Репетитор - Вікторія С. id: 91068

Вікторія С.

250 грн/год
250 грн/год

Доброго дня! Я проводжу заняття для школярів, абітурієнтів та бажаючих в доброзичливій атмосфері та з використанням сучасних методик.

Вікторія С.

Доброго дня! Я проводжу заняття для школярів, абітурієнтів та бажаючих в доброзичливій атмосфері та з використанням сучасних методик.

Предмети

Математика

Українська мова

Хімія

Біологія

Німецька мова

Ботаніка

Зоологія

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Доброго дня! Я проводжу індивідуальні онлайн заняття по наступним дисциплінам: біологія, хімія, математика, російська мова, українська мова та німецька мова. До кожного учня знаходжу індивідуальний підхід та допоможу досягти бажаного результату: підготовка до екзаменів, покращення успішності, поліпшення знань або усунення прогалин по предмету.

Освіта:
Одеський національний політехнічний університет (ОНПУ), студент,
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Классификация и описание уровней английского и немецкого языка и способы их достижения

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Ірина К. id: 122184

Ірина К.

Легко знаходжу підхід до учнів. Пояснюю матеріал на простих речах. Готую учнів до олімпіад.

5
200грн/год
Тетяна Ш. id: 167513

Тетяна Ш.

Мене звати Тетяна, маю спеціалізовану освіту, досвід робити в школі та на онлайн-занятях. Дуже люблю дітей та працювати з ними. Допоможу Вашій дитини опанувати предмети початкової ланки: математика, українська мова, ЯДС. Здолаємо труднощі в навчанні разом!

250грн/год
Нателла С. id: 125325

Нателла С.

Вища категорія, стаж - 20 р. 2 освІти: учитель української мови, літератури та початкових класів! Підготовка до ДПА/ЗНО 4,9,11кл з української мови!

250грн/год
Анастасія К. id: 170955

Анастасія К.

Мене звати Анастасія Сергіївна. Мені 19 років. Займаюсь з дітьми підготовкою до школи, та роблю домашнє завдання з дітьми, пояснюю незрозумілий матеріал.

220грн/год
Роксолана В. id: 86480

Роксолана В.

Навчу вас української мови та літератури легко і швидко.

5
250грн/год