Репетитор - Максим Б. id:88293

Максим Б.

«Викладач модерної англійської мови, якому належить свій унікальний підхід до викладання, сформований на багаторічній праці та постійному вдосконаленні»

Максим Б.

250 грн/год

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

Підготовка до ДПА (9 клас)

TOEFL, IELTS

Ділова та бізнес мова

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Деталі про досвід викладання:

Викладач модерної англійської мови, якому належить свій унікальний підхід до викладання, сформований на багаторічній праці та постійному вдосконаленні.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

На відміну від більшості вчителів, я не практикую англійську банально щоб працювати за фахом, та не переймаюся за розмір гонорару кожен раз, коли беру нового учня. Я не набираю величезної бази студентів, щоб потім скаржитися на свою бідну вчительську долю. Викладаю англійську виключно в своє задоволення. Тому під час занять орієнтуюся лише на результат, а не на час, який в більшості викладачів обмежений. Мої занятті ґрунтуються перш за все на авторському підході та поважному ставленні до учнів, що є запорукою нашої Дружби та плодотворної співпраці. Потрапивши до моєї англомовної бази, учні отримують можливість розвинутися як особистості, відчути рух в абсолютно новому векторі навчання, із виключно інноваційними підходами та матеріалами. Спеціалізація : вже п’ять семестрів поспіль я готую підлітків до ЗНО та екзаменів Кембріджу ( типу TOEFL, IELTS, CAE, CPE, FCE. ) До цього декілька років працював т‘ютором у приватній школі англійської, викладаючи переважно для дітей предматурного віку, тобто 6-12 років. Два роки працював менеджером по роботі з англомовним сегментом для авіаліній, охоплюючи маркет півчіної Америки, центральної Європи та Австралії. Навчати інший - моє покликання, саме тому від своєї роботи я отримаю справжнє задоволення. Потрапити до моєї учнівської бази не легко, але результат того вартий! За один навчальний рік я співпрацюю максимум із 10 учнями для максимальної концентрації на кожному студенті. На 2020 н.р. Я проводжу відбір учнів, які претендують на бюджетні місця в університеті та мають наміри скласти ЗНО або ЄВІ) із результатом >187 ( 11 балів ДПА) .

Освіта:

Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), магістр, 2015

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять