Репетитор малювання, живопису, креслення – Валентина Т.

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Навчальний заклад:

Чернівецький університет ім.Ю.Федьковича (2004)

Ступінь:

художник-викладач

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Базовий рівень

Місця проведення занять:


Досвід роботи - 21 рік.
Підготовка до вступу в художні ВНЗ України та Польщі.
Рисунок, живопис, композиція, креслення.
Здійснюємо набір у групи від 3 до 100 років в художню студію.
Для Вас майстер-класи із засвоєння різноманітних художніх технік.
Пісочна, світлова і водна анімація.

Мої творчі досягнення
30 серпня 2005 р. – 30 червня 2006 р. диплом спеціаліста Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича факультет "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво” та здобула кваліфікацію художника образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, викладача.

04 вересня 2003 р. – 02 липня 2005 р. диплом бакалавра Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка факультет ,"Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”, отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки "Мистецтво” та здобула кваліфікацію бакалавра образотворчого мистецтва.

1 вересня 1996 р. – 25 червня 2001 р. диплом спеціаліста Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет факультет ,"Педагогічний”, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Початкове навчання” та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів.
З листопада 2007 року по 15 листопада 2011 року - аспірантура Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.
З 1996 року по 2004 рік працювала художником та вчителем образотворчого мистецтва в Кам’янець-Подільському обласному педагогічному ліцеї.
З 2004 року по 2010 рік працювала вчителем образотворчого мистецтва в Хмельницькій спеціалізованій ЗОШ № 27.
З 2006 року працюю викладачем в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії на кафедрі теорії та методики мистецтв.
З 2007-2011 року аспірант кафедри педагогіки та шкільної психології ХГПА за спеціальністю «Теорія та методика професійної освіти».
З 2008 року член ХМГО «Спілки митців народного та сучасного мистецтва».
З 2011 року заступник голови Хмельницької громадської організації «Спілки митців народного та сучасного мистецтва».
З 2011-2015 року керівник студії образотворчого мистецтва «Натхнення», клубу «Вікторія» Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання.
Педагогічний стаж роботи – 21 рік.
Дисципліни що викладала та викладаю в ХГПА: нарисна геометрія, історія мистецтв, охорона праці, композиція, креслення, образотворче мистецтво з методикою викладання, декоративно-прикладне мистецтво з основами дизайну, рисунок, живопис.
З 2011 року керівник культурологічного проекту «Енергія рідного мистецтва» метою якого є залучення студентської молоді – майбутніх вчителів до волонтерської діяльності засобом проведення майстер-класів з образотворчого мистецтва.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Креслення, Шкільна програма 5-9 класи

Валентина Миколаївна займається з моєю донькою Вікторією кресленням. Це необхідно нам для вступу у ВНЗ на архітектора. Заняттями задоволені. Вони непомітно проходять, донька дуже захоплена цим предметом. Репетитор доступно пояснює матеріал, значну увагу приділяє практичним навичкам учениці. Дякуємо Вашій компанії за роботу.

Антоніна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Живопис, Малювання

Я тривалий час брала уроки у Валентини Миколаївни. Вона дуже добре обізнана у своїй справі і любить свою роботу. Давала мені як теоретичні, так і практичні знання з художнього живопису. Результат я помітила вже після декількох занять. Репетитор завжди ретельно готувалася до уроків, використовувала різні наочні матеріали. Дякую компанії Букі за вдалий підбір репетитора!

Анастасія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Підготовка до школи

Валентина Миколаївна гарний викладач, терпляче займалась підготовкою до школи з моєю донькою: вчили букви, цифри, читали, робили дидактичні завдання. Христина із задоволенням відвідувала ці уроки, дякуючи старанням репетитора до школи добре підготувалась.

Лариса (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Валентина Т. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Хмельницький і проводить заняття з таких предметів:
  1. Малювання
  2. Живопис
  3. Креслення
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Університетські курси
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 60 грн/год.