Репетитор - Любов Г. id:88579

Любов Г.

«Набираю учнів та учениць індивідуальної підготовки до ЗНО з Історії України 2021. Маю ще місце в графіку для 2-3 людей.»

Любов Г.

300 грн/год

Предмети

Історія України

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Про себе: - Випускниця кафедри історії з відзнакою. Освітній ступінь - Магістр історії. - Почала займатися підготовкою учнів та учениць до ЗНО з історії України ще у 2014 році. Після 2017 року взяла перерву та у 2020 починаю з новими силами й ідеями для індивідуальних занять. - Попри перерву у викладанні, протягом останніх трьох років є тренеркою у , де мала шанс розвинути свої презентаційні здібності та переоцінити важливість інтерактивного навчання молоді. Мої принципи роботи з учнями та батьками: - Історія як інтелектуальна розвага. Більшість випускників та випускниць сприймають історію України як найнудніший чи незастосовний предмет для свого розвитку. Переконана, що це справедливо лише щодо формату викладання історії в школі, але сама тематика є справді необхідною і цікавою для освіченої сучасної людини. - Повертаю в історію України її головних героїв та героїнь - людей та контексти. Крім відпрацьовування вимог щорічної програми ЗНО - проводжу зі своїми учнями та ученицями заняття у місті серед культурних пам'яток чи слідів від "людей минулого" для осмисленішого розуміння предмету. - Мотивація та підтримка. Незважаючи на попередній досвід навчання, правильна мотивація, поступове й наполегливе крокування до результату дають великі плоди. ЗНО з історії України - це цілком досяжна висота, яку можна підкорити незалежно від середньої оцінки в табелі станом на зараз. - Підтримка контакту з батьками. Протягом усього курсу маю за правило спілкуватися з батькам як і про успіхи, так і про точки росту своїх учнів та учениць. Водночас ціную повагу до свого часу та програми навчання. *** В умовах карантину форма навчання - дистанційна через ZOOM. Тим не менше, набираю учнів та учениць у Києві з метою відвідування певних локацій у місті, культурних пам'яток чи історичних споруд для глибшого та інтерактивного заглиблення в тему.

Освіта:

Національний університет "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА), магістр, 2019

Вік:

18-25

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять