Репетитор - Світлана В. id:86932

Світлана В.

«Англійська мова або просто English :)»

Світлана В.

300 грн/год

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

Підготовка до ДПА (9 клас)

Репетитор для дітей

TOEFL, IELTS

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Вітаю, Запрошую всіх бажаючих, починаючи з 7 років до себе на заняття англійської мови (в планах на майбутнє є навчання дошкільнят, але потрібні ще невеликі доопрацювання, так що ждемс :) Трохи про себе: Викладацькою діяльністю я почала займатися ще будучи студенткою, і мушу зізнатися, що не відразу це було мега ефективно. Але, як казав Т. Рузвельт "Ніколи не помиляється той, хто нічого не робить". Я помилялася. Зараз вже звичайно поменше :) Найголовнішим на своїх уроках вважаю налагодження хороших взаємин зі студентом. Без цього, як на мене, не можливо продуктвное вивчення мови. Тому, для того, щоб перевірити, чи підходимо ми, так би мовити один одному, є можливість скористатися пробним заняттям. Якщо після пробного заняття ми вирішуємо, що нам по дорозі, то ми визначаємо Ваш запит, будь то розмовна англійська, підготовка до іспитів, навчання "з нуля", бізнес англійська і йдемо разом до Вашої мети, в цьому я Вам допоможу, тут я Ваш Капітан Америка :) Чудеса в стилі "Англійська за 3 місяці" або "Заговори як носій вже післязавтра" не в моїй компетенції, це не до мене :) Зі свого боку обіцяю Вам невимушену атмосферу, частку оптимізму і гарного настрою !!! Ааа, ну і звичайно ж англійська :)

Освіта:

Миколаївський національний університет ім. Сухомлинського (МНУ), спеціаліст, 2012

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок
Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять

відгуки

Відгуки клієнтів

5

1

4

0

3

0

2

0

1

0

Гліб
22.10.2020

Англійська мова, Розмовна мова

Очень понравилось работать со Светой. Понятно объясняет материал, умеет к себе расположить и, соответственно, занятия проходят в комфортной обстановке. Рекомендую!