Репетитор - Марина К. id: 87120

Марина К.

200 грн/год
200 грн/год

· DIR Floortime · логопед · дефектолог

Марина К. 4.9(відгуків: 6)

· DIR Floortime · логопед · дефектолог

Предмети

Логопед

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Дніпро, Шевченківський, Центр, ул. Барнаульская, 2а
Онлайн:
Так

Про себе:

Найкращий світовий досвід та передові методи корекції проблем з мовленням та звукомовленням у дітей – принцип нашої роботи.
Запрошуємо на індивідуальні заняття із логопедом-дефектологом дітей від 2 років. Ми не просто допоможемо з постановкою мови, а знайдемо причину мовного розладу.
Однозначно необхідна системна та тривала логопедична робота, якщо дитині поставлений такий діагноз, як:
• дисграфія;
• дислексія;
• дизартрію;
• мовна агнозія;
• артикуляторна диспраксія;
• ЗРР (затримка мовленнєвого розвитку);
• ЗПРР (затримка психомовного розвитку);
• РАС (розлад аутистичного спектра).
Кожна зустріч із дитиною відбувається у присутності батька. Це дуже важливо, оскільки дорослий отримує знання, необхідні для роботи вдома.
Заняття проходить відповідно до індивідуально розробленої програми та передбачає:
• вправи щодо активізації рухів органів артикуляції для вимовлення звуків;
• нормалізацію тонусу м'язів органів апарату артикуляції;
• розвиток мовного дихання;
• постановка звуків.
У програму може включатись логомасаж за допомогою сучасних зондів та американських зондозамінників – вібромасажер Z-vibe.
У процесі коригування ми використовуємо акустичну гарнітуру (навушник + мікрофон) Whisper Phone. Обладнання працює без використання рук, що забезпечує можливість максимальної концентрації уваги процесі навчання.
Заняття з дефектологом орієнтовані розвиток психічних процесів. Вони допомагають закласти фундамент для подальшого різнобічного розвитку – легко освоїти читання та рахунок, розуміння устрою навколишнього світу.
Floortime-терапія при аутичних розладах
Ми беремося за складні випадки, коли проблеми психомовного розвитку спровоковані розладами аутичного спектра. Методика «Флортайм» дозволяє використовувати природні інтереси дитини та інтегрувати її у великий світ без примусу, порушуючи її власні бажання та можливості. Терапія націлена на формування логічного та творчого мислення з урахуванням особливості сенсорних систем конкретної дитини. Це, в комплексі з іншими методиками, допомагає стимулювати дитину до розвитку мовних навичок, проходячи шлях від проголошення перших слів та фраз до використання розгорнутої мови. Оптимально розпочинати курс занять з корекції звуковимови варто з 4,5-5-річного віку. Саме в цей період у мозку дитини формуються вольові регуляції тонких рухів артикуляційного апарату. Однак, якщо проблематика з промовою явно визначається вже після 2 років, то є сенс звернутися за професійною допомогою у 3-3,5 роки.
Важливо! Раннє виявлення особливостей розвитку дитини та звернення до профільних фахівців дозволить досягти максимальних результатів корекції порушень.
Не шукайте зручного моменту та потрібного настрою для звернення, зробіть це прямо зараз. Будемо раді допомогти.

Освіта:
Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ), магістр, 2008
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

6 відгуків про Марина К.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

3

5+

2

Вікторія

5

24.05.2021

Логопед, Репетитор для дітей

5

Марина в чудовий логопед.... більше»
Ольга

5

03.05.2021

Логопед, Репетитор для дітей

5

Дитині немає ще трьох років, але він із задоволенням займається. Марина змогла заручитися підтримкою і зацікавити малюка. Ми займаємося місяць і за цей місяць явно видно результат.... більше»
Людмила

5+

26.03.2021

Логопед, Репетитор для дітей

5+

Довго шукала фахівця і нарешті я його знайшла! Мені подобається методологія, за якою працює Марина. Уміння знайти підхід до дитини, не злякати, не перегнути - теж важливий критерій. Рекомендую!... більше»
Тімур

4+

05.11.2020

Логопед, Репетитор для дітей, Базовий рівень

4+

Дякую компанії за якісну роботу. Заняттями дуже задоволені. Викладач легко знайшла підхід до дитини. Все сподобалось.... більше»
Оксана

5

05.11.2020

Логопед, Репетитор для дітей

5

Прекрасне відношення репетитора до дитини. Виконували всі рекомендації логопеда. Дуже дякуємо репетиторові за його роботу.... більше»
Ольга

5+

24.10.2020

Логопед, Репетитор для дітей

5+

Я дуже задоволена роботою Марини. З першого заняття вона без проблем знайшла підхід до сина, і результат почав проявлятися теж з першого разу! Дуже приємна дівчина і чудовий фахівець.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Применение массажа в логопедии, показания, противопоказания, аппаратный массаж.

Развитие речи ребенка в различные возрастные периоды от 0,5 года до 5 лет

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Маргарита М. id: 133917

Маргарита М.

Індивідуальний підхід до вашої дитини, ігрові методики, відео-завдання. Гарантований результат.

250грн/год