Онлайн:

так

Про себе

- З 16 років працюю з дітьми (нянею в англомовних сім'ях, куратором діток в Kyiv International School, волонтером в Kiev English Camp). - Використовую автентичні посібники та комп'ютерні технології (працюю з сучасними інтернет-майданчиками British Council LearningEnglish Kids, Netflix Kids, Cambridge English, BBC Learning English). - Методом проб визначила вікову групу primary (5-12 років) як найцікавішу для себе. - Вважаю, що всі діти народжуються геніями, моя ж завдання - знайти підхід, методику і темп індивідуально для кожного учня. - У навчанні дотримуюся принципів японських методик дитячого розвитку. - Англійська мова не самоціль, а засіб для досягнення цілей, за допомогою якого ми будемо розвивати здібності Вашої дитини і множити його знання. Територіально знаходжусь в самому центрі, на Фестивальній, біля Інтуриста.

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ)

Вік:

18-25

Досвід:

більше 3 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором!

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять