Репетитор - Ганна С. id: 90254

Ганна С.

2000 грн/год
2000 грн/год

Шведська мова для початківців, середнього рівня, високого рівня (підготовка до TISUS), граматика, фонетика, розмовна мова, базис для переїзду у Швецію

Ганна С. 5.0(відгуків: 12)

Шведська мова для початківців, середнього рівня, високого рівня (підготовка до TISUS), граматика, фонетика, розмовна мова, базис для переїзду у Швецію

Предмети

Англійська мова

Шведська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Підготовка до олімпіад
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
Граматика
5-6-й класи
Підготовка до ДПА (4 клас)
Корпоративна англійська (для компаній)

Деталі про досвід викладання:

Наразі знаходжуся в англомовній країні й приймаю платежі в доларах через PayPal чи будь-який зручний для вас сервіс (54 USD за год).

Рівні викладання

Репетитор для дітей
Розмовна мова
Репетитор для початківців
Вступ за кордон
Граматика
Рівень А1-А2
Рівень B1-B2

Деталі про досвід викладання:

Наразі знаходжуся в англомовній країні й приймаю платежі в доларах через PayPal чи будь-який зручний для вас сервіс (54 USD за год).

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Добрий день!
Мене звати Ганна, мені 29 років і з них 12 років я вивчаю, покращую та ділюся знаннями шведської мови та культури.

В чому перевага вивчення шведської мови зі мною?

• Заняття мають інтенсивний характер, з орієнтацією на швидке вивчення необхідного вам для комфортного життя у Швеції. Проте я враховую ваш спосіб і темп засвоєння інформації, від чого і залежатиме вибір учбових матеріалів.
Після кожного мого уроку ви будете чітко розуміти: «Так, сьогодні я дізнався багато нового і корисного для себе! Всі мої питання отримали відповідь, і я все зрозумів»;

• Інше, що можу обіцяти - ваш комфорт та зацікавленість тим, що ви вчите - це найголовніше для мене. Як і для вас, оскільки вчити без мотивації - важко. Ми зробимо наші заняття не тільки дуже інформативними, а ще й цікавими, тому час проходитиме непомітно, матеріал засвоюватиметься природньо, а результат буде суттєвим.

• Щодо мого досвіду, маю 7 років безперервної практики викладання.
4 роки я викладала у КНУ ім. Шевченка у студентів спеціальності "Шведська мова та література" (від 1 курсів до магістрів, практичні та теоретичні курси), і ще 3 роки я активно викладаю онлайн учням від 5 до 76 років.

Я брала участь у семінарах з викладання у Швеції, маю мовний сертифікат рівня C1, спілкуюся шведською мовою кожен день і використовую сучасні учбові матеріали.

Як проходить перше заняття?
Оскільки ми знайомимося, обговорюємо ключові питання і ваші цілі та побажання завчасно, то вже на першій зустрічі одразу починаємо навчання.

Ви побачите результат вже після нашого першого уроку, а через декілька місяців занять зі мною зможете подаватись на роботу у Швеції, де вимагається знання мови.
Звучить чудово? Тоді давайте починати вже сьогодні!

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), магістр, 2016
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

12 відгуків про Ганна С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

3

5+

9

Вероніка

5

20.12.2023

Шведська мова, Рівень B1-B2

5

Ганна - чудовий викладач, її методи допомагають швидко засвоювати мову, а індивідуальний підхід створює комфортне та ефективне навчання. Рекомендую цього викладача тим, хто хоче швидко та ефективно опанувати шведську мову!❤️
Вікторія

5+

17.10.2023

Шведська мова, Граматика

5+

Я не можу не висловити свою подяку нашій чудовій вчительці зі шведської мови! 🇸🇪💙 Ця вчителька - справжня чарівниця. Вона не тільки має чудову підготовку та знання мови, а й чарівність феї, Ганна Сергіївна знайшла підхід до нашого підлітка дівчинці 15 років. За допомогою Ганни Сергіївни шведська став для нас чимось близьким та цікавим, а уроки перетворилися на захоплюючу подорож, на місце покарання. Окрема подяка за терпіння, натхнення та неймовірне вчительське вміння розкривати таланти у дітей.
Ivan

5+

30.07.2023

Шведська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволений викладачем.
Анастасія Ярмолюк

