Павло Баликін
Привіт, мене звуть Павло, мені 18 років. Досвід моєї роботи репетитором 2 роки.
Привіт, мене звуть Павло, мені 18 років. Досвід моєї роботи репетитором 2 роки.
Київ
Можу виїжджати до учнів, але так як зараз вузи закрили, то під час карантину можу тільки онлайн. Вчуся я в Київському Національному ім. Т.Г.Шевченка, на факультеті Радіофізики електроніки та комп'ютерних систем. Є молодший брат, тому з дітьми мені спілкуватися не складно. Можу брати так само і початкові класи.
Забронюйте безкоштовне пробне заняття з викладачем Павло Баликін
Оберіть дату та час:
черв. 24-черв. 30, 2026