Репетитор - Еля Д. id:93902

Еля Д.

«Я викладаю загальну англійська(можливо з акцентом на розмовну мову або граматику), підготовку до міжнародних іспитів, також англійська для IT.»

Еля Д.

250 грн/год

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

TOEFL, IELTS

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Деталі про досвід викладання:

Я особисто маю досвід у неодноразовому складанні міжнародних іспитів та успішній підготовці студентів до IELTS, тому спираюсь на свій досвід. Моя сильна сторона це speaking, я знаю як подолати мовний бар'єр.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Я закінчила Східноєвропейський національний університет, відразу ж надійшла на дворічні курси іноземних мов при ДНУ. Протягом семи років щорічно навчалася в Summer English Institute, з канадськими та американськими викладачами. За останні 2 роки успішно склала три міжнародних іспитів. Постійно брала участь у пробних іспитах, спершу в якості учасника, згодом як організатор і екзаменатор. Понад 4 років я працювала в Центрі іноземних мов ДНУ, який отримав статус центру підготовки до Кембриджському іспитів. Зараз я співпрацюю зі школою англійської мови, яка також сертифікована як Кембриджський центр підготовки. Я завжди роблю наголос на розмовний навик, так як це самий складний бар'єр, з яким стикаються студенти в навчанні. Для мене важливо створювати теплу дружню атмосферу і робити процес вивчення мови цікавим і захоплюючим!

Освіта:

Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки, спеціаліст, 2006

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять