Репетитор - Маріанна Н. id: 93014

Перевірений репетитор

Маріанна Н.

1000 грн/год
1000 грн/год

НЕ чекаємо понеділка, починаємо вже зараз! Пропоную закохатися в іншу мову і іншу культуру!

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Маріанна Н. 5.0(відгуків: 20)

НЕ чекаємо понеділка, починаємо вже зараз! Пропоную закохатися в іншу мову і іншу культуру!

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Англійська мова

Китайська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Використовую класичну методику. (Вивчення мови починається з «нуля»: алфавіту та фонетики. Увага рівномірно приділяється всім чотирьом аспектам вивчення мови: аудіюванню, граматиці, читанню і говорінню
Далі застосовую комунікативний метод.(Найбільше уваги у цьому методі приділяється говорінню і аудіюванню, тобто урок буде присвячена спілкуванню.)

Крім вивчення мови, надаю знання щодо історії, культури, традицій тощо.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Для вивчення та засвоєння базових знань використовую класичну методику. (Вивчення китайської мови за допомогою цього підходу починається з «нуля»: ієрогліфіки та фонетики. Увага рівномірно приділяється всім чотирьом аспектам вивчення мови: аудіюванню, граматиці, читанню і говорінню.) Також ми будемо вивчати, як правильно та гарнесенько написати ієрогліф.

Крім вивчення мови, надаю знання щодо історії, культури, традицій тощо. Готую морально до від'їзду до Китаю та розповідаю, як отримати стипен

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Кваліфікований викладач міжнародної квалификації з англійської (сертифікати TESOL) та китайської (сертифікати HSK, HSKK) мов.Отримала ступінь магістра в найліпшому університеті Китаю.
Англійська/ Китайська для дітей да дорослих!
+ акцент на розмові ( speaking)
+ індивідуальній підбір матеріалів
+ взаємодія з учнем 24/7
+ креативній підхід
* Cтажування в Китаї та Америці. 9 років в Китаї та Індонезії працювала викладачем в мовних центрах та перекладачем на міжнародних виставках , отже маю багаторічний досвід викладання мови іноземцям.
* Англійська та китайська мови - дві найпопулярніші мови цього століття! Подорожі, висока заробітна плата, бізнес, еміграція, шлюб з іноземцем - все це, потребує знання мов!

Освіта:
Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ), бакалавр, 2014
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

20 відгуків про Маріанна Н.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

18

Наталія

5+

14.05.2022

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Я дуже задоволена навчанням з Маріанною! Вже бачу для себе прогрес у вивченні китайської мови. Репетитор дуже комфортна в спілкуванні, гарний педагог і яскрава особистість. Вона допомогла мені досягти поставлених цілей. Завдяки її індивідуальним підходам, така складна мова виявилась не такою вже і важкою та дуже цікавою!... більше»
Ирина

5

08.11.2021

Китайська мова, Репетитор для початківців

5

Здобула прорив у вивченні китайської мови. Дуже приємно, коли працюють такі грамотні, чуйні викладачі... більше»
Ксенія

5+

04.09.2021

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже крутий викладач) Завжди ділиться цікавою інформацією) Вчу китайський зовсім з 0 і отримую максимальне задоволення)... більше»
Ірина

5+

25.08.2021

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже подобається займатися Китайською !!! Кожен урок проходить цікаво, час пролітає непомітно.... більше»
Софія

5+

26.07.2021

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Мені дуже подобається! Буду займатись ще!... більше»
Андрій

5+

08.06.2021

Китайська мова, Репетитор для дітей

5+

Чудовий педагог. Зацікавила мою донечку з першого заняття. Дитина з нетерпінням чекає кожен наступний урок. Вдячний Вам, Маріанна, за кропітку роботу.... більше»
Анастасія

5+

06.06.2021

Китайська мова, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5+

Головний показник для мене, як для мами, що дитині цікаво, як викладає Маріанна.... більше»
Ірина

5

05.06.2021

Китайська мова, Репетитор для початківців

5

Хороший репетитор, дитина займається із задоволенням.... більше»
Катя

5+

01.06.2021

Китайська мова, Репетитор для дітей

5+

Маріанна - відмінний викладач, займається з моєї 5-ти річною донькою англійською та китайською. Уроки проходять цікаво, дуже продуктивно. Дочка із задоволенням чекає наступного уроку. Результати вже видно після місяця навчання. Рекомендую!... більше»
Діана

5+

01.06.2021

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже подобається Маріанна як репетитор, кожен раз йду на заняття з бажанням все більше і більше вивчити мову, дізнатися якомога більше нового. Техніка викладання на 5. Все поступово, немає монотонності, максимально різноманітний матеріал.. Мені дуже подобається мій викладач, не пошкодувала. Мій єдиний вибір викладача виявився вірним і я дуже цьому рада) Всім рекомендую <3... більше»
Євгенія

5+

22.05.2021

Китайська мова, Репетитор для дітей

5+

Відгуки тільки позитивні!!! Дуже приємна, розумна, відповідає на всі додаткові питання. Дитині дуже подобається займатися!... більше»
Дарина

5+

01.05.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Маріанна - дуже талановитий педагог, з нею легко знаходити спільну мову. Крім основного підручника, на уроках ми використовуємо різні додаткові матеріали, що в подальшому допомагає збільшувати словниковий запас і дізнаватися багато нового. Завжди йде назустріч, якщо потрібно перенести заняття.... більше»
Кирило Шаповал

5+

14.04.2021

Китайська мова, Розмовна мова

5+

Займаюсь з Маріанною вже місяць, чудовий репетитор. Кожне заняття проходить дуже цікаво, все доступно пояснює. Мені все дуже подобається. Рекомендую.... більше»
Катерина

5+

12.04.2021

Китайська мова, Розмовна мова

5+

Я займаюся з Маріанною тільки місяць, але вже маю результати. Мені подобаються наші заняття! Маріанна знаходить матеріали спеціально для моїх знань і це дуже зручно!... більше»
Ольга

5+

28.03.2021

Китайська мова, Репетитор для дітей

5+

Ми дуже щасливі, що ми знайшли вчителя, а точніше вчителя з великої літери! Вона прекрасний фахівець, дуже ладнає з дітьми, а головне гарний настрій, яке піднімає дух учневі! Ми почали займатися китайською мовою, дочка чекає кожен урок, буквально за місяць бачимо результати! Спасибі вашому сайту, ви робите всієї вашої командою величезну справу, у нас вже це другий учитель з цього сайту! І відчуваємо це не кінець, дочка ще хоче вчителів, що б розширити свої бажання! Так що рекомендую вам нашого в... більше»
Тетяна

5+

07.03.2021

Китайська мова, Репетитор для дітей

5+

Маріанна дуже вдало знайшла підхід до дитини. Заняття цікаві і подача матеріалу зрозуміла.... більше»
Владислава

5+

27.02.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Прекрасний репетитор, швидко знайшли спільну мову, добре та доступно пояснює. Мені дуже подобається.:)) Рекомендую!... більше»
Аріна

5+

25.01.2021

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Прекрасний викладач! Китайська мова на перший погляд здається недоступним і дуже складним, але Маріанна на уроках розвіює цей міф. Матеріал пояснює легко і доступно, будь-хто зможе зрозуміти! Уроки проходять цікаво, кожен раз з нетерпінням чекаєш нове заняття) Крім самої мови, Маріанна розповідає про китайських звичаї, звички, святах, про життя та навчання там. Закохує в Китай і китайський) Однозначно рекомендую!... більше»
Ян

5+

15.01.2021

Англійська мова, Корпоративна англійська (для компаній)

5+

Заняття проходять в максимально комфортній атмосфері. Викладач знаходить індивідуальний підхід, виходячи з побажань. Дуже великий досвід проживання в інших країнах, що максимально позитивно позначається на заняттях. Також великим плюсом є інтерактивні заняття, засновані на побажаннях і необхідністі учня. ... більше»
Аліса

5+

24.12.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Чудовий репетитор! Чітко розуміє завдання і прекрасно з нею справляється. Він швидко орієнтується в будь-яких питаннях учня. Я однозначно рекомендую цього репетитора!... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Как разнообразить ваш язык выражения чувств?

Как получить стипендию с полным обеспечением студента?

Как вовлечь своего малыша в процесс изучения английского?

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Вікторія К. id: 82476

Вікторія К.

Направляю, а не "годую з ложечки". Комунікативний+лексичний підхід.

800грн/год
Аліна О. id: 41605

Аліна О.

Дипломований викладач та перекладач з більш ніж 15-річним досвідом. Постійно практикую іноземні мови з носіями під час усних прикладів та ділових подорожей. Проживаю та працюю в Лондоні. Зобов’язуюся Вас надихати, мотивувати та якісно навчати! Працюючи разом, ми досягнемо результатів та прогресу.

1000грн/год
Наталія Б. id: 73750

Наталія Б.

Педагогічний досвід більше 10 років. Повна вища педагогічна освіта. Маю успішний досвід у міжнародних програмах, компаніях та установах. Викладаю англійську мову в Realschule в Німеччині

5
900грн/год
Ілона Ж. id: 52199

Ілона Ж.

Пропоную якісні послуги репетитора англійської мови, української мови та літератури для дітей дошкільного, шкільного віку та дорослих! Живу в Лондоні.

800грн/год
Марія С. id: 80249

Марія С.

Сертифікований репетитор з більш ніж 9-річним досвідом.

5
800грн/год