Репетитор - Галина П. id:91519

Галина П.

250 грн/год

«Я дипломований філолог. Пройшла сертифікацію TEFL (Teaching English as a Foreign Language, викладання англійської мови як ностранних).»

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Деталі про досвід викладання:

В даний період я працюю з дітьми віком від 3-х років, молодшими школярами. Заняття проходять в ігровій формі з використанням іграшок, карток, веселих пісень та ігор. Показую дітям, що вивчення англійської - це цікаво і весело.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Ласкаво просимо в мій профіль! Мене звуть Галина і я з радістю допоможу вашій дитині не просто освоїти англійську мову, але і закохатися в нього! Я дипломований філолог, викладач англійської мови. Я також пройшла міжнародну сертифікацію TEFL (Teaching English as a Foreign Language, викладання англійської мови як іноземної). У мене є досвід викладання як в школі і дитячому садку, так і досвід індивідуальних занять. В даний період я працюю з дітьми віком від 3-х років. Заняття проходять в ігровій формі з використанням іграшок, карток, веселих пісень та ігор. Який я педагог і що говорять про мене колеги і батьки учнів: - Творча і креативна - Добра, з почуттям гумору - Вмію зацікавити - Люблю і поважаю дітей, бачу в кожній дитині особистість. - Вмію бути терплячою - у кожної дитини свій темп освоєння мови, адаптації та звикання до занять. - Ставлюся уважно до деталей, але і не пропускаю з уваги загальну картину. - Завжди готова розвиватися і пізнавати щось нове. - Не боюсь пробувати і експериментувати, вносити корективи в освітній процес і в свої заняття. Мої хобі: - Вікова психологія - Дивлюся фільми англійською мовою - Подорожі та активний відпочинок - відвідала більше 20 країн, дуже люблю музеї, люблю відкривати для себе нові культури і традиції (мене дуже вразила Японія). Приєднуйтесь до моїх уроків і ви переконаєтеся, що навчання може бути веселою, пізнавальною і дуже результативною! :)

Освіта:

Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), спеціаліст, 2003

Вік:

36-45

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором!

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

Відеопрезентація