Репетитор - Вікторія П. id:93369

Вікторія П.

200 грн/год

Вікторія П.

«Англійська для школярів початкової,середньої та старшої школи. Готую до ЗНО,ДПА. Заняття проводжу по Skype, Zoom.»

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Деталі про досвід викладання:

Hello,everyone! Напевне ви не раз чули,що вивчення англійської мови - це складне завдання, яке не під силу кожному. Я хочу розвіяти цей міф і допомогти вам ефективно, швидко та якісно вивчати англійську мову. Використовую різні методи навчання та враховую особливості кожного учня. Працюю за збірниками Oxford, Cambridge. На занятті включаю слухання, говоріння,читання, та письмо, адже це є основою вивчення мови.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (ЧНУ). Спеціальність англійська мова та література. Працюю в школі вчителем англійської, а також постійно співпрацюю з волонтерами Корпусу миру США. Маю досвід роботи у сфері репетиторства: 10 років.

Освіта:

Чернівецький національний університет ім. Федьковича (ЧНУ), магістр, 2018

Вік:

18-25

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

відгуки

5 відгуків про Вікторія П.

5/5

5+

5

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Артур

5+

06.05.2021

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Хороший репетитор! Дуже доступно та зрозуміло пояснює граматику. Працюємо за підручниками Oxford, які дозволяють не тільки розширити власний словниковий запас, а й закріпити володіння даних навичок на тривалий період, тому що слова які ми вивчаємо неодноразово використовуються в різних вправах і текстах. Крім того, велика увага приділяється розумінню на слух носіїв мови та розмовної практики. Самі заняття завжди на позитиві, веселі та легкі!

Олена

5+

21.04.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Готуюсь з репетитором до ЗНО. На заняттях ми використовуємо такі підручники, як Oxford Exam Trainer B1, B2, а також ZNO Leader та Get 200. Урок побудований дійсно, за вимогами ЗНО. Перше завдання - Listening. Друге завдання - Reading. Третє завдання - Use of English. Четверте завдання - написання листа. Ми постійно розбираємо різні тексти, граматичні завдання, обговорюємо й інші питання з англійської мови, котрі цікавлять мене та обговорюємо помилки, які я можу допустити і обов'язково Вікторія пояснює, як уникнути цих помилок під час проходження ЗНО. Заняття проходять швидко, легко, зрозуміла та з повним багажем знань. Репетитором повністю задоволений, думаю брати ще додаткові заняття. Вдячний Вікторії та сайту Buki за таку можливість! :)

Анна Кіхтенко

5+

23.04.2021

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Позитивний та приємний викладач. Відповідально відноситься до наших занять та з розумінням входить в положення. Завжди задає багато питань по матеріалу таким чином, щоб граматика вивчалась свідомо, без зубріння. На разі, працюємо по підручнику (English grammar in use, Cambridge). Дуже багато зрозуміла нюансів, які не завжди пояснюють в школі, через брак часу. Завжди в правилах є своє "але". Тому ми багато практикуємося та виносимо багато корисних фраз та речень, які я використовую у повсякденному житті. Вже після декількох занять я побачила результат, який мене тішить. Мені стало значно легше розуміти англійську мову, читати та перекладати тексти, сприймати інформацію на слух. Я лише початківець, але думаю, що невдовзі, разом з Вікторією, я зможу дійти і до інших рівнів.

Марія

5+

01.04.2021

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Насамперед хочу написати про структуру наших занять з Вікторією. З першого нашого заняття була мовна практика та постійне пояснення граматичних помилок, що спрощує та покращує розуміння самої граматики. Наше заняття поділяється на 4 частини: розмовна практика, граматика, слухання різноманітних аудіо, використання мови, а письмо більше опрацьовується, як домашнє завдання. Також ми вчимо слова, але пов'язані з текстом або реченнями, щоб більше використовувати в розмовній мові. Репетитором задоволена на всі 100%. Дуже зрозуміло все пояснює.

Іван

5+

29.12.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Вікторія вміло використовує зазначені теоретичні знання, враховуючи у процесі навчання індивідуальні та психологічні особливості учня. Тому, відразу з учнем знаходить спільну мову. На уроках завжди легке, невимушене спілкування англійською. Вміє пояснити граматику більш простим і доступним методом. Велику увагу приділяє розмовним темам, тобто те, що ми використовуємо в повсякденному спілкуванні. Дотримується принципів зв'язку теорії з практикою. Загалом, я дуже репетитором задоволений!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки