Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Наталія К. id:87118

Наталія К.

400 грн/год

Наталія К.

«Моя спеціалізація навчання підлітків. Я веду учнів від рівня A1 до C1. Мої учні здають іспити Cambridge і вільно спілкуються англійською.»

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Заняття проходять в комфортній обстановці і з усіма учнями я вибудовую дружні стосунки. Завдяки цьому мої учні позбавляються від страху говорити по-англійськи, підвищують свій рівень і успішно складають іспити.

Заняття проходять по Skype або Zoom. Замість нудного підручника з застарілими картинками учні займаються на інтерактивній платформі. Учень нічого не викачує, матеріали доступні в 1 клік. Допомога і контроль батьків у виконанні домашки не потрібна, адже ДЗ виконується на платформі.

Я даю учням актуальний матеріал і вчу живої мови, який їм знадобиться в реальному житті. Все завдяки тому, що я відвідала 6 країн і пожила в англомовній країні, де кожен день спілкувалася з носіями мови. Я сама знаю мову на рівні носія, що підтверджено університетом Cambridge.

Матеріали для уроків підбираються індивідуально і безкоштовні для вас. Заняття побудовані на базі підручників іноземних видавництв. Також я підбираю неадаптовані матеріали: статті з британських і американських журналів, новини BBC та відео YouTube англійською мовою на актуальні теми і створюю до них завдання.

Освіта:

Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ), спеціаліст, 2014

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа
Четвер

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять