Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Олександра З. id:89711

Олександра З.

250 грн/год

Олександра З.

«Величезний досвід у підготовці до ЗНО, учні стабільно набирають високі бали. Допомагаю у виконанні домашніх завдань, усуваючи прогалини в знаннях.»

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Одеса

Онлайн:

так

Про себе

За 10 років репетиторської діяльності я навчила понад 300 учнів. Середній бал моїх учнів 185 балів, якщо розглядати конкретно ЗНО (ЗНО). За весь час роботи більше 20 результатів вище 190.
Заняття веду українською та російською мовами.


Є досвід підготовки до вступу в іноземні вузи Польщі, Чехії та Словаччини. Також є досвід занять з ученицею з Англії за програмою їх ВНЗ по хімії.

Також окремо відзначу, що є дуже великий досвід підготовки до здачі ЗНО (ЗНО) для вступу в мед. університети по всій Україні, а також в мед. училища.

Я веду на ютубі найбільший російськомовний канал присвячений вивченні біології та хімії з аудиторією - 125000 осіб -https: //www.youtube.com/channel/UCR0mMPqNn0_imCJFTBh5QRA
І з радістю можу відзначити, що під роликами є буквально тисячі вдячних коментарів від людей з різних країн, яким мої ролики допомогли здати різні іспити з біології та хімії.

Також я проводжу онлайн заняття по Скайпу. Завдяки тому, що у мене є нормальний інтернет, хороша камера, а також графічний планшет за допомогою якого можна писати і малювати схеми в реальному часі ефективність онлайн занять нічим не поступається занять при особистій зустрічі.

Ще я займаюся зі студентами першого та другого курсу Мед. університетів і допомагаю їм готується до здачі університетських іспитів.

Також в цьому році починаю набір в малокомплектні групи по 3-4 людини. Це дозволить Вам економити на репетитора мінімум 40% без втрати якості і ефективності. Якщо Ви хочете займатися з одним або однокласником, сміливо телефонуйте і ми обговоримо умови.

Важливий момент, що на виїзди додому я не їжджу. Є можливість займатися на моїй території на Селищі Котовского або ж в Центрі міста.

При роботі з дітьми, як би це заїжджена звучить, дійсно використовую індивідуальний підхід виходячи з можливостей дитини. Використовую в великій кількості наочні матеріали, а також тестові контролі. Опитування і контроль проводжу регулярно, що для деяких дітей стає певним шоком, але це не зі зла, а для спільної справи!

150 грн - 60 хвилин (заняття в міні-групах 3-4 людини (за умови щомісячної оплати))
250 грн - 60 хвилин (індивідуальне
заняття)

Освіта:

Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), аспірант, 2015

Вік:

26-35

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

Відеопрезентація