Репетитор - Вікторія С. id: 91068

Вікторія С.

250 грн/год
250 грн/год

Доброго дня! Я проводжу заняття для школярів, абітурієнтів та бажаючих в доброзичливій атмосфері та з використанням сучасних методик.

Вікторія С.

Доброго дня! Я проводжу заняття для школярів, абітурієнтів та бажаючих в доброзичливій атмосфері та з використанням сучасних методик.

Предмети

Математика

Українська мова

Хімія

Біологія

Німецька мова

Ботаніка

Зоологія

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Доброго дня! Я проводжу індивідуальні онлайн заняття по наступним дисциплінам: біологія, хімія, математика, російська мова, українська мова та німецька мова. До кожного учня знаходжу індивідуальний підхід та допоможу досягти бажаного результату: підготовка до екзаменів, покращення успішності, поліпшення знань або усунення прогалин по предмету.

Освіта:
Одеський національний політехнічний університет (ОНПУ), студент,
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Классификация и описание уровней английского и немецкого языка и способы их достижения

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Тетяна О. id: 148311

Тетяна О.

Учитель української мови та літератури, постійний екзаменатор творчих робіт ЗНО.

200грн/год
Катерина З. id: 161605

Катерина З.

Я мати двох успішних синів. З якими покроково проходила шкільний курс по всім предметам. Молодший зараз у дев'ятому класі. Вмію розтлумачити важкі завдання,розділяючи їх на зрозумілі кроки.

200грн/год
Анна А. id: 146483

Анна А.

Люблю дітей та свою роботу. Веду блог в інстаграмі присвячений математиці: mathematic.to.infinity. запрошую приєднатись усіх бажаючих)) Також працюю над відео-уроками в ютубі (теж свій канал). Завжди тримаю себе в темі, щодо нововведень ЗНО(НМТ), ДПА і загалом до подачі інформації, щоб відповідати сучасному сприйняттю дітей.

250грн/год
Юлія Г. id: 176488

Юлія Г.

Люблю працювати з дітками. Допоможу освоїти матеріал НУШ.

200грн/год
Олександра Т. id: 151923

Олександра Т.

Вища категорія, "учитель методист", відмінник освіти України. Працюю з класами "Інтелект України",готую учнів 1-4 класів, 9 клас-ДПА, 11 клас ЗНО.

200грн/год