Репетитор - Еріка Б. id: 90049

Еріка Б.

200 грн/год
200 грн/год

Як педагог я енергійна , цілеспрямована ,амбітна ,обожнюю працювати з учнями.

Еріка Б. 4.9(відгуків: 6)

Як педагог я енергійна , цілеспрямована ,амбітна ,обожнюю працювати з учнями.

Предмети

Історія України

Всесвітня історія

Угорська мова

Культурологія

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладаю історію ,готую до ЗНО ,прагну зацікавити учнів , у своїй роботі використовую різні методики : організацію роботи учнів із таблицями , розробляю методику розвитку критичного мислення учнів в основному зосереджуюcя на використанні традиційних джерел інформації: авторський текст підручника, історичний документ, фото, карикатури тощо. Проте учні мають також оволодіти навичками оцінки Інтернет-ресурсів, використовуючи відповідні методи, прийоми і стратегії критичного мислення.

Рівні викладання

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Найкращий спосіб вивчення угорської мови - це регулярне спілкування з носієм мови! Вході спілкування на різну тематику вивчаємо поглиблено мову, розвиваємо мовні навички, адже запорукою вивчення іноземної мови є постійне вдосконалення !

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Цікавий предмет. Дана наука важливе значення має у вивченні історії, використовую власну методику викладання !

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Доброго дня! Я Еріка Йосипівна , за фахом вчитель історії. Навчалася в Ужгородському національному університеті , на факультет історії та міжнародних відносин. Наданий момент я репетитор з Історії України та з Всесвітньої історії . Дуже люблю свою роботу ! До кожного учня знаходжу індивідуальний підхід. Заняття проходять у невимушеній обстановці , використовуючи інтернет ресурси. Заняття тільки онлайн .

Освіта:
Ужгородський національний університет (УжНУ), бакалавр, 2021
Вік:
26-35
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

6 відгуків про Еріка Б.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

2

5+

3

Юля

4+

18.04.2024

Угорська мова, Репетитор для початківців

4+

Претензій немає, хоча є деякі нюанси щодо організації – урок триває 40 хвилин, а хотілося б більше.... більше»
Юлія

5+

01.04.2024

Угорська мова, Репетитор для початківців

5+

Щиро дякую компанії Букі за якісний сервіс та кваліфікованого репетитора. Я дуже задоволена методикою проведення занять. Викладач досвідчена та легко знаходить підхід. Результати неймовірні. Рекомендую.... більше»
Іванна

5+

24.11.2022

Угорська мова, Репетитор для початківців

5+

Дякую компанії за чудового репетитора та якісну роботу. Повністю задоволена викладачем та методикою проведення занять. Все сподобалось.... більше»
Мирослава Анциферова

5

08.07.2022

Угорська мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців

5

Співпрацею з Ерікою задоволена. П'ять балів.... більше»
Олена

5+

29.04.2022

Угорська мова, Репетитор для початківців

5+

Доброго дня, найкращі відгуки про викладача Еріку. Співпрацювали недовго через вимушену зміну обставин. Але за час, який Еріка приділила нашим вимогам. нарікань - жодних. Заняття в узгоджений зручний час. Помірна вартість. Відчувається, що вона має досвід роботи з дітьми - саме те. що нам було потрібно. Носій мови - і цим все сказано, особливо того, що стосується однієї з найважчих мов. Щиро дякуємо за приділений час.... більше»
Оксана

5

01.01.2022

Угорська мова, Репетитор для початківців

5

Еріка з першого уроку знайшла спільну мову з моєю донькою, якій потрібно вивчати угорську мову. Вчителька добре знає особливості підлітків, зацікавлює та мотивує до навчання. Хочу також зазначити, що Еріка є носієм мови, що також дуже важливо для нас.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Петро Ш. id: 156573

Петро Ш.

Репетитор з Історії України і Всесвітньої історії

200грн/год
Андрій К. id: 119050

Андрій К.

Наука+гумор+відповідальність=Відмінний результат

250грн/год
Крістіна Б. id: 180172

Крістіна Б.

Студентка випускниця ДВНЗ "УжНУ" за спеціальністю 081 "Право". Крім того історик та етнолог. Переможниця МАН "етнологія".

200грн/год
Юлія Б. id: 173309

Юлія Б.

Комунікабельність,пунктуальність , системність вивчення та уважність до деталей

200грн/год
Юліана С. id: 148251

Юліана С.

Доброго дня! Мене звати Юліана.Зараз я лікар~інтерн акушер-гінеколог. Закінчила з відзнакою медичний університет. Обманювати нікого нема сенсу, від Вас головне бажання, решту- підтягнемо і вивчимо разом. Не буду обіцяти нічого грандіозного, результати ЗНО кажуть самі за себе і навчання протягом 6 років в університеті, все реально,аби було бажання.

180грн/год