Репетитор уроків гри на гітарі – Владислав Л.

Владислав Л.

id: 9159

Місто:

Хмельницький

Предмети:

Ставка:

50 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Базовий рівень

Місця проведення занять:

На виїзді:

Хмельницька обл., Хмельницький: Гречани, Заріччя, Книжківці, Лезневе, Озерна, Південно-Західний, Ракове, Ружична, Центральний

У репетитора: Хмельницька обл., Хмельницький, Центральний, Проспект миру 80/5

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Кам` янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка


НАВЧАННЯ гри на акустичній гітарі + вокал. Навчання грі на гітарі під керівництвом досвідченого , професіонального викладача може виявитися корисним і цінним досвідом для кожного хто захоплюється грою на гітарі.Ви будете щиро здивовані можливостям власного вдосконалення ! Ми навчаємо всіх бажаючих. Уроки можливі для людей всіх вікових груп.Ми проводимо навчання в рамках курсу «Пісні під гітару», тобто уже з перших занять Ви вчитеся виконувати свої улюблені хіти.Час проведення занять: це будь який зручний для вас час .

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Гра на гітарі, Репетитор для початківців

Я дуже задоволена роботою з Владиславом Валерійовичем! Він чудовий репетитор та знавець своєї справи. На жаль, ми припинили заняття, оскільки у мене були проблеми з фінансами та не вистачало часу. Проте Владислав Валерійович надзвичайно хороший репетитор. Рекомендую.

Анастасія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 12.04.2017


Гра на гітарі, Шкільна програма 5-9 класи

Репетитор Владислав Валерійович займався з моїм сином Олексієм. Я дуже задоволений результатом, адже після занять з ним син зміг самостійно продовжувати навчання. Репетитор навчив його базових речей, наприклад, як правильно тримати руки. Під кінець навчання навіть вивчили декілька складних творів. Дуже вдячний за допомогу і Вашій компанії Букі, і репетитору Владиславу Валерійовичу.

Марат (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Гра на гітарі, Шкільна програма 5-9 класи

Владислав Валерійович допоміг дитині здійснити її давню мрію - навчитися грати на гітарі. Репетитор творчо підійшов до проведення занять, тому вже за короткий час результат був очевидний

Віра (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)