5

04.01.2023

Англійська мова, Шведська мова, Репетитор для початківців

5

Ганна гарний репетитор з англійської та шведської мови.
Yuliia

5+

31.10.2022

Шведська мова, Репетитор для дітей

5+

Дуже вдячні за допомогу у вивченні і пізнанні шведської мови репетитору Анні! Знайшла підхід і враховує інтереси, щоб зацікавити учня 😎
Жанна

5+

10.10.2022

Шведська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволена, що знайшла такого чудового репетитора зі шведської, як Ганна! Чудовий викладач та чудова людина, добре знаходить контакт з дитиною. Знає чудово мову та чудово орієнтується як краще викласти матеріал. Вивчаємо дистанційно та результати чудові. Дитина швидко сприймає мову та швидко проходить рівні підготовки у шведській школі) дуже рекомендую.
Тетяна

5+

07.10.2022

Шведська мова, Репетитор для початківців

5+

Чудовий викладач! Ми з Латвії і ніколи раніше не вчили шведської. Анна нам дуже допомогла. Продовжуватимемо займатись. Дуже приємний, ввічливий та чуйний викладач.
Ольга Баранова

5+

06.07.2022

Шведська мова, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5+

Ганна - дуже привітна, ввічлива, уважна, легко сходиться з дітьми і дорослими. Відчувається наскільки вона захоплена професією і намагається знайти особистий підхід до кожного. Займаємося з Ганною 2 місяця і вже відчутні перші результати - шведська стає зрозумілішою і потрошки починаємо говорити з носіями мови.
Наталя

5+

15.03.2022

Шведська мова, Репетитор для дітей

5+

Діти почали займатися з Ганною шведською з нуля. Займаються з великим задоволенням, я дуже задоволена :) Дякую!
Ольга Музичук

5+

06.02.2022

Шведська мова, Репетитор для початківців

5+

Кваліфікований викладач та приємна людина. Заняття проходили на високому рівні. Вдалося вивчити мову та досягти мети. Рекомендую.
Оксана

5+

20.12.2021

Шведська мова, Розмовна мова

5+

Щаслива, що доля мене звела саме з Ганною. Дуже цікаво вивчати мову з нею. Кожен урок це суцільне задоволення. Раджу на всі 100 %.
Oleksii Tarasiuk

5

21.11.2021

Шведська мова, Репетитор для дітей

5

Чудовий викладач для дитини
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Протягом свого 4-х річного викладання в університеті я виступала куратором курсових, бакалаврських та магістерських робіт, і, маю зізнатись, мені це було цікавим.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Oльга Д. id: 178135

Oльга Д.

Привіт! Я Ольга. В 2017 році я почала вивчати англійську, оскільки приймала участь в програмі обміну сім’ями до 2022 року в США. Наразі перебуваю за кордоном тож використовую іноземну мову на повсякденній основі. Працюю з дітками молодших класів та дошкільнятами. Певний час проживала в США, тож маю американський акцент, що є перевагою.

2500грн/год
Анастасія З. id: 46340

Анастасія З.

Протягом восьми років успішно допомагаю здобувати знання по обраному предмету. Програму навчання створюю індивідуально під учня.

4.9
2000грн/год
Олена О. id: 27715

Олена О.

Give lessons in Math, Physics, C# and Python programming to children( from 11 y. o), students and adults. Can teach in Ukrainian, Russian or English.

4.8
2000грн/год
Людмила М. id: 182280

Людмила М.

Професійний репетитор української та англійської мови з понад 20-річним досвідом. Підготовка до НМТ, TOEFL, олімпіад, університетських курсів, співбесід в посольстві та ділової англійської. Індивідуальний підхід, інтерактивні методики та високі результати учнів.

2500грн/год
Інна С. id: 27437

Інна С.

English teacher for ADULTS. From Toronto, Canada. CELTA Cambridge qualified. Lessons 100% in English. only online.VIP clients. Ukrainian lessons for English native speakers. IELTS, TOEFL, CELPIP, Cambridge tests prep.

5
2500грн/год

Переглянуті репетитори

Надія Н.

Репетитор з математики для учнів середньої школи. Пояснюю детально та доступно.

200 грн/год

Всі переглянуті репетитори