Репетитор - Іванна Я. id:92384

«Викладаю математику для школярів 1-10 класи, проводжу підготовку до ДПА (9 клас).»

150 грн/год

Іванна Я.

id: 92384

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський національний торговельно-економічний університет

Ступінь:

бакалавр

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (9 клас) 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4

Про себе

Навчаюсь у двох ВНЗ, 2 курс (ПДПУ м.Одеса) та 3 курс заочна форма (КНТЕУ м.Київ). Закінчила ліцей при ЖДТУ ( фізико - математичний профіль).
Вмію розповісти матеріал доступно та цікаво :)
Хочу донести дітям, у яких виникають складнощі з математикою, що це наука досить багатогранна і цікава, ось чому можна проявити себе в будь-якій її галузі і стати експертом.
Репетиторською діяльністю займаюсь понад рік. Працюю (наразі дистанційно) в освітньому центрі 'Ginger' м.Житомир, а також приватні уроки. Маю досвід проведення як індивідуальних, так і групових занять. За час стаціонарної роботи в освітньому центрі, розробила курс "Цікава математика", який уявляє собою розгляд наукових відкриттів зроблених завдяки математиці, крім того, вивчення визначних постатей в математиці, фізиці та хімії, як особистостей. На заняттях ми також розв'язували різноманітні логічні завдання, зокрема, зі збірника завдань "Логічна гра" Льюїса Керрола.
Ознайомлена з програмою для початкової школи "На крилах успіху", а також допомагаю учням її опанувати, оскільки програма досить нетипова.
Зараз віддаю перевагу дистанційним заняттям, які, практично, нічим не відрізняються від стаціонарних, більше того мають одну значну перевагу: зміна часу та місця ніяк не повпливає на проведення заняття.
Ви потоваришуєте з математикою!

Математика - деталі про досвід викладання:

Сучасні методики викладання, що базуються на теоретичних знаннях педагогіки та психології. Зміна ставлення до предмета, як до цікавої науки, а не до складних задач та формул. Розуміння теоретичної частини та застосування її на практиці. Допомога з опрацюванням матеріалу, а також виконання домашньої роботи (застосування різних методів розв'язку).

Схожі анкети Одеса

Юлія О.

Вчитель початкових класів. Математика, українська мова, англійська мова, читання та будь-який інший предмет. Також готую до школи

180грн/год

Регіна Х.

Репетитор з математики та фізики для школярів

150грн/год

Максим Б.

Маю досвід репетиторства математики. 3 роки тому сам готувався до ЗНО через що маю краще розуміння, як правильно піднести матеріал.

120грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Іванна Я. має досвід роботи більше 1 року. Проживає в м. Одеса і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Молодші класи 1-4
Заняття проводяться в учня, онлайн, вартість уроку – 150 грн/год.