Репетитор польської мови, російської мови – Маргарита К.

Маргарита К.

id: 9252

Місто:

Запоріжжя

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Рівні:

Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2, Шкільна програма 5-9 класи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Носій мови

Місця проведення занять:

У репетитора: Запорізька обл., Запоріжжя, Украинская 29

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Запорізький національний університет (2015)

Ступінь:

Бакалавр


Працювала викладачем польської мови в навчальних центрах MB School і Top Way. Маю досвід роботи як з дітьми, так і дорослими. Допоможу підібрати програму навчання з нуля і відповідний матеріал.Маю диплом і сертифікати. Буду рада допомогти Вам у пізнанні мови.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Польська мова

Я задоволена тим, що свої перші кроки у вивченні польської мови я зробила саме з Маргаритою Юріївною. Вона досвідчений репетитор, яка гарно володіє методикою викладання іноземної мови, пропонує цікавий матеріал, завжди уважна до моїх прохань. З цією людиною цікаво і приємно не лише вчитися, а й просто спілкуватися.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Польська мова

Мій син буде вступати до університету в Польщі, тому ми і звернулися до Маргарити Юріївни з проханням навчити польської мови. Як викладач вона компетентна, добре пояснює матеріал і при необхідності повторює, дає завдання на закріплення. Мій син із задоволенням відвідує уроки.

Марія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети