Репетитор - Софія С. id:93820

Софія С.

«Привіт! Якщо ви шукаєте зажди усміхненого та позитивного вчителя, який здатний доступно пояснити складні речі, то я рада вам допомогти.»

Софія С.

150 грн/год

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

5 - 6 класи

Молодші класи 1-4

Деталі про досвід викладання:

Розуміючи наскільки деякі теми є складними, на своїх уроках використовую багато цікавих онлайн-ресурсів : навчальні ігри, відео, таблиці і тд. Що значно полегшує і моє викладання і ваше навчання:)

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Мені подобається працювати саме з дітками, тому що це найпозитивніші учні, від яких іде колосальна позитивна енергія, яка наповнює мене і дає натхнення і величезне бажання навчати. І яке чудове відчуття, коли учень розуміє усе те, що ти йому так старанно намагаєшся донести! Звичайно, що у такому віці іде акцент на ігрову форму навчання, що сприяє максимальному засвоєнню і зацікавленню у предметі. Також знайти підхід до кожного учня мені допомагають мої знання у психології, які я постійно поповнюю. Адже я розумію, що у кожного віку є свої психологічні особливості, які обов'язково потрібно враховувати при навчанні. Свій перший досвід я здобувала у онлайн-школі англійської мови, яка дала мені усвідомлення того,що мені справді подобається навчати. Хотілося б чим більше діток закохати у англійську мову, розговорити їх, забрати їхні бар'єри, позбутися страху розмовляти англійською. Сподіваюсь наступною закоханою у англійську мову стане ваша здібна і талановита дитина!

Освіта:

Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки, бакалавр, 2021

Вік:

18-25

Досвід:

більше 1 року

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